Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Depilatories Veet

Współczesne standardy piękna dyktują ich warunki. Prawie każda kobieta prędzej czy później zmaga się z problemem nadmiaru włosów w niechcianych miejscach, szczególnie w sezonie letnim, kiedy nadszedł czas na relaks na plaży.

Zaawansowane laserowo metody usuwania włosów są dość drogie i wymagają wizyty w specjalistycznej klinice, a stosowanie pasty cukrowej, wosku lub maszynki do golenia jest zbyt bolesne i może podrażniać skórę. Na szczęście istnieje alternatywa - kosmetyki do depilacji Veet.

Zalety i wady kosmetyków

W Internecie dość często można spotkać negatywne recenzje na temat kremów i ogólnie innych opcji kosmetycznych do usuwania włosów. Wynika to z faktu, że większość konsumentów ma zbyt wysokie i fałszywe oczekiwania co do wykorzystania takich funduszy, ponieważ nie rozumieją różnicy między terminami „depilacja” a „depilacja”.

Od razu warto wspomnieć, że kosmetyki Veet zostały zaprojektowane specjalnie do depilacji, czyli usuwania górnej części włosów, które wystają ponad powierzchnię skóry.

W tym przypadku tylko wałek włosów jest zniszczony, ale mieszek włosowy i cebulka pozostają całkowicie nienaruszone. Jeśli chcesz zatrzymać wzrost włosów na zawsze, powinieneś skorzystać z depilacji, która ma na celu właśnie zniszczenie tkanek podstawowych.

Większość ludzi, którzy nie są zaznajomieni z takimi subtelnościami, uważają, że kosmetyki do depilacji powinny mieć wyraźny i trwały efekt, ale wcale tak nie jest. Takie narzędzia mają zupełnie inną serię zalet w porównaniu z innymi metodami depilacji, na przykład do golenia:

 • Łatwy w użyciu. Stosowanie kosmetyków jest znacznie łatwiejsze i prostsze niż przeprowadzanie całych procedur za pomocą pasty woskowej lub cukrowej. W rzeczywistości wystarczy rozmazać produkt w pożądanym obszarze, a następnie spłukać wodą;
 • Bezpieczeństwo dla skóry. Istnieje powszechny mit, że większość kremów do depilacji pali się bardzo mocno, a nawet może powodować oparzenia chemiczne. Taki problem można zaobserwować w przypadku tanich produktów, ale wysokiej jakości kosmetyki Veet, przy odpowiednim doborze rodzaju skóry, wcale nie szkodzą ciału;
 • Dostępność Przeciętnie o wiele taniej jest kupować dobre kosmetyki do depilacji niż odwiedzić specjalistyczny salon zabiegów z woskiem lub cukrem;
 • Prędkość Czasami 2-3 minuty po nałożeniu produktu, aby całkowicie usunąć włosy;
 • Bezbolesność W porównaniu z innymi metodami domowymi, takimi jak golenie, elektryczna maszyna do depilacji lub paski z zimnym woskiem, kosmetyki do usuwania włosów Veet prawie nie są wyczuwalne.

Jednak nie ma tak wielu niedociągnięć. Przede wszystkim należy zrozumieć, że jak każdy kosmetyk, taki krem ​​do depilacji może powodować indywidualną nietolerancję, która przejawia się w standardowych reakcjach alergicznych, takich jak swędzenie, zaczerwienienie, stan zapalny pokrzywki.

Inną wadą, którą należy wziąć pod uwagę, jest ryzyko nierównomiernego rozmieszczenia produktu, w wyniku czego część roślinności może pozostać na skórze. W zależności od wielkości tego „błędu” można użyć pincety lub ponownie nałożyć krem.

Należy również zauważyć, że każda wersja kosmetyków do usuwania włosów, nawet najwyższej jakości, usuwa tylko pewną część włosów, pozostawiając sam mieszek bez szwanku, więc czas trwania gładkiej skóry nie może przekraczać tego po dokładnym goleniu. Jednocześnie, aby osiągnąć maksymalny efekt, należy ściśle przestrzegać wszystkich instrukcji producenta i utrzymywać produkt na skórze dokładnie tak, jak zalecono w instrukcjach.

Zasada depilacji

Działanie takich produktów opiera się na zawartości niektórych chemikaliów, które mają destrukcyjny wpływ na jeden lub inny rodzaj tkanki, która tworzy strukturę włosów.

Kosmetyki z efektem depilacji Veet zawierają głównie tioglikolan wapnia. Substancja ta jest obecnie jedną z najlepszych opcji, która łączy bezpieczeństwo dla skóry i niszczący wpływ na włosy. Tioglikolan wapnia selektywnie działa na białko keratynowe, które wchodzi w strukturę tkanki włosowej, tworzy jej rdzeń i wzmacnia.

Ze względu na punktowy wpływ na tę konkretną substancję kosmetyki Veet zapewniają wystarczająco głęboki i trwały efekt przez krótki czas stosowania.

Ponadto skład kremów i maści może również obejmować:

 • Żel Aloe Vera który ma działanie uspokajające i zapobiega możliwemu negatywnemu działaniu tioglikolanu wapnia;
 • Ekstrakty Z Soi ma na celu spowolnienie wzrostu włosów, dzięki czemu efekt stosowania kosmetyków trwa dłużej;
 • Chmiel Ussuri. Ma również działanie spowalniające wzrost, ale wnika znacznie głębiej i może działać bezpośrednio na mieszki włosowe.

Gama produktów

Dziś marka Veeta jest dość popularnym producentem kosmetyków do pielęgnacji skóry. Nic dziwnego, że produkty do depilacji tej firmy są najbardziej popularne wśród kobiet, ponieważ mają dość wysoki poziom jakości.

Ponadto zwraca uwagę szeroka gama takich produktów, ponieważ oznacza to, że masz możliwość wyboru najbardziej wygodnego depilatora dla swojego rodzaju skóry.

 • Klasyczny krem co pozwala zapomnieć o tym, czym jest maszyna do golenia. Wystarczy nałożyć produkt na problematyczne miejsce, odczekać 3-5 minut, a następnie usunąć go za pomocą specjalnej plastikowej szpatułki wraz z resztą włosów. Z reguły wystarczy jedna aplikacja i usunięcie, aby uzyskać idealnie gładką skórę;
 • Żel pod prysznic Veet z efektem depilacji. Tego narzędzia można używać bezpośrednio podczas prania. Po nałożeniu na skórę pojawia się zwykła pianka z mydłem, którą można zmyć po 3 minutach i cieszyć się całkowitym brakiem niechcianych włosów. Zazwyczaj zestaw zawiera również specjalną ściereczkę;
 • Oryginalny nowy produkt to narzędzie do rozpylania. Dziś jest to najwygodniejsza metoda depilacji, która nie wymaga żadnych dodatkowych przygotowań ani materiałów. Wystarczy nacisnąć butelkę z rozpylaczem i leczyć problematyczne obszary skóry.

Wybieramy według rodzaju skóry

Najlepiej wybrać takie kosmetyki w zależności od rodzaju skóry. Jest to ważne, ponieważ działanie kremów do depilacji opiera się na reakcji chemicznej, więc jeśli wybierzesz niewłaściwy, może wystąpić nieprzyjemna konsekwencja, taka jak swędzenie lub pieczenie.

Na szczęście Veet upewnił się, że kobiety zawsze mają duży wybór produktów, w zależności od ich potrzeb.

 • Dla wrażliwej skóry. Linia tych kremów jest nasycona witaminami z grupy E, a także zawiera aloes. Dzięki temu nawet najbardziej wrażliwa i cienka skóra z trudem odczuje działanie tioglikolanu wapnia;
 • Dla suchej skóry. W takim przypadku dostarczane są kosmetyki zawierające masło Shea. Doskonale nawilża i odżywia skórę właściwą, dzięki czemu jest miękka i jedwabista, a także zapobiega ryzyku podrażnienia;
 • Normalny typ skóry wymaga również dodatkowej opieki. Dla takich kobiet dostarczane są kremy z mlekiem i ekstraktem jaśminu, które doskonale zapobiegają wysuszeniu;
 • Veet Suprem „Esencja - To złożone narzędzie, które zawiera różne olejki eteryczne, które łagodzą skórę właściwą i zapewniają działanie przeciwbakteryjne. Ten wybór może być odpowiedni dla każdego rodzaju skóry.

Narzędzia do stosowania pod prysznicem

Szybkość i wydajność to główne zalety produktów Veet. Na przykład żel pod prysznic z efektem depilacji stał się oryginalnym rozwiązaniem. Może być stosowany bezpośrednio w łazience, bez potrzeby używania niczego poza specjalną ściereczką.

Wystarczy nałożyć żel na problematyczne obszary skóry, aż pojawi się piana. W takim przypadku użyj miękkiej strony myjki, która jest sprzedawana razem z samym produktem. Następnie odczekaj około 3-4 minuty, a następnie spłucz depilator twardą stroną myjki.

Obecnie istnieją trzy różne opcje żelu: dla skóry suchej, dla skóry wrażliwej, a także uniwersalna kompozycja Veet Suprem „Essence”, która jest odpowiednia dla każdej kobiety.

Kremy do depilacji intymnej

Szczególnie wrażliwym tematem jest usuwanie włosów w okolicy bikini. Faktem jest, że w tej strefie skóra jest szczególnie cienka i wrażliwa, szczególnie u dziewcząt, a także tworzy wiele niezbyt wygodnych fałd.

Oczywiście najlepiej wybrać najbardziej skuteczne i jednocześnie bezpieczne opcje leczenia takiego obszaru. W takim przypadku kremy Veet najlepiej nadają się do wrażliwej skóry, która może zagwarantować miękkie i bardzo delikatne usuwanie włosów.

Dobrym rozwiązaniem jest także kremowy lub żelowy Veet Suprem „Essence”, który zawiera dużo emolientów. Jednocześnie producent gwarantuje wystarczająco głębokie i skuteczne usuwanie nadmiaru roślinności, jeśli skóra jest przetwarzana ściśle według instrukcji.

Nowość Spray

Naprawdę wyjątkowa oferta Veet to spray do depilacji. Wcześniej większość światowych marek oferowała wyłącznie kremy lub żele, więc spryskana forma szybko przyciągnęła uwagę wielu kobiet.

Jego skład jest w dużej mierze podobny do standardowego składu produktów do depilacji marki Veet, czyli tioglikolan wapnia pozostaje głównym składnikiem aktywnym. Jednak kształt sprayu ma wiele zalet.

Przede wszystkim rozpylanie substancji na pożądany obszar skóry jest znacznie łatwiejsze niż nakładanie kremu specjalną szpachelką. Ponadto spray jest rozprowadzany bardziej równomiernie i ciasno, więc nie możesz obawiać się, że kilka włosów pozostanie nienaruszonych.

Alternatywne rozwiązania

Jeśli nie będziesz zadowolony z rezultatów stosowania takich produktów, najlepszym rozwiązaniem będzie usuwanie włosów w domu.

Aby to zrobić, najlepiej kupić paski woskowe od Veet, które mogą zagwarantować dość dobry efekt usuwania włosów z cebulki. Ponadto paski tego producenta zawierają, oprócz wosku, emolienty, takie jak masło Shea lub aloes.

Recenzje

Dziś kosmetyki do depilacji Veet są najpopularniejszymi produktami w swoim segmencie. Zapewnia nie tylko skuteczne, ale także bardzo delikatne usuwanie włosów, bez podrażnienia skóry.

Ważną rolę odgrywa również duży asortyment, który pozwala wybrać rodzaj kremu lub żelu, który jest odpowiedni specjalnie dla Twojego rodzaju skóry.

Dowiesz się więcej o narzędziu do usuwania włosów Veet z poniższej recenzji wideo.

Zostaw Swój Komentarz