Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Manikiur Wiśnie

Do tej pory usługi salonów kosmetycznych w dziedzinie zdobienia paznokci stały się najbardziej popularne. Panie zaczęły zwracać większą uwagę na swoje dłonie i paznokcie. Chodzenie z zadbanymi paznokciami jest normą, która nie wymaga nawet niepotrzebnych dyskusji, ponieważ kobiece dłonie zawsze przyciągają wiele uwagi. Zadbane dłonie i paznokcie to duży plus. Ponieważ panie zawsze chcą różnorodności, mówimy o różnych projektach do paznokci. Następnie warto omówić niezwykłe manicure z wiśniami, mówiąc o możliwościach stworzenia takiego projektu w domu.

Funkcje

Letni nastrój na paznokciach o każdej porze roku pomoże stworzyć manicure „wiśniowy”. Jasne, soczyste jagody przydadzą się zarówno latem, jak i zimą. Ważną cechą takiego manicure jest duża liczba opcji, ponieważ można go utworzyć za pomocą różnych technik. Po pierwsze, wiśnie można wytwarzać za pomocą zwykłych lakierów lub żeli. Możesz je wykonać techniką wolumetryczną, możesz również użyć naklejek w kształcie wiśni.

Nail design „Cherry” najlepiej jest wykonać w salonie kosmetycznym, więc poświęcisz mniej wysiłku i czasu na stworzenie idealnego obrazu. Jeśli jednak dusza wymaga eksperymentów, masz na stanie kilka pędzli do projektowania, które możesz ćwiczyć w domu. Zwłaszcza jeśli czas na to pozwala. Wszystko ma swoje zalety.

Możesz pracować z różnymi technikami. Wyciągnięte wiśnie można uzupełnić dżetami, koralikami lub kamieniami pasującymi do jagód. Dobrym rozwiązaniem jest udekorowanie liści.

Manicure z tym wzorem nadaje się na różne okazje. Równie dobrze uzupełnia zdjęcia z letniej imprezy na plaży i rozrzedza twoje dni pracy.

Kolor i technika rysowania

Wiśnie na paznokciach można umieścić na zupełnie innym tle. Najczęściej wybierają przezroczysty lub biały kolor, ale bez wyjątku i różne odcienie różu i kremu. Aby wybrać odpowiedni odcień, musisz przejść od powodu, dla którego potrzebujesz tego projektu, a także wziąć pod uwagę swój nastrój i stan paznokci.

Jeśli paznokcie są trochę żółtawe, a manicure sprzętowy nie poprawi sytuacji, odrzuć opcję przezroczystego lakieru - oczywiście, jeśli nie zakryjesz żółtych części płytki paznokcia wiśniami lub wybierzesz kurtkę, dodając do niej jagody. Jeśli występują jakiekolwiek problemy z paznokciami, lepiej wybrać lakiery kolorowe, które dają bogaty odcień i całkowicie pokrywają paznokcie. Same białe lub kremowe lakiery są bardzo kontrastowe.

Jeśli zamierzasz narysować na nich wiśnie, bądź bardzo ostrożny i ostrożny. W takich kolorach wszystkie błędy są szczególnie widoczne. Lepiej poćwiczyć z wyprzedzeniem, narysować jagody na papierze - i dopiero wtedy przejść bezpośrednio do paznokci.

Jeśli nadal decydujesz się na samodzielny rysunek, zaopatrz się w cienkie pędzle do projektowania paznokci, kropki i farby akrylowe (są one najbardziej wygodne do malowania na paznokciach). Ale nikt nie anulował rysunków lakierami. Niestety czasem trudno jest z nimi pracować, ponieważ szybko schną.

Design

W Internecie znajdziesz około miliona różnorodnych wzorów i zdjęć manicure „wiśniowego”. W tym przypadku oczy po prostu biegają szeroko, ponieważ chcesz stworzyć ten i ten manicure. Ale nie rozpaczaj, ponieważ zawsze możesz połączyć kilka pomysłów i uzyskać coś wyjątkowego. Najważniejsze, aby uwolnić swoją wyobraźnię i pozwolić jej całkowicie się otworzyć. Możesz wykonać projekt wiśniowy przy użyciu zwykłych lub żelowych lakierów. Oczywiście, aby uzyskać bardziej stabilną powłokę, warto skorzystać z drugiej opcji. Można wyróżnić następujące interesujące pomysły:

 • Klasyczna lub kolorowa kurtka soczyste wiśnie łatwo się uzupełniają. Sam francuski manicure nie jest nudny, ale letnie jagody w jasnym stylu pomogą uczynić go bardziej „żywym” i atrakcyjnym. Aby uzyskać większą ekspresję, można je narysować za pomocą złotej, czarnej lub białej farby akrylowej (lub lakierów). Ponadto zielone liście również działają bardzo dobrze.
 • Solidna powłoka + małe wiśnie. Taki manicure będzie świetnie wyglądał w kolorze białym, ale małe jagody mogą być czerwone lub czerwone. Wiśnie można rysować niezależnie za pomocą kropek. Ponieważ są małe, będzie wystarczająco dużo punktów, ale gałązka i liście będą musiały być już przedstawione cienkim pędzlem.
 • „Cherry French”. Możesz wykonać bardzo wyjątkowy projekt, który nie pozwoli Ci się nudzić. W takim manicure płytka paznokcia jest ozdobiona przezroczystym lakierem lub powłoką z lekkim połyskiem, a wiśnie są rysowane na wolnej części paznokcia. Mogą sięgać prawie do połowy gwoździa, jeśli wymaga tego projekt. Taki manicure będzie wyglądał równie dobrze zarówno na długich, jak i krótkich paznokciach.
 • Bardzo niezwykłe i „smaczne” babeczki z wiśniami na paznokciach. Oczywiście nie należy rysować ich na każdym palcu. Ten projekt uwielbia minimalizm, ponieważ sam w sobie jest bardzo atrakcyjny. Zrób taki rysunek na jednym lub dwóch palcach, to wystarczy.

Same wiśnie mogą być jaskrawoczerwone lub bardzo dojrzałe, prawie czarne, przypominające wiśnie.

Nie trzeba rysować jagód na każdym gwoździu. Ostatnio popularny stał się projekt tylko dwóch gwoździ - na przykład na środku i bezimienny. Inne są pomalowane na jednolity kolor. Możesz urozmaicić swoje wiśnie za pomocą śniegu, będzie wyglądać bardziej niż nietypowo.

Wykonywanie krok po kroku w domu

Po rozważeniu podstawowych projektów i technik realizacji warto przejść do najciekawszej części - wykonywania manicure z wiśniami w domu. Oczywiście rozważone zostaną najprostsze opcje, które prawie na pewno zastosujesz za pierwszym razem.

Aby tworzyć małe wiśnie na krótkich paznokciach, należy zwrócić uwagę na następujące instrukcje krok po kroku:

 • Przygotuj paznokcie. Zrób je, nadaj niezbędny kształt i przetworz naskórek.
 • Przed nałożeniem lakieru paznokcie nie powinny być tłuste; należy umyć ręce.
 • Zastosuj lakier do paznokci, który będzie głównym kolorem. Na nim umieścisz przyszłe jagody. Pozostaw do wyschnięcia lub wysusz w lampie, jeśli pracujesz z lakierami żelowymi.
 • Za pomocą cienkiego pędzla narysuj gałęzie na jagody na paznokciach. Mogą być brązowe lub lekko zielonkawe.
 • Następnie narysuj czerwone kółka na końcach gałęzi, będą to twoje wiśnie. Możesz zrobić je za pomocą cienkiego pędzla lub kropek. Ponadto można wytwarzać wiśnie przy użyciu dużych czerwonych dżetów, które można „sadzić” na specjalnym kleju lub na lakieru, który nie został jeszcze wysuszony.
 • Teraz narysuj liście cienką szczotką.
 • Ułóż małe akcenty na wiśniach i liściach białą farbą lub lakierem, w zależności od materiałów, z którymi pracujesz.
 • Możesz uzupełnić projekt o pojedyncze cyrkonie.
 • Zamocuj wszystko bezbarwnym lakierem lub wykończeniem.

Możesz uzupełnić dowolne wiśnie pięknym i delikatnym złotym rysunkiem, dzięki czemu wiśnie będą wyglądać bardziej wytwornie i szlachetnie.

Warto również zwrócić uwagę na następującą prostą konstrukcję „wiśniowej kurtki”, która jest wykonywana przy użyciu konwencjonalnych lakierów do paznokci:

 • Przygotuj paznokcie do nałożenia lakieru. Możesz użyć przezroczystej powłoki jako głównej. Niech wyschnie.
 • Na rogu wolnej krawędzi gwoździa narysuj sylwetkę wiśni lub kilku wiśni, jeśli pozwala na to długość.
 • Powtórz tę czynność na wszystkich paznokciach.
 • Ułóż blask wiśni cienką szczotką i białym lakierem.
 • Okrąż jagody na czarno i ułóż je w kucyki.
 • W razie potrzeby zmieniaj skład za pomocą liści.
 • Dodatkowy rysunek jagód i liści można wykonać za pomocą białego.
 • Pozostaw powierzchnię do wyschnięcia i przykryj przezroczystym lakierem, aby ją naprawić.

Podczas tworzenia rysunków na paznokciach w domu używaj tylko świeżych i wysokiej jakości lakierów i farb.

Dowiesz się więcej o tym, jak narysować wiśnie na paznokciach z następnego filmu.

Obejrzyj wideo: Proste zdobienie kwiat wiśni- Neess i Lakierowniczka (Październik 2019).

Zostaw Swój Komentarz