Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Lampart do manicure

Dla wielu kobiet piękny i zadbany manicure jest niezbędnym elementem udanego i harmonijnego wizerunku, dlatego kobiety godzinami spędzają czas w salonach kosmetycznych. Lampart do manicure wykonany na motywach zwierzęcych można uznać za uniwersalny, ponieważ zawsze przyciągnie uwagę i będzie wyglądał „drogo” i elegancko. Taki projekt manicure można wykonać w salonie kosmetycznym lub w domu. Warto dowiedzieć się więcej o tym projekcie, o ciekawych pomysłach i tajemnicach piękności.

Funkcje

Z roku na rok odbitki zwierząt na paznokciach stają się coraz bardziej popularne. Paznokcie wielu piękności odpowiadają dziś trendom mody. Branża zdobienia paznokci stale się rozwija, co oznacza, że ​​nowych produktów po prostu nie można ignorować, nie brać pod uwagę.

Zwierzęcy nadruk na paznokciach zawsze wygląda luksusowo i interesująco. Można go wykonać różnymi technikami - i wcale nie jest konieczne wykonanie takiego projektu na każdym gwoździu. Lampart do paznokci nadaje się do codziennego życia, a także na każdą imprezę wakacyjną. Najważniejsze jest umiarkowane i harmonijne połączenie z obrazem jako całością.

Taki projekt będzie świetnie wyglądał nie tylko w klasycznych (brązowa i czarna skala), ale także w różnych jasnych, neonowych kolorach.

Co więcej, kontrastujące kolory lamparta wywołują burzę entuzjastycznych emocji - szczególnie w przypadkach, gdy są uzupełnione pięknymi kryształkami.

Manicure lamparta jest również przydatny, ponieważ z łatwością ukrywa wszystkie nierówności płytki paznokcia. Miejsca bestii po prostu nie będą widoczne. Manicure w stylu lamparta będzie wyglądał świetnie zarówno na własnych, jak i na przedłużonych paznokciach.

Techniki wykonania

Od kilku lat kolorowanie lamparta paznokci jest uważane za bardzo stylowe. Jest to szczególnie często zamawiane przez młode dziewczyny, które zwracają się do salonów kosmetycznych oraz w różnych wzorach i technikach. Może to być luksusowy profesjonalny rysunek, tak jakby prawdziwy artysta przedstawił plamy potężnego lamparta. Dobrym rozwiązaniem są plamy z kreskówek zwierząt, które wyglądają szczególnie uroczo na paznokciach młodych kobiet.

Wielu ekspertów uważa: jeśli twój manicure jest wykonywany przy użyciu lampartów, najlepiej porzucić ubrania lamparta.

Dzięki temu obraz nie będzie zbyt przeciążony i pozbawiony smaku. Jeśli naprawdę chcesz uzupełnić wygląd czymś niezwykłym, wybierz torebkę lamparta, sprzęgło lub okulary z ramą z nadrukiem zwierzęcym.

Złote pierścionki i bransoletki pomogą ozdobić dłonie wzorem lamparta w klasycznych kolorach, ale najlepiej wybrać biżuterię bez bardzo masywnych i chwytliwych kamieni.

Możesz więc wykonać manicure lamparta w następujący sposób:

 • W klasycznej wersji. To wtedy cała płytka paznokcia pokryta jest plamami lamparta (a nawet twarzą tej bestii). Co więcej, plamy mogą znajdować się zarówno na wszystkich paznokciach, jak i na dwóch - na przykład na bezimiennych i średnich.
 • Lampartowa kurtka wygląda również nie mniej interesująco, gdy luksusowe plamy zwierzęce zdobią wolną krawędź gwoździa. Jeśli są one również oznaczone złotem i uzupełnione kamykami, będzie wyglądać bardzo elegancko.
 • Niestandardowe - a jednocześnie plamy lamparta wykonane z aksamitu, które najczęściej są wykonane z proszku akrylowego, nie wyglądają bardzo chwytliwie. Taki projekt najlepiej powierzyć mistrzowi.
 • Najprostszą techniką wykonywania tego rodzaju manicure jest użycie zwierzęcych suwaków z nadrukiem lamparta. Są proste, bezpieczne w użyciu. Ponadto możesz z łatwością sobie z nimi poradzić w domu.
 • Jeśli jesteś całkowicie znudzony, dlaczego nie zrobić lampartów jasnoróżowych lub niebieskich, nie maluj ich neonowym kolorem, który będzie świecił w ciemności klubu nocnego.

Oczywiście nie jest to cała lista technik, w których można wykonać lampart do paznokci. Bardzo ważne jest, aby można to zrobić przy użyciu zarówno konwencjonalnych lakierów, jak i opcji żelu. Drugi oczywiście będzie bardziej wytrwały i nasycony. Ponadto lakiery żelowe można łatwo pomalować farbą akrylową, co daje niesamowity efekt.

Czego używać do dekoracji?

Aby projekt lamparta na gwoździach nie okazał się nudny, możesz użyć następujących materiałów, aby go urozmaicić:

 • kolorowe cyrkonie, kryształy, kamyki;
 • wciera się w paznokcie, błyszczące proszki, zwłaszcza złoto i srebro;
 • małe buliony;
 • folia;
 • naklejki.

Równie ważne jest posiadanie specjalnych pędzli do dekoracji. Zdecydowanie powinieneś mieć cienki pędzel do rysowania i kropki w swoim arsenale, za pomocą którego bardzo wygodnie jest robić równe punkty.

Ciekawe pomysły

Dzisiaj nie będziesz miał trudności ze znalezieniem potrzebnego projektu w Internecie, nawet jeśli zabrakło Ci własnych pomysłów. Możesz samodzielnie wykonać wiele lampartów na paznokciach, jeśli masz na to ochotę i czas. Jeśli potrzebujesz idealnego manicure na każdą okazję, najlepiej skorzystać z usług specjalistów. Warto rozważyć przydatne zalecenia:

 • Klasyczny (ale nigdy nie modny) lampart w naturalnych kolorach - brązowym i czarnym. Ta opcja jest odpowiednia na prawie każdą okazję. Główny kolor takiego projektu paznokci jest lepszy do wyboru w zakresie nagości.
 • Wersja kolorystyczna, w której głównym kolorem są dowolne jasne lakiery, a plamy są wykonane w kolorach białym i czarnym.
 • Plamy lamparta na złocie i srebrze wyglądają nie mniej stylowo. Taki manicure będzie doskonałym dodatkiem do luksusowej sukni wieczorowej.
 • Jeśli masz dość zwykłych technik, połącz kilka na raz - na przykład wykonaj księżycowy manicure w matowej czerni na kilku palcach, przykryj inne bielą i udekoruj niezwykłymi plamami lamparta z dodatkiem czerwonawego odcienia.
 • Doskonałym rozwiązaniem byłoby zaprojektowanie kilku palców z nadrukiem zwierzęcym, a innych z ozdobnymi ornamentami.
 • Niebiesko-białe paznokcie i lampart na pół paznokcia pierścionka lub środkowego palca będą wyglądać bardzo nietypowo. Ten wystrój będzie doskonałym rozwiązaniem na letnie wakacje.
 • Jeśli zamierzasz robić paznokcie w salonie piękności, możesz wybrać technikę manicure w akwarium. Na górze będą znajdować się szlachetne lamparty.
 • Plamy zwierzęce wyglądają ciekawie na gradiencie. Co więcej, nie musi być nudnym kremem przy przejściu w brąz. Możesz dać pierwszeństwo wersji tęczowej.

Krok po kroku w domu

Jeśli zamierzasz zacząć barwić paznokcie, pamiętaj, aby je spiłować do pożądanego kształtu, usunąć wszystkie zadziory, przesunąć naskórek i, jeśli to konieczne, przyciąć go specjalnymi szczypcami. Zaleca się usunięcie naskórka na paznokciach wstępnie odparowanych w ciepłej kąpieli. Jeśli chcesz je wyciąć, zrób to przed gotowaniem na parze. Ta procedura ma miejsce w domu, ale nie zapomnij o higienie i stosowaniu środków antyseptycznych podczas czyszczenia narzędzi.

Paznokcie są gotowe. Najłatwiejszym sposobem na uzyskanie zwierzęcego wzoru lamparta jest użycie naklejek lub suwaków. Aby to zrobić, potrzebujesz:

 • Wybierz, na których lub na których gwoździach zostaną naklejone naklejki zwierząt.
 • Pomaluj paznokcie lakierem bezbarwnym lub kremowym.
 • Trzymaj suwaki. Prawie wszystkie mają instrukcje w zestawie, dzięki czemu możesz łatwo poradzić sobie ze wszystkim na własną rękę.
 • Po sklejeniu przykryj paznokcie przezroczystym lakierem do zamocowania.

Nieco bardziej skomplikowana technika polega na tym, że konieczne jest zobrazowanie lamparta cienką szczotką i zwykłymi lakierami. Aby to zrobić:

 • Wstępnie przygotowane paznokcie należy pomalować kremowym lakierem lub dowolnym beżowym odcieniem.
 • Za pomocą ciemniejszego (na przykład czekoladowego) lakieru i małego pędzla wykonaj osobliwe plamy na paznokciach, ułóż je losowo. Niech będą tam, gdzie lubisz najbardziej.
 • Za pomocą czarnego lakieru i cienkiego pędzla musisz narysować plamy po bokach, ale ich nie blokuj. Za pomocą kropek umieść punkty na wolnej przestrzeni gwoździa.
 • W razie potrzeby wykonaj dodatkowe malowanie złotym lakierem.
 • Po wyschnięciu rysunku przykryj paznokcie lakierem utrwalającym.

Technikę tę można wykonać zarówno przy użyciu konwencjonalnych lakierów, jak i produktów na bazie żelu. Korzystając z podobnej techniki, możesz również narysować kolorowego lamparta - używając różnych kolorów.

Nie bój się uwolnić swojej wyobraźni i spraw, aby manicure był tak różnorodny i niepowtarzalny, jak to możliwe. Ciekawy design zwróci uwagę na twoje dłonie.

Dowiesz się więcej o tym, jak stworzyć manicure lamparta z następnego filmu.

Zostaw Swój Komentarz