Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Manicure Tumblr

Manicure jest jedną z ulubionych czynności wielu dziewcząt. Sam proces nie zawsze jest przyjemny i czasem zajmuje dużo czasu, ale wynik jest tego warty do końca. W większości przypadków manicure jest sposobem nie tylko na rozweselenie się i upiększenie paznokci, ale także na podkreślenie wizerunku spektakularnym designem. Ostatnio manicure w stylu Tumblr. Nie tylko zwraca uwagę innych wokół ciebie, ale także doskonale pasuje do większości kobiecych zdjęć.

Różnorodność szablonów i technik wydajności pozwoli ci wybrać najbardziej udaną opcję.

Co to jest

Aby zrozumieć, czym jest taki manicure, najpierw musisz dowiedzieć się, co oznacza samo słowo Tumblr. Być może wiele dziewcząt słyszało, że Tumbler to sieć społecznościowa, która w krótkim czasie zgromadziła wielomilionową publiczność na całym świecie. Jednak niewiele osób wie, że przede wszystkim ten zasób internetowy jest wygodną platformą dla kreatywnych osób, które przesyłają subskrybentom kreatywne i niezwykłe rzeczy na swoich blogach, które w dużej mierze determinują przyszłe trendy w modzie.

Warto zauważyć, że w sieci wśród użytkowników, którzy nie mówią po angielsku, błędna nazwa tego zasobu internetowego „Toggle Switch” jest niezwykle powszechna. Prawdziwe znaczenie tego słowa nie ma nic wspólnego z siecią społecznościową Tumblr.

Wśród całego strumienia aktywnych użytkowników są niezwykle utalentowani mistrzowie manicure. Większość ich godnych pomysłów jest wystarczająco szybko zbierana i dystrybuowana przez zainteresowane strony na innych blogach, a nawet portalach społecznościowych, popychając młodych ludzi w nowy modny „boom”.

W pewnym okresie pojawiło się kilka podstawowych tematów i technik manicure, które można zaklasyfikować jako styl „Tumbler”. Współcześni mistrzowie manicure aktywnie je adoptują, starając się przyciągnąć klientów ciekawymi i w dużej mierze nietypowymi wzorami. Większość z nich nadaje się nie tylko dla młodych dziewcząt, ale także dla dojrzałych kobiet.

Paleta kolorów

Indywidualny styl wielu uczestników tej sieci społecznościowej jest związany z takimi obszarami jak grunge, gotyk i punk rock. Dlatego najpopularniejszą opcją udanego manicure'u Tumblr jest czerń. W połączeniu z ciekawą techniką manicure, możesz uzyskać raczej niezwykłą i niezwykle skuteczną opcję - nie tylko na wieczorny wygląd, ale także na każdy dzień.

Tegoroczny trend to spokojne pastelowe kolory, takie jak beż, nabiał i nago. W połączeniu z małym wzorem lub etnicznym nadrukiem taki manicure będzie najbardziej odpowiednią opcją zarówno dla biura, jak i romantycznego wyglądu.

Bardziej odważne i pewne siebie dziewczyny mogą próbować urozmaicić swój wizerunek najjaśniejszymi odcieniami. Bardzo popularne są kolory wina, żółty, niebieski i zielony.

Rzeczywiste projekty i techniki

Skuteczność manicure zależy nie tylko od projektu, ale także od techniki jego wykonania. Kubek uwielbia zwięzłość i minimalizm, ale jednocześnie nie wyklucza zastosowania bardziej złożonych technik, w których szczegóły wymagają dużej uwagi. Dlatego w przypadku wysokiej jakości manicure warto skontaktować się z doświadczonymi i sprawdzonymi mistrzami. Można wyróżnić następujące najczęściej używane opcje.

Wydruki

Ten styl uwielbia geometryczne kształty. Co więcej, nie ma znaczenia, czy pokrywają całą płytkę paznokcia, zajmują tylko jej część, czy są umieszczone tylko na kilku paznokciach. Warianty są niezwykle popularne, gdy geometryczny wzór wydruku jest złożony i płynnie przechodzi w inny. Nie każdy mistrz może wykonać taki projekt, nawet jeśli jest duże doświadczenie, ale wynik przekroczy wszelkie oczekiwania.

Powłoka zewnętrzna

Solidne matowe wykończenie należy już do przeszłości: w tym roku popularna jest kombinacja lakierów błyszczących i matowych. W sumie ta metoda pozwala urozmaicić projekt, czyniąc go jeszcze bardziej interesującym. Ponadto, z pewnym talentem, mistrz będzie w stanie zaskoczyć cię nawet złożonymi rysunkami, które można zobaczyć na granicach błyszczących i matowych powłok.

Efekt metalowy, który powstaje metodą wcierania (przy użyciu specjalnego proszku), jest ostatnio szczególnie lubiany przez kobiety. Ta technika sprawia, że ​​manicure jest jeszcze bardziej interesujący, a jego blask na słońcu jest urzekający.

Rysunki

W tym przypadku istnieje wybór między czymś słodkim lub czymś przemyślanym.

Jeśli dziewczyna chce być rozproszona przez coś pozytywnego i pięknego w ciągu dnia, warto poprosić mistrza, aby ukończył ciekawe (choć trochę „dziecinne”) rysowanie na paznokciach. Mogą to być kocięta, papierowy samolot, a nawet postacie z kreskówki.

Jednocześnie „Tumbler” lubi porywać widza i sprawiać, że myślisz o znaczeniu tego, co widzisz. Jeśli dziewczyna uwielbia tajne postacie lub czyta między wierszami, odpowiednie są dla niej rysunki rytmu bijącego serca, tajne postacie, liczby i tym podobne.

Szczególną uwagę należy zwrócić na „ironiczne” rysunki wykonane w postaci palących zwierząt, noża lub igły wbitej w malowane serce, wulgarne i odważne napisy, nieprzyzwoite gesty.

Między innymi można znaleźć ciekawe wzory manicure z kwiatami.

Kreatywna tekstura

Nie bój się eksperymentować. Spektakularny manicure w stylu „kubka” można uzyskać za pomocą specjalnych cyrkonii, przetarć, naklejek, imitacji. Co więcej, najbardziej stylowe i interesujące opcje są uzyskiwane całkowicie spontanicznie. Nawet jeśli chcesz korzystać z tego wszystkiego naraz, nie powinieneś się powstrzymywać: kto wie, może w ten sposób wypełnisz zawartość Tumblr nowym jasnym i nieoczekiwanym pomysłem.

Manicure w stylu Tumbler to świetny sposób na zwrócenie uwagi.

Poniżej znajdziesz lekcje mistrzowskie dotyczące tworzenia festiwalowego manicure Tumblr w stylu „pastelowej przestrzeni”:

Obejrzyj wideo: 100 EASY nail ideas! HUGE nail art compilation (Październik 2019).

Zostaw Swój Komentarz