Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Manicure do kwiatów

Kobieta w każdym wieku stara się, aby jej paznokcie wyglądały pięknie i zadbane, ponieważ zawsze przyciągają uwagę innych. Ale to jedno zrobić manicure, a drugie wybrać odpowiedni projekt, który będzie odpowiedni w danej sytuacji. Dziś możesz uporządkować ręce w prawie każdym salonie kosmetycznym, takie usługi stały się tak pożądane, że są na każdym kroku. Wiele kobiet wykonuje również manicure w domu. Jednym z najbardziej popularnych wzorów jest ostatnio zdobienie kwiatowe. O tym, jak wykonać go w domu, co zajmie i jakie funkcje ma, opiszemy w tym artykule.

Funkcje

Jest mało prawdopodobne, że będzie przynajmniej jeden przedstawiciel płci pięknej, który nie lubi kwiatów. Ale oprócz świeżych kwiatów, od ponad roku kobiety lubią kwieciste nadruki na paznokciach w różnych odmianach. Jeszcze kilka lat temu modne było wykonywanie niezwykłych abstrakcji na paznokciach, dziś wiele kobiet i mistrzów paznokci preferuje niezwykłe aranżacje kwiatowe, które można wykonać za pomocą różnych technik.

Manicure do kwiatów to rzecz uniwersalna. Nadaje się równie dobrze do codziennego życia, pracy lub na imprezę. Tutaj wszystko będzie zależeć od użytych odcieni i samego obrazu.

Zrób piękny manicure kwiatowy nie będzie trudny nawet w domu. Ponadto jasne, soczyste i niezwykłe kwiaty zawsze będą w stanie rozweselić i harmonijnie uzupełnić określony obraz.

Wielu ekspertów w branży paznokci przy wyborze kolorów do paznokci zaleca wzięcie pod uwagę pory roku.

 • Na przykład manicure z tulipanami, konwaliami lub delikatnymi przebiśniegami będzie doskonałym rozwiązaniem na wiosnę.
 • Latem paznokcie można ozdobić luksusowymi różami, lawendą, irysami, fiołkami, storczykami i piwoniami.
 • Jesienią astry w ciepłych kolorach lub bujne chryzantemy są idealne.
 • Ale na zimę możesz wybrać dowolny kwiat, który może łatwo przynieść coś ciepłego i jasnego w chłodne dni. Dzięki kwiatowemu nadrukowi na pewno nie będziesz się nudzić.

Dzięki kwiatowemu manicure możesz eksperymentować do maksimum i pozwolić swojej wyobraźni na pełne otwarcie, jednocześnie ucieleśniając najbardziej niezwykłe rozwiązania na paznokciach

Możesz wybierać wzory w dużych lub małych kolorach, najważniejsze jest to, aby pasowały do ​​Twojego nastroju i życzeń.

Design

Kwiatowy wzór na paznokciach można wykonać przez rysowanie. Ale niestety nie wszyscy jesteśmy artystami i dlatego często musimy korzystać z usług salonów kosmetycznych, aby tworzyć kwiaty na paznokciach.

Ale najprostszym sposobem na stworzenie kwiatowego wzoru lub nadruku na paznokciach jest użycie różnego rodzaju naklejek. Mogą całkowicie zakrywać płytkę paznokcia lub stanowić oddzielne elementy, w naszym przypadku kolory. Ponieważ naklejki na paznokcie są różne, zawsze czytaj instrukcje ich używania. Niektóre opcje są już przyklejone do wysuszonych paznokci, inne - natychmiast po nałożeniu lakieru. Ale zawsze są mocowane albo za pomocą bezbarwnego lakieru, albo za pomocą blatu, jeśli chodzi o wdrożenie projektu za pomocą lakierów żelowych.

Bardzo często kompozycje kwiatowe są przedstawiane za pomocą farb akrylowych. Nie wysychają bardzo szybko, a za ich pomocą możesz zrealizować najpiękniejsze kwiatowe pomysły. Paznokcie akrylowe są całkowicie bezpieczne, więc nie bój się ich używać. Podstawą projektu akrylowego jest najczęściej zwykły lakier lub opcja żelu. Aby stworzyć obraz akrylowy w domu, potrzebujesz profesjonalnych pędzli do manicure, których nie zawsze możesz pracować za pierwszym razem, ale nie rozpaczaj z tego powodu. Z wielkim pragnieniem nauczysz się wszystkiego, najważniejsze jest ćwiczenie.

Uważaj na kwaśne kolory w manicure. Najlepiej narysuj nimi niektóre szczegóły, a jasne, całkowicie kwaśne kwiaty będą odpowiednie na lato.

Pomysły na modę

Następnie rozważymy ciekawe i modne pomysły, które możesz pożyczyć na projekt paznokci.

 • Matowy manicure z kwiatami na palcach serdecznych. Taki projekt będzie dobrze wyglądał zarówno na długich, jak i krótkich paznokciach. Wystarczy wybrać odpowiednie odcienie dla głównego koloru i odcieni samego kwiatu. Równie interesująca jest kombinacja dwóch palców z kolorami: anonimowym i palcem wskazującym.
 • Bardzo niezwykły, a jednocześnie modny wygląd kwiatów na paznokciach w połączeniu z innym rodzajem manicure. Popularnym trendem jest dodawanie francuskiego manicure w różnych kolorach. Jasne róże lub delikatne fiołki mogą uzupełnić nie tylko klasyczną kurtkę, ale także podwójny kolor. Wiele kurtek serwisowych, szczególnie jeśli chodzi o przedłużone paznokcie, uzupełnia kompozycja chińskiego malarstwa. Delikatne i płynne przejścia odcieni kwiatów i liści wyglądają bardzo pięknie i niecodziennie.
 • Jeśli lubisz różne monofoniczne powłoki, to urozmaic je za pomocą małych kwiatów, mogą być złożone lub, przeciwnie, składać się tylko z kilku płatków lub pąków.
 • Małe kwiaty lub ich rozrzucenie może ozdobić delikatny manicure księżycowy.
 • Jeśli chcesz dodać nutom delikatności do swojego obrazu, weź jako podstawę kolor z różową różą lub dowolnym aktem, a dwa palce, na przykład środek i pierścień, ozdobią niezwykłe kolory lub kwiatową abstrakcję.
 • Jasne i bogate w aranżacje kwiatowe z różnymi kolorami lakieru - z dwoma, a nawet trzema. Paznokcie w tym kolorze można uzupełnić pięknymi kwiatami z brokatem lub ozdobić je kryształkami i folią.
 • Najprostsze i najprostsze kwiaty można wykonać z kropek za pomocą kropek. Tak lekka konstrukcja może być wykonana w domu i doskonale uzupełni Twój letni wygląd.
 • Szlachetne róże na paznokciach w akwareli będą naprawdę wyglądać luksusowo. Możesz je rozcieńczyć eleganckim złotym szkicem. Ogólnie rzecz biorąc, projekty akwareli, jeśli nie robisz paznokci w domu, są dość trudne, ponieważ potrzebne są specjalne narzędzia, ale w salonie możesz łatwo zrobić taki manicure, biorąc pod uwagę wszystkie życzenia.
 • Nie mniej proste, ale jednocześnie modne pomysły na paznokciach można tworzyć za pomocą obszernych naklejek na kilku paznokciach.

Przykłady i solucje

W przypadku malowanych kwiatów paznokcie będą wyglądać na droższe niż w przypadku klejonych, jednak zawsze odczuwa się pracę ręczną. Następnie rozważymy kilka różnych technik, dzięki którym możesz robić kwiaty na paznokciach bez wychodzenia z domu.

 • Kwiaty z kropek. Jest to prawdopodobnie najprostszy projekt, który można obsłużyć za pierwszym razem. Do tego będziesz potrzebował kilku lakierów do bazy i bezpośrednio do kwiatów, a także środka utrwalającego. Technikę tę można również wykonać w postaci żelu. Nałóż podstawowy kolor na paznokcie. Niech wyschnie. Używając specjalnych kropek, połóż kwiaty w jednym kolorze, a drugim narysuj punkty przyszłych kwiatów wokół środka. Poczekaj, aż lakier wyschnie i przykryj przezroczystym utrwalaczem.
 • Rozety cienkim pędzelkiem. Możesz również łatwo wykonać taki rysunek w domu. Pomaluj paznokcie wybranym odcieniem lakieru i pozwól im wyschnąć. Wybierz kolor dla swoich przyszłych róż. Połóż punkt na gwoździu w wybranym miejscu, będzie to środek róży, aw kółku zacznij rysować osobliwe przecinki - płatki, zwiększając każde koło, w ten sposób otrzymasz wspaniałą różę w ciągu zaledwie kilku minut. Możesz uzupełnić go lokami i ulotkami. Po wyschnięciu przykryj paznokcie bezbarwnym lakierem.

Kursy mistrzowskie

W wielu salonach kwiatowe nadruki i rzeźbione kompozycje są często wybierane jako manicure ślubny. Najczęściej takie wzory paznokci są wykonywane w białych, pastelowych lub nagich kolorach. Na wielu kursach mistrzowskich dziewczętom zaleca się wybieranie neutralnych kompozycji do paznokci na ślub. Paznokcie nie powinny być zbyt chwytliwe, ale jednocześnie powinny odgrywać decydującą rolę i doskonale uzupełniać delikatne dłonie panny młodej.

Uważaj na rysunki na białym tle, zwłaszcza jeśli robisz to sam. Bardzo wygodne jest malowanie różnych kompozycji na wysuszonych lakierach żelowych za pomocą farb akrylowych, ale jeśli malujesz na zwykłych lakierach, wprowadzenie korekt będzie dość trudne. Ważne jest, aby tworzyć jasne kwiaty na białym tle, ponieważ delikatne kremowe, na przykład, nie będą wyglądały bardzo korzystnie i najprawdopodobniej połączą się z głównym tłem.

Kwiaty wraz z motylami, ozdobnymi robakami, pszczołami i ptakami, na przykład kolibry, wyglądają bardzo ładnie na paznokciach.

Jak zrobić piękny wiosenny manicure z kwiatami i motylami, zobacz następne wideo.

Aby wykonać wiosenny lub letni manicure w jasnych kolorach, zalecamy zwrócenie uwagi na następującą klasę mistrzowską:

 • Nałóż na paznokcie podstawowy kolor, taki jak kremowy lub różowy, i pozwól mu wyschnąć.
 • Rozprowadź 5 kropli czerwonego lakieru za pomocą kropek lub cienkiego pędzla dla każdego przyszłego kwiatu. Możesz ustawić je wokół krawędzi.
 • W ten sam sposób zrób żółtawe kwiaty.
 • Wpisz czarny lakier w kropki i zrób pręciki w środku przyszłych kwiatów.
 • Po wyschnięciu przykryj paznokcie utrwalaczem.

Nie mniej interesujące są kwiaty na mokrym lakierze hybrydowym.. Ale jeśli nie wiesz, jak pracować z tymi narzędziami, najlepiej skontaktować się z salonem w celu uzyskania takiego projektu. Dlatego oferujemy prostą klasę mistrzowską na temat tworzenia takiego projektu na paznokciach. Kwiaty mogą być bardzo różne: róże, stokrotki lub fiołki.

 • Na wstępnie przygotowane paznokcie nałóż lakier żelowy, wysusz go.
 • Nałóż drugą warstwę bez suszenia, narysuj przyszłe kwiaty cienkim lub średnim pędzlem, pozostawiając odległość między ich płatkami, aby farba „unosiła się”. Odległość powinna być wystarczająca, aby jedno całe miejsce nie działało.
 • Wysusz wynik w lampie. W razie potrzeby dodaj kamyki.
 • Wykończ i osusz.

Nie rozpaczaj, jeśli coś poszło nie tak za pierwszym razem, ponieważ zawsze możesz spróbować ponownie.

Loading...

Zostaw Swój Komentarz