Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Błyszczyk do ust Maybelline

Piękne, kuszące usta mogą sprawić, że twarz stanie się tajemnicą, a ich właścicielka będzie tak kobieca i atrakcyjna, jak to możliwe. Ale czasami nie ma ochoty ani możliwości użycia szminki. W takich przypadkach na ratunek przyjdzie pomadka do ust Maybelline. Występuje w sprzedaży w kilku odmianach, co pozwala każdej kobiecie wybrać produkt, który w jak największym stopniu spełnia jej wymagania.

Opis i odmiany

Od kilku dziesięcioleci Maybelline produkuje i produkuje szeroką gamę produktów kosmetycznych, z których znaczący jest połysk. Dziś są one realizowane w kilku seriach, z których każda różni się od poprzedniej nie tylko paletą kolorów, ale także dodatkowymi funkcjami.

Taki produkt kosmetyczny pozwala nie tylko podkreślić naturalny odcień skóry, ale także nadać ustom objętość, delikatność i atrakcyjność.

Obecność naturalnych składników roślinnych w kompozycji zapewnia niezawodną pielęgnację i ochronę ust o każdej porze roku.

Dziś ta marka produkuje błyszczyki do ust w trzech seriach:

 1. Rewelacyjny kolor połysk;
 2. Błyszczący Licious Owocowy Połysk;
 3. Maybelline Lip Studio Gloss L.

Każda seria składa się z kilku różnych odcieni, od naturalnych jasnoróżowych po jaskrawoczerwone. Ale warto zrozumieć, że nawet najjaśniejszy i najbardziej nasycony kolor na ustach będzie wyglądał jaśniej niż szminka o tym samym odcieniu. Dlatego błyszczyk jest bardziej odpowiedni dla kobiet, które wolą naturalność i objętość.

Każdy połysk z określonej serii ma swoje właściwości, cechy i wady. Dlatego w celu ustalenia, który konkretnie produkt preferować, należy bardziej szczegółowo zapoznać się z przedstawicielami każdej kolekcji.

Więcej na temat błyszczyka do ust Maybelline w następnym filmie.

Rewelacyjny kolor połysku

Ten produkt światowej sławy ma następujące wyraźne zalety:

 1. Niezawodna tuba, szczelnie zamknięta, która nie pozwala na wyciekanie lub wysychanie połysku;
 2. Cienki, długi i bardzo wygodny aplikator zapewnia jednolite pokrycie;
 3. Średnio trwałość tego narzędzia wynosi 2-3 godziny, co jest dobrym wskaźnikiem;
 4. Ze względu na obecność miodu w nektarze usta są dodatkowo intensywnie odżywiane i są niezawodnie chronione przed przesuszeniem lub pękaniem skóry.

Wady, można przypisać średni poziom lepkości produktu na skórze. Im grubsza warstwa, tym bardziej lepkie będą usta.

Paleta kolorów tego produktu jest reprezentowana przez następujące odcienie:

 • 460 - Elektryczny Pomarańczowy;
 • 360 - Jagoda Gwiezdna;
 • 150 - różowy szok;
 • 610 - Naga gwiazda;
 • 710 - beż kości słoniowej;
 • 630 - Pocałunek kawy;
 • 105 - Kaszmirowa róża;
 • 550 - Błyszcząca Grenadyna;
 • 130 - Znakomity różowy;
 • 720 - Złoty proszek;
 • 137 - Fantastyczny róż;
 • 420 - Chwalebny Grejpfrut;
 • 175 - Rose Bengale;
 • 215 - I Love Lilas.

Paleta kolorów jest dość obszerna i obejmuje odcienie od jasnoróżowego, naturalnego do kawowego. Ale następujące kolory najbardziej podobały się klientom:

 • 630 - Pocałunek kawy. Naturalny, piękny kolor, który w zależności od intensywności oświetlenia może zmienić odcień z jasnoróżowego na jasnobrązowy. Nie bez powodu producent nazwał go pocałunkiem kawy. Jest równomiernie rozmieszczony na ustach, dobrze się trzyma i nie rozprzestrzenia.
 • 150 - Różowy Szok jest liderem sprzedaży. Odcień jest nieco jaśniejszy, niż wskazuje producent, a jednocześnie dobrze podkreśla usta, nadaje im zauważalny blask i objętość.
 • 105 - Kaszmirowa róża. Ten odcień o nazwie „Kaszmirowa róża” ma jedną cechę - brak perłowego połysku. Gąbki po użyciu wyglądają bardzo pięknie, naturalnie, z widoczną naturalną objętością, ale bez śladu masy perłowej. Jest to matowy odcień, idealny dla miłośników naturalnego makijażu i powściągliwych odcieni.
 • 460 - Elektryczny Pomarańczowy - To jeden z najjaśniejszych dźwięków w palecie. Za jego pomocą możesz nie tylko nadać wargom połysk i objętość, ale także jasno i intensywnie podkreślić je na twarzy. W zależności od natężenia światła może zmieniać stopień jasności.

Wszystkie odcienie, bez wyjątku, z kolekcji „Color Sensational Shine Gloss”, mają jasny kolor, wysoką trwałość i łatwość aplikacji.

Błyszczący Licious Owocowy Połysk

Charakterystyczną cechą tego błyszczyka do ust jest jego wyrazisty, bardzo apetyczny i naturalny owocowy aromat. Każdy odcień palety ma swoją nazwę właśnie z powodu zapachu. Podobnie jak w przypadku pierwszej kolekcji, odcienie z tej serii są idealnie i równomiernie nałożone, ale mają mniejszy poziom lepkości na ustach.

Wadą jest brak aplikatora jako takiego. Połysk nakłada się na usta końcówką aplikatora, podczas gdy sama ręka musi być lekko ściśnięta do samej tuby, aby połysk wyszedł w wymaganej ilości. Konieczne jest dostosowanie się do tej metody aplikacji.

Paleta tonów obejmuje odcienie od jasnoróżowego, prawie niezauważalnego na ustach, do nasyconego fioletowego koloru. Możesz również znaleźć bezbarwny połysk, który pozwala tworzyć makijaż z efektem mokrych ust.

W sumie ta kolekcja zawiera 12 odcieni, z których najpopularniejsze to:

 • 809 - pomarańczowy. To jasny, soczysty kolor z aromatem owoców o tej samej nazwie. Łatwy w aplikacji, nadaje nie tylko blask wargom, ale także dobrą objętość;
 • 850 - Śliwka miętowa. Piękny różowo-brązowy kolor idealny dla brunetek;
 • 820 - Marmolada. To różowy, uwodzicielski kolor, który może uczynić dziewczynę jeszcze bardziej atrakcyjną, a jej usta są wyraziste.

Ze względu na obecność w kompozycji kwasów owocowych, oprócz jasnego koloru, połysku i wyrazistości, usta zyskują również intensywne nawilżenie.

Maybelline Lip Studio Gloss L.

Błyszczyk do ust z tej serii to nowość od Maybelline. Zgodnie z obietnicami producenta ten produkt nie pozostawia lepkości na ustach, jest łatwy i równomiernie nakładany i nadaje ustom piękny i bogaty kolor z atrakcyjnym perłowym połyskiem.

Paleta kolorów jest dość szeroka, składa się z 12 odcieni. W tym samym czasie można znaleźć zarówno połysk, prawie bezbarwny, jak i produkt o wyraźnym odcieniu fioletu. Jednocześnie wszystkie błyski są warunkowo podzielone na dwie grupy:

 1. Watershine - Jest to produkt, który nadaje skórze ust idealnie gładki połysk. Najbardziej popularnym odcieniem jest 100 Peach Glisten Peach Delight. Jest prawie niewidoczny na twarzy. Ale nadaje ustom piękny połysk, trochę wyrazistej objętości i tylko podkreśla ich naturalne piękno.
 2. Seria Crystalreprezentują perłowy blask. Są bardziej odpowiednie dla dziewcząt jasnych i wyrazistych, a także kochających wszystko, co świeci. Najpopularniejszym odcieniem jest 130 Błyszcząca Grenadina „Bright Grenadine”, odcień bardzo zbliżony do klasycznego czerwonego koloru, ale tylko o podwyższonym połysku. Przyciąga uwagę do ust od pierwszych sekund.

Podobnie jak połysk z pierwszej kolekcji, nektar miodowy jest obecny w tych produktach, co oznacza intensywne odżywianie i odbudowę skóry warg.

Recenzje

Większość recenzji błyszczyków Maybelline jest pozytywna. Przedstawiciele płci pięknej zwracają uwagę na ich przystępny koszt, szeroką gamę odcieni, wysoki poziom trwałości. Wśród minusów kobiety zauważają niepełną zgodność odcienia wybranego na ustach z kolorem wskazanym i opisanym przez producenta.

Błyszczyk do ust tej kosmetycznej marki jest doskonałą alternatywą dla zwykłych pomadek, ponieważ nadają im nie tylko piękny kolor i połysk, ale także dbają o delikatną skórę.

Loading...

Zostaw Swój Komentarz