Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Manicure sowa

Każdy przedstawiciel płci pięknej chce wyglądać pięknie i atrakcyjnie, a zadbany manicure jest integralną częścią udanego i harmonijnego wizerunku, ponieważ kobiece dłonie zawsze przyciągają wiele uwagi. Ostatnio projekty manicure ze zwierzętami i ptakami stały się bardzo popularne. Szczególnie atrakcyjne są opcje z sowami, które zawsze wyglądają bardzo elegancko i pasują do każdego wyglądu. Następnie przyjrzymy się bliżej technikom wykonywania takiego manicure, podzielimy się ciekawymi pomysłami i wskazówkami od specjalistów z branży paznokci.

Cechy konstrukcyjne

Wzór paznokci z sowami można bezpiecznie nazwać uniwersalnym i praktycznym. Nadaje się zarówno do pracy i nauki, jak i na różne imprezy. Piękne ptaki są przedstawiane na paznokciach przez młode panie, ale starsze kobiety wybierają złożone rysunki z masywnymi kamieniami.

Projekt manicure z sowami wygląda równie dobrze na paznokciach o dowolnym kształcie i długości, a ponadto można to zrobić za pomocą najbardziej niezwykłych technik.

Sowy to niesamowite ptaki, ale na paznokciach nie muszą być przedstawiane w klasycznych ciemnych i brązowych odcieniach. Opcje kolorów będą również doskonałą opcją, która również będzie wyglądać świetnie i zachwyci właściciela.

Ten projekt najlepiej nadaje się na sezon jesienny, ponieważ te ptaki pomogą Ci pocieszyć cię i wszystkich wokół ciebie. Ponieważ sowa jest uważana za symbol mądrości, jest wybierana przez wiele dojrzałych kobiet, które chcą podkreślić swój status w społeczeństwie.

Oczywiście wybór jednego lub drugiego wzoru paznokci zależy od nastroju, pogody i wielu innych czynników.

Ale najważniejsze jest to, że sowy na paznokciach nigdy nie będą wyglądać banalnie. Z pewnością pomogą rozjaśnić twoje szare codzienne życie, a może nawet dadzą mądrość we właściwym czasie.

Różne techniki

Obecnie istnieje wiele różnych technik projektowania i dekorowania paznokci, często każda z nich nie jest używana w czystej postaci, ale można ją połączyć z kilkoma opcjami jednocześnie.

Możesz dostać sowę na paznokcie na następujące sposoby:

 • Za pomocą malowania. W tym celu mistrzowie najczęściej używają lakierów żelowych lub farb akrylowych. Materiały te są trwalsze niż zwykłe lakiery, które przyciągną nieco trudność do narysowania ptaków. Projekty sów mogą być profesjonalne i złożone, ze szczegółowym rysunkiem piór i wszystkim innym. Lub prosty i zwięzły wizerunek sowy wykonany w stylu minimalizmu.
 • Można również umieścić sowy na paznokciach za pomocą tłoczenia. Najważniejsze jest to, że masz odpowiednie szablony do tych szlachetnych ptaków.
 • Najłatwiejszy sposób Obrazy dowolnych zwierząt są uważane za gotowe naklejki z nimi i suwakami. Są bardzo łatwe w użyciu w domu i nie wyglądają gorzej niż ręcznie rysowane.
 • Bardzo często sowy występują w tej technice „wylewanie” na przedłużone paznokcie lakierami żelowymi, wygląda bardzo drogo i elegancko.

Jeśli zamierzasz przedstawić sowę z kamieniami i różne dekoracje, lepiej jest umieścić go na jednym lub dwóch paznokciach, w przeciwnym razie manicure będzie bardzo ciężki. Ponadto trudno będzie z nim chodzić i robić cokolwiek innego.

Możesz zobaczyć, jak zrobić manicure z sowami za pomocą lakieru żelowego w następnym filmie.

Ciekawe pomysły

We współczesnym świecie manicure stał się tak integralną częścią kobiecego wizerunku, że z pewnością nie doświadczysz braku pomysłów w poszukiwaniu konkretnego projektu.

Ciekawe opcje, które możesz wybrać do stylizacji paznokci:

 • Zacznijmy od najlżejszego projektu., które można ożywić bez wychodzenia z domu. Doskonałym rozwiązaniem byłoby pomalowanie paznokci białym lakierem, który powinien być ozdobiony gotowymi naklejkami sów w kolorze czarnym. Taki kontrastowy projekt będzie bardzo odpowiedni do wyglądania w życiu codziennym. Na tym manicure sowy można umieścić na każdym palcu lub tylko kilku;
 • Sowy kreskówek w projektowaniu paznokci. Takie ptaki będą wyglądać odpowiednio na delikatnych odcieniach lakierów. Najczęściej do ich tworzenia stosuje się farby akrylowe, ponieważ potrzebny jest bardziej szczegółowy rysunek. Takie sowy są idealne do uzupełniania zdjęć młodych dziewcząt;
 • Jeśli szukasz luksusowego designu, a następnie wybierz sowę z dodatkiem dżetów i kamieni. Wygląda bardzo oryginalnie, gdy pióra są rysowane techniką formowania, oczy wykonane są z dużych ciemnych koralików, a sama sowa wygląda jak prawdziwe dzieło sztuki malarskiej. Oczywiście taki projekt może wykonać tylko profesjonalny rzemieślnik;
 • Sowy są również „przyjaciółmi” z francuską kurtką.. Wszystkie paznokcie mogą być wykonane w klasycznej wersji francuskiego manicure, ale bezimienne powinny być pokryte tym samym kolorem i ozdobione pięknymi ptakami;
 • Sowy wyglądają świetnie nie tylko w delikatnych pastelowych odcieniach, ale także w jasnych i kolorowych, na przykład różowych, żółtych, niebieskich i innych kolorach lakierów;
 • Będzie wyglądał bardzo nietypowo sowy w kolorze czarnym na srebrnym i złotym;
 • Często robią to na paznokciach zdjęcie panoramiczne rozciągające się na dwa lub trzy palce. To stworzenie wygląda zachwycająco, zwłaszcza gdy mistrz przywiązał wielką wagę do narysowania wszystkich szczegółów i pięknie ozdobił ptaka. Co więcej, takie rysunki są tworzone w najbardziej nietypowych kolorach, a nawet w odcieniach kwaśnych i neonowych.

Oczywiście są to dalekie od wszystkich interesujących pomysłów. Możesz wziąć niektóre z nich jako podstawę i jednocześnie przynieść im coś własnego. Śmiejące się sowy, śpiące i trochę smutne mogą również pochwalić się twoimi paznokciami. Wszystko zależy od twojego nastroju.

Jak narysować sowę z kreskówek na paznokciach, zobacz następny film.

Co jest potrzebne

Jeśli zdecydujesz się zrobić sowy na paznokciach w domu, to do tego potrzebne będą następujące materiały, które są używane przez profesjonalnych mistrzów paznokci. Bardzo ważne jest, aby nie oszczędzać na lakierach i żelach, ponieważ tanie opcje z niejasnych straganów mogą uszkodzić płytkę paznokcia, dlatego preferuj sprawdzone i wysokiej jakości materiały.

Potrzebujesz więc:

 • Zwykłe lub żelowe lakiery odcieni niezbędnych do wybranego projektu;
 • Zestaw pędzli do zdobienia paznokci;
 • Szczegóły zdobienia paznokci: dżetów, bulionów, folii, nici dekoracyjnych, proszków, aksamitu, koronki, wcierania itp .;
 • Naklejki lub suwaki z sowami;
 • W razie potrzeby klisze na francuski;
 • Jeśli używasz lakierów żelowych, to baza, wykończenie i lampa UV;
 • Szablony do stemplowania (w razie potrzeby).

Ta lista jest jedynie przybliżeniem; do tego lub innego projektu mogą być wymagane inne materiały.

Przeprowadzamy w domu

Aby manicure okazał się nie gorszy niż w salonie, bardzo ważne jest zwrócenie uwagi na etap przygotowania paznokci do nakładania lakieru. Aby to zrobić, należy je złożyć, biorąc pod uwagę pożądany kształt, w razie potrzeby usuń długość. Następnym krokiem jest zrobienie ciepłej kąpieli dla paznokci i dłoni. W ten sposób otrzymasz nie tylko domowe spa - zabieg i relaks na długopisy, ale także wzmocnisz paznokcie.

Po kąpieli należy wyczyścić paznokcie, usunąć naskórek i zadziory.

I dopiero wtedy należy nałożyć lakier do paznokci i narysować na nim sowy lub użyć gotowych naklejek, które są bardzo ważne, aby pokryć je przezroczystym utrwalaczem. Szczegółowym rysunkom sów najlepiej zaufają mistrzowie w salonach, którzy również wykonają czyszczenie sprzętu paznokci. Nawet rysując ptaka z jednej strony, spędzasz dwa razy więcej czasu z drugiej, więc najlepiej zwrócić się do profesjonalistów o taki projekt.

Obejrzyj wideo: NeoNail Shorts - Manciure ze słodką sową Thermo Color by Dawid Woliński (Styczeń 2020).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz