Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Pedicure ślubny

Najbardziej uroczystym i wzruszającym wydarzeniem w życiu każdej dziewczyny jest ślub. Aby panna młoda wyglądała idealnie, konieczne jest wcześniejsze przemyślenie wszystkich szczegółów obrazu. Wygląd dziewczyny powinien być oprawiony w jeden styl, którego wykończeniem jest pedicure ślubny. Obecnie istnieje wiele opcji projektowania paznokci, które pozwalają wybrać najbardziej wyrafinowaną i odpowiednią kompozycję dla nóg.

Delikatny pedicure wygląda bardzo pięknie, ozdobiony palcami w tym samym wzorze. Wybierając styl ślubny, należy wziąć pod uwagę pewne niuanse: długość sukienki, model butów. Nawet w zamkniętych butach potrzebujesz oryginalnego pedicure. Niech to będzie ukryte przed wścibskimi oczami, ale wtedy, biorąc udział w konkursach lub innych działaniach, mile zaskoczy innych. Będziesz zadowolony z pięknych palców u stóp i na morskiej plaży, kiedy po ślubie nowożeńcy udadzą się w niezapomnianą podróż, więc pedicure panny młodej powinien być zawsze na wierzchu.

Funkcje

Pedicure ślubny znacznie różni się od zwykłego codziennego projektu. Przede wszystkim dotyczy to koloru lakieru i obecności wzoru. Z reguły eksperci zalecają wybór naturalnych odcieni. Dobry na pedicure ślubny jest różowy, beżowy i brzoskwiniowy. Jednocześnie obraz może być dowolny - od obrazu zwierząt, ptaków i kończąc na kwiatach lub wzorach.

Jeśli chodzi o miłośników klasyki, najlepiej wybrać francuski pedicure, w którym paznokieć jest lakierowany odcieniem łóżka, a biała linia jest cienko narysowana wzdłuż krawędzi. Aby uzyskać maksymalny efekt, takie pedicure są dodatkowo ozdobione kryształkami lub oryginalnymi wzorami.

Nogi panny młodej należy przygotować z wyprzedzeniem, aby zabieg kosmetyczny był wykonywany co najmniej dzień przed ślubem.

Ostatnio większość dziewcząt woli pedicure sprzętowy, ze względu na swoją wyjątkowość, jest idealny zarówno do codziennego życia, jak i panny młodej na wesele. W przeciwieństwie do klasycznego pedicure, sprzęt wykonuje się za pomocą specjalnej szlifierki. Ponadto przyszła panna młoda nie będzie musiała spędzać dużo czasu w salonie, aby rozerwać nogi i leczyć stopy ostrzem.

Przed wykonaniem pedicure należy dokładnie rozważyć wszystkie szczegóły jego projektu i wziąć pod uwagę następujące zalecenia:

  • Wybór kolorów. Główną cechą pedicure ślubnego jest jego delikatność i piękno, więc tradycyjna kurtka będzie dla niego najlepszą opcją. Zbyt jasne kolory nie będą w stanie harmonijnie uzupełnić ogólnego wizerunku dziewczyny. W taki uroczysty dzień panna młoda powinna wyglądać wytwornie.
  • Dekoracja W takim przypadku panna młoda może używać aplikacji, błysków, dżetów, ale wszystko powinno być z umiarem.
  • Wybór zasięgu. Zwykle do pedicure ślubnego stosuje się lakier dekoracyjny, można również użyć biożelu lub lakieru żelowego. Takie powłoki dobrze trzymają się i mogą zadowolić piękno nóg przez ponad miesiąc.

Trendy i trendy w modzie

Każda dziewczyna czeka na ślub, w tym dniu powinna wyglądać w szczególny sposób. Ponieważ panna młoda jest stale w centrum uwagi podczas uroczystości, jej wizerunek jest wybierany nie tylko z uwzględnieniem osobistych preferencji, ale także zgodnie z aktualnymi trendami w modzie. W tym sezonie mistrzowie przedstawili wybór wielu opcji oryginalnego pedicure. Teraz klasyczna wersja gwoździ jest bardzo popularna wśród narzeczonych, ale dziewczyny, które lubią wyróżniać się czymś jasnym, mogą wybrać niezwykły wzór.

Jeśli weźmiemy pod uwagę klasykę, to Francuzi zasługują na szczególną uwagę. Zawsze będzie w modzie i dokona wyboru na jego korzyść, dziewczyna nigdy się nie myli. Ten pedicure podkreśla elegancję i delikatność panny młodej. Eksperci zalecają również stosowanie naturalnych odcieni lakierów do pedicure w nowym sezonie, który można lekko rozcieńczyć jaśniejszymi kolorami. Aby to zrobić, zamiast tradycyjnych białych końcówek, rysowane są niebieskie, czerwone linie.

W tym roku modne były także złote i srebrne pedicure. Z jednej strony wygląda prosto, ale jednocześnie jest ozdobiony smakiem. Ta opcja jest idealna dla narzeczonych, które mają suknię ślubną lub akcesoria mają wspaniały odcień. Jeśli pedicure jest wykonywany na przedłużonych paznokciach, możesz eksperymentować z obszernymi paznokciami. Jedyne, czego nie warto robić w przypadku, gdy dziewczyna zakłada zamknięcie buta, ponieważ w ten sposób elementy dekoracyjne nie będą trwać długo, a pedicure zostanie zepsuty.

Nowością pedicure ślubnego jest rysunek koronki. Charakteryzuje się wytrzymałością, trwałością i oryginalnym wyglądem. Paznokcie w tym wzorze będą długo zachwycać pięknem nawet po zakończeniu wakacji. Wygląd akwarium, ozdobiony różnymi kamieniami i kryształkami, wygląda spektakularnie. W tym sezonie główny nacisk kładziony jest na naturalność, dlatego w przypadku pedicure zaleca się wybór naturalnych odcieni lakieru, które byłyby w harmonii z kolorem skóry.

Pomysły na projektowanie

Podczas projektowania pedicure ślubnego bardzo ważne jest, aby wybrać odpowiedni projekt, który byłby zarówno modny, jak i odpowiedni. Wśród ogromnego wyboru pomysłów projektowych wolumetryczny wystrój zajmuje szczególne miejsce, jest stosowany do wstępnie rozszerzonych paznokci. Jedyną wadą takiego pedicure jest to, że pod warstwą akrylowych paznokci naturalnych psuje się, więc nie można go nosić przez długi czas. Żel jest doskonałą alternatywą dla akrylu, jest pokryty gwoździami, a następnie na wysuszonej warstwie jest rzeźbiony lub ozdobiony błyskami i dżetów.

W przypadku niezwykłych dziewcząt pedicure w chwytliwych kolorach jest uważany za dobry wybór. Oczywiście taki projekt nie jest odpowiedni dla wszystkich, ponieważ będzie dobrze wyglądać na tle sukien ślubnych. Aby jego ekscentryczność harmonijnie pasowała do ogólnego wizerunku panny młodej, konieczne jest uzupełnienie pedicure o akcesoria o tym samym jasnym kolorze.

Dla miłośników ciągłego eksperymentowania z obrazami pedicure zdobienia paznokci byłby właściwym wyborem. To nowy kierunek w projektowaniu paznokci, w którym malowanie artystyczne odbywa się za pomocą farb i kamieni. W takim przypadku postać jest wybierana zgodnie ze stylem wizerunku panny młodej. Często malowane gołębie, obrączki ślubne lub unikalny numer. Oryginalne jest również ozdobienie kilku gwoździ symbolicznymi napisami lub początkowymi literami nazwisk nowożeńców.

Szczególną uwagę należy zwrócić na pedicure odcień, ponieważ kolory przejściowe i gradacja są bardzo popularne na zdjęciu ślubnym. Aby to zrobić, paznokieć jest malowany wszystkimi odcieniami tego samego koloru, zaczynając od najlżejszego, a kończąc na nasyconym, lub paznokieć jest pokryty przezroczystym lakierem, a dopiero potem stosuje się kolor. Połączenie niebieskiego i różowego wygląda oryginalnie.

Jak to zrobić samemu?

Możesz zrobić pedicure ślubny zarówno w salonie, jak i samodzielnie w domu. Aby nogi panny młodej wyglądały niesamowicie, należy zaopatrzyć się w odrobinę cierpliwości i starannie przygotować się do zabiegu. Należy pamiętać, że pedicure należy wykonywać na kilka dni przed uroczystością. Pedicure ślubny składa się z następujących kroków:

  • Przygotowanie Usuń stary lakier z paznokci za pomocą zmywacza do paznokci i wacików bawełnianych. Następnie przygotowuje się specjalną relaksującą kąpiel dla stóp, w której dodawane są olejki eteryczne i sól morska. Trzymaj stopy w wodzie, aż ostygnie. Następnie suszy się je ręcznikiem, używając narzędzi do pedicure, odcinając paznokcie i nadając im pożądany kształt. Skórka podlega również pielęgnacji, odsuwa się ją drewnianym patyczkiem.
  • Peeling Skórę oczyszcza się specjalnym peelingiem, szczególną uwagę przywiązuje się do szorstkiej skóry. Aby go usunąć, użyj pumeksu.
  • Masaż Za pomocą kremu cielęta stóp i stóp są masowane.
  • Design. Podstawowa powłoka jest nakładana na paznokcie, a następnie lakierowana, dekorowana wzorem lub cyrkoniami.

Należy zauważyć, że pedicure ślubny, w przeciwieństwie do manicure, nie jest trudny do wykonania w domu.

Stylowe pomysły na manicure ślubny - w następnym filmie.

Loading...

Zostaw Swój Komentarz