Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Pedicure morski

Podczas wakacji, które najbardziej preferują latem, jest nie tylko okazja, ale także potrzeba dbania o piękno nóg. Dotyczy to nie tylko ich ogólnego stanu, ale także pedicure. W lecie buty są zwykle noszone otwarte, przez co kobiety spędzają odpowiednio czas na plaży, dlatego może pochwalić się oryginalnym i stylowym wzornictwem paznokci.

Nie jest tajemnicą, że kobieta postrzega się dziś nie tylko jako osoba o wyjątkowych cechach, ale także jako przedmiot sztuki, w tym designu. Jej ciało okazuje się polem do eksperymentów, których celem jest stworzenie harmonijnego i zapadającego w pamięć obrazu, pasującego do otoczenia. Projektowanie paznokci odgrywa znaczącą rolę w tym zdjęciu, nadając mu wykończony wygląd.

Funkcje konstrukcyjne

Jeśli spędzasz lato na morzu, pomysł użycia atrybutów morskich podczas tworzenia pedicure wydaje się całkiem naturalny. Rysunki kamieni żwirowych, postacie mieszkańców głębin morskich, jachty i kotwice, fale i gwiazdy - wszystko to są interesujące opcje projektowania paznokci.

Podstawowe kolory pedicure powinny być naturalnie związane z morzem. Połączenie bieli i błękitu, przeplatane błękitem i zielonkawością to najbardziej odpowiednie kombinacje kolorów dla pedicure w stylu morskim.

Możesz pozostać wierny swojej ulubionej opcji pedicure, dekorując ją motywami morskimi i plażowymi, sercami, iskierkami lub dżetami.

Należy wziąć pod uwagę środowisko, w którym zamierzasz zademonstrować swój projekt paznokci. W oficjalnym otoczeniu podczas kolacji biznesowej raczej nie będziesz mieć takiej okazji, ponieważ preferowane będą klasyczne zamknięte buty. Ale na randce lub na miłej imprezie towarzyskiej możesz założyć wyzywająco otwarte sandały i ogłuszyć innych wyrafinowanym pedicure.

Kolory i pomysły projektowe zmieniają się co roku, ale morski motyw samego letniego pedicure jest zawsze aktualny. Połączył takie cechy, jak wolność i łatwość, świeżość i wieczna młodość. Styl morski nadaje całości wygląd lekkości i relaksu, pozwala zrzucić ciężar zmartwień.

W salonach możesz wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie opcję pedicure i samemu opracować pomysły lub skorzystać z porad doświadczonych projektantów. Jest tak wiele opcji, że Twoim zadaniem jest wybrać to, co jest dla Ciebie odpowiednie.

Pomysły na projektowanie

Motyw morski pedicure wykorzystuje nie tylko kolory związane z morzem (biały i niebieski, akwamaryn), ale także dekoracje, które ożywiają projekt wymagany przez motyw morski.

Klasyczny pedicure morski to kamizelka, a kombinacje kolorów mogą się różnić: niebieski z białym, niebieski z czarnymi paskami. Rysunki można łatwo narysować za pomocą cienkiego pędzla, używając kontrastowego koloru (biały na niebieskawym lub niebieskim tle, niebieski na złotym lub białym itp.), Ale można je również przykleić.

Gwoździe są ozdobione obrazem wszystkiego, co jest w jakiś sposób związane z plażą, morzem i tropikami:

 • ryby, inni mieszkańcy morza (koralowce, rozgwiazdy, koniki morskie, delfiny, wieloryby, meduzy, a nawet rekiny);
 • muszle;
 • kotwice;
 • sterów
 • statki i jachty;
 • koła ratunkowe;
 • perły;
 • palmy;
 • gwiazdy, słońce i księżyc;
 • piasek i kamyki;
 • fale;
 • wodorosty;
 • wyspy i inne

Niezwykle wygląda pedicure niebieski z gwiazdą, jakby wpadał do morza.

Na obrazach namalowanych na paznokciach możesz opowiedzieć prawie całą historię wakacji nad morzem: wrażenia wody, tropikalne noce, gorącą plażę, egzotyczne rośliny, jachty, znajomość życia morskiego.

Najpiękniejszy i szczegółowy rysunek, który możesz zrobić tylko na miniaturze, pozostałe paznokcie pomogą rozwinąć wybrany temat. Naprzemiennie różne odcienie i grafika na palcach jednej stopy wyglądają ładnie.

Elegancki pedicure uzyskuje się za pomocą delikatnego niebiesko-białego podstawowego zakresu i błyszczącego złotego koloru dla jednego paznokcia (na przykład na palcu serdecznym).

Trendy w modzie

Nowoczesny pedicure morski jest w rzeczywistości dziełem sztuki, ale możesz sam opracować pomysł i wykonać rysunki o różnym stopniu trudności. Zacznij od prostych zdjęć i nie wykonuj uporczywych pedicure: po tym paznokcie muszą odpocząć, a lato idzie za szybko. Do eksperymentów odpowiedni jest zwykły lakier, zestaw dżetów i naklejek, kilka odcieni lakieru w ramach motywu morskiego.

Jeśli wolisz elegancką zwięzłość, spróbuj zastosować dzisiejszy modny odbiór obrazu kołyszących się elementów morskich: Korzystając z technologii gradientu, wykonuj lekkie pociągnięcia, przechodząc od delikatnego turkusu do głębokiego błękitu dna morskiego. Taki projekt wymaga cierpliwości, ale efekt wysokiej jakości grafiki jest oszałamiający.

Innym modnym trendem jest obraz dna morskiego, widziany przez słup wody, naśladowany przez warstwy przezroczystego lakieru nakładanego na odpowiednie rysunki lub naklejki.

Użyj kompozycji kamyków, muszli, koralowców, rozgwiazdy i pereł w kompozycji. Ciekawym rozwiązaniem jest zwiększenie objętości tych figurek za pomocą specjalnych naklejek. Fantazja i smak podpowiedzą najlepszą kombinację elementów. Nie powinieneś używać wszystkiego na raz - naprzemiennie małe zdjęcia na palcach, a ogólne wrażenie będzie niesamowite.

Pedicure wygląda świetnie, w którym niebieskie tło przeplata się z przyklejonym złotym księżycem rzucającym blask na powierzchnię wody (który jest przedstawiony przez lekkie pociągnięcia), a złoto-białe tło z przyklejonymi iskierkami, symbolizującymi gorącą plażę słońca. Morski pedicure dzień-noc wymaga nie tylko wyobraźni, ale także znacznych umiejętności zawodowych. Tego piękna nie można „unieśmiertelnić” za pomocą trwałego lakieru żelowego.

Jak to zrobić samemu?

Pedicure zaczyna się od uporządkowania stóp:

 • pozbywanie się ziaren;
 • zmiękczanie skóry za pomocą gorących kąpieli z olejkami eterycznymi;
 • szlifowanie szorstkiej skóry za pomocą pumeksu;
 • odżywianie i nawilżanie stóp specjalnym kremem do stóp.

Same paznokcie są również traktowane:

 • nadmiar naskórka jest odcinany;
 • powierzchnia paznokci jest czyszczona, przestrzeń pod nimi;
 • za pomocą pilnika do paznokci dostosowuje się kształt płytek paznokcia.

Następnie musisz wybrać najbardziej odpowiedni kolor lakieru. Najbardziej odpowiednie odcienie sezonu plażowego to:

 • niebieski;
 • turkusowy;
 • niebieski;
 • srebrzysty;
 • akwamaryna;
 • biały
 • złoty

Możesz nawet użyć nieoczekiwanych jasnych kolorów różu i czerwieni, łącząc je z bielą. Jeśli planujesz zastosować rysunek, zastanów się, że będzie on wyglądał korzystnie tylko na kciuki.

Lakier lity nie jest najciekawszym rozwiązaniem dla pedicure morskiego. 2-3 kolory są tradycyjnie używane do tworzenia biało-niebieskich, niebiesko-srebrnych pasków, które są ułożone zarówno pionowo (aby wizualnie wydłużyć paznokieć), jak i poziomo. Gwoździe na różnych palcach mogą mieć własny kolor i wzór, jednak ogólny pomysł powinien być taki sam. Gamma różni się w zależności od sytuacji i pogody.

Używanie jaskrawych czerwonych akcentów lub czerwonych ozdób może być żywą atrakcją twojego projektu paznokci. Nie bój się eksperymentować, ale poznaj miarę. Nie przeciążaj paznokci biżuterią, zwłaszcza jeśli noszenie ich w zamkniętych butach jest niewygodne - kaprysy pogody w tym roku są nieprzewidywalne.

Za pomocą specjalnych pasków samoprzylepnych można stworzyć równomierny wzór. Pomaluj paznokieć nawet biały lub nałóż przezroczysty, bezbarwny lakier. Poczekaj, aż całkowicie wyschnie i przyklej żądaną liczbę pasków. Nałóż kolejną warstwę turkusu, niebieskawego lub niebieskiego, poczekaj ponownie, aż wyschnie. Zdejmij paski i ciesz się rezultatem.

Wypróbuj również nieoczekiwane rozwiązanie francuskiego pedicure morskiego. Weź biały jako kolor podstawowy i ultramarynę dla końcówek, lub ciemnoniebieski dla podstawy i czerwony dla linii francuskiej. Spróbuj urozmaicić pedicure za pomocą dżetów o różnych kształtach (nawet w postaci muszli), ze złotymi iskierkami imitującymi morski piasek.

Lato to czas, w którym możesz się zrelaksować i odświeżyć swój wygląd, korzystając z trendów mody w bieżącym sezonie.

Stworzenie nienagannego wyglądu jest niemożliwe bez pielęgnacji stóp. Znakomity pedicure, modne lekkie buty, możliwość pojawienia się w nowym społeczeństwie oraz w nowym wyglądzie pozwalają zrzucić ciężar zeszłej zimy, zrelaksować się fizycznie i psychicznie. Samoopieka nigdy nie była tak przyjemna i pełna pomysłów jak latem nad morzem.

Dowiesz się więcej o tym, jak zrobić manicure morski z następnego filmu.

Obejrzyj wideo: Sposoby na piękne stopy na lato : - Czarszka - (Luty 2020).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz