Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Pilnik elektryczny do nóg

Pielęgnacja stóp w domu nie jest gorsza niż procedury w salonie. Każda kobieta ma dostęp do tych samych profesjonalnych narzędzi, narzędzi, a nawet elektrycznych pedicure. Wierzenie, że w domu kobieta może wykonywać klasyczny przycięty pedicure, jest prawdziwym złudzeniem. Możesz wykonywać pedicure mieszany lub sprzętowy, jeśli dla nóg istnieje elektryczny plik do szlifowania. To urządzenie jest niezwykle proste - wałek z materiałem ściernym na rączce, który obraca się z dużą prędkością i czyści stopę z martwej skóry. Plik jest zasilany energią elektryczną. Wada takiego narzędzia jest jedna - koszt i zakup materiałów eksploatacyjnych.

Funkcje

Korzyści z suchego pedicure zmuszają coraz więcej kobiet do porzucenia klasycznego sposobu leczenia nóg i przejścia na czyszczenie sprzętu.

Korzystanie z pilnika do stóp pozwala sprawić, by pięty były gładkie i szybsze. Nie musisz sam pocierać, wysiłki nie są stosowane, skóra nie musi być stale nawilżana. Oszczędzaj czas i energię.

Usuwanie skóry odbywa się bez bólu, bardzo delikatnie i delikatnie.

Nie jest wymagane wstępne przygotowanie: gotowanie na parze i stosowanie kremów i olejków. Warto jednak przygotować się na to, że kurz może unosić się w powietrze, ale nie wszystkim się to podoba.

Te urządzenia do pedicure służą do utrzymania dobrego stanu nóg. Jeśli masz problemy w postaci silnych odcisków, głębokich pęknięć i zwiększonej suchości, wymagana będzie mieszana pielęgnacja: pracuj z pumeksem na wilgotnej powierzchni, nawilżając skórę dwa razy dziennie kremami z agresywnymi składnikami nawilżającymi, zmiękczającymi i antyseptycznymi (na przykład mocznikiem), a następnie już - szlifowanie sprzętu.

Przegląd najlepszych producentów

Wielu producentów produkuje pilniki elektryczne. Zasada działania i wygląd są podobne, ale oczywiście istnieją różnice.

Scarlett „Vita SPA”

Ten model jest jednym z najpopularniejszych wśród kobiet. Jego szacunkowy koszt wynosi od 1100 do 1500 rubli. Następujące drobiazgi sprawiają, że ten plik jest popularny:

  • Pracuj zarówno z sieci elektrycznej, jak iz akumulatora, podczas gdy korzystanie z urządzenia może odbywać się podczas ładowania.
  • Odporność na wilgoć obudowy, możliwość mycia wałka pod wodą bez obawy o zepsucie maszyny.
  • Dwie rolki w zestawie: jedna do szlifowania, druga do miękkiego polerowania. Jest to bardzo wygodne, ponieważ często po zmieleniu skóra nie jest idealnie gładka.
  • Prędkość obrotów wynosi 3000 na minutę. Wystarczająco silny, aby szybko wyeliminować „cotygodniowe zmęczenie” stóp.
  • Zawiera dzielniki palców i szczotkę do czyszczenia.

Waga urządzenia wynosi 400 g, co jest dość sporą ilością, biorąc pod uwagę, że konwencjonalny depilator waży około 75 g. To prawda, najprawdopodobniej producent wskazał wagę za pomocą opakowania i akcesoriów.

Oriflame „Feet Up PediSmooth”

Ten model jest już droższy, na stronie producenta kosztuje 2200 rubli. Jednak nie ma w tym nic niezwykłego. Urządzenie nie działa na baterii, ale na czterech bateriach palcowych. Śledzenie, kiedy siadają, jest niemożliwe. Podana prędkość obrotowa wynosi 40 obrotów na sekundę, to tylko 2400 obrotów na minutę. Dzięki tej mocy plik nie poleruje lekko uruchomionych obcasów.

Wśród zalet można zauważyć powłokę z węglika krzemu na dyszy, która pozwala wykonywać pedicure zarówno na suchej, jak i mokrej skórze. Ogólnie rzecz biorąc, za wyższą cenę użytkownik otrzymuje mniej funkcjonalne urządzenie.

Avon

Plik z Avon - Bezpośredni konkurent do powyższego modelu ze szwedzkiej korporacji (w cenie około 1000 rubli). To urządzenie jest wykonane z tworzywa sztucznego, wyprodukowane w Chinach, ma rolkę papieru ściernego i działa na dwóch bateriach AA.

Niedogodnością jest to, że nie jest w sprzedaży - musisz poczekać, aż pojawi się w katalogu. Wszystkie kobiety narzekają na niską moc, co nie pozwala na szybkie i skuteczne wykonywanie pedicure. Ręka męczy się długim ruchem pilnika na piętach - raz w tygodniu łatwiej pocierać stopy pumeksem w łazience. Jednak ktoś mówi, że chodzi o baterie niskiej jakości. Aby urządzenie działało dobrze, wymagane są mocne baterie. Jednak cena pliku „gryzie” mniej niż w Oriflame.

Kemei „KM-2502”

Model, który nie jest gorszy od pierwszego przeglądu. Jego koszt waha się również od 1500-1700 rubli na rynku krajowym. Sądząc po recenzjach, można zauważyć, że jakość nie jest zła. Jeśli spróbujesz, możesz zamówić ten plik na słynnej azjatyckiej platformie handlowej - ruble za 700-800.

Cecha wyróżniająca z pliku Scarlett - niemożność pracy z kartą sieciową (najpierw naładowana, potem zrobiona pedicure). Wadą jest brak wskaźnika ładowania. Kobieta nie może wiedzieć, ile energii jest dla niej dostępne. Być może trzeba przerwać procedurę i poczekać godzinę, aż plik zostanie lekko naładowany. Pełny cykl ładowania wynosi 8 godzin.

Wraz z urządzeniem dostarczane są dwie dysze i szczotka do czyszczenia. Dużą zaletą jest to, że dysze są sprzedawane za darmo i kosztują około 350 rubli za parę - nie musisz czekać miesiącami, aż niezbędne towary zostaną dostarczone do magazynu.

Który wybrać?

Wybierając pilnik do paznokci zasilany z baterii, powinieneś kierować się osobistymi prośbami: ważne jest, aby ktoś był lekki, ktoś lubi środek przeciwdrobnoustrojowy - i tak dalej.

Jeśli często cierpisz na podrażnienia, wybierz pilnik ze srebrnym wałkiem, który zapobiega rozwojowi zarazków.

Jeśli nie masz bardzo dobrego oświetlenia w łazience, lepiej pozostać na pliku z wbudowanym oświetleniem (jak depilator).

Jeśli twoja ręka się męczy (problemy z nadgarstkiem, zespołem tunelowym lub zapaleniem stawów), wtedy przy wyborze musisz skupić się na ergonomicznie ukształtowanym uchwycie z antypoślizgową powłoką i niską wagą.

Jeśli twoja skóra jest zbyt wrażliwa, musisz spojrzeć na rozmiar cząstek ściernych na rolkach (im mniejszy, tym lepszy) i niską moc (aby nie zranić delikatnej skóry przy wysokiej prędkości obrotowej).

Jeśli weźmiesz plik do profesjonalnej pracy, będziesz musiał dostosować prędkości (pod skórą każdego klienta), a także obecność antyseptycznego rozpylania na rolkach, wodoodpornej obudowie (abyś mógł sterylizować) i diamentowych wiórów w materiale ściernym (aby się nie zużył).

Który jest lepszy?

Jeśli wybierzesz to, co najlepsze z ogromnego asortymentu pilników elektrycznych, każdy, kto ma wycięcie laserowe na materiale ściernym, jest na czele. Radzi sobie nie tylko z drobnymi niedoskonałościami obcasów, ale nawet z szorstkimi odciskami. Szybkość i jakość czyszczenia są wysokie, takie urządzenia ostrożnie usuwają martwą skórę podczas jej szlifowania.

Kolejne najpopularniejsze to urządzenia szybkie. Idealnie - 4000 rpm, dopuszczalna - 3600 rpm. Jeśli prędkość obrotowa jest mniejsza, plik nadaje się tylko do cienkiej skóry.

Jeśli czytasz negatywne recenzje na temat elektrycznych szlifierek do nóg i wierzysz we wszystko, to weź pod uwagę osobliwości skóry każdej kobiety. Przeczytaj specyfikacje i porównaj je ze swoimi potrzebami.

Jeśli zawsze masz suchą i szorstką skórę na nogach (bez biegu), to maszyna o niskiej mocy i małym ścierniwie nie da żadnego efektu.

Jak korzystać?

Korzystanie z profesjonalnego pilnika elektrycznego do obcasów ma swoją własną charakterystykę. Nieprzestrzeganie zaleceń może spowodować uszkodzenie urządzenia lub uszkodzenie skóry stopy. Można wyróżnić następujące ważne zalecenia:

  • Skóra powinna być czysta i sucha przed zabiegiem., nie ma potrzeby parowania nóg przed pedicure. Nie wykonuje się szlifowania obcasów dla mokrej, pocącej się skóry. Materiał ścierny jest zatkany, a dalsze użycie pilnika jest niemożliwe - pozostaje tylko zmiana dyszy.
  • Konieczne jest przesunięcie pilnika rolkowego w kierunku „do siebie”. Kierując nim od siebie, wykonujesz ruch w przeciwieństwie do samego walca, co prowadzi do jego awarii.
  • Plik działa szybko i bardzo dobrze usuwa skórę ze stópdlatego nie wciskaj go w piętę i nie przetwarzaj jednego miejsca dłużej niż 10 sekund. Chociaż producenci twierdzą, że pliki pedicure z baterią nie usuwają żywej warstwy naskórka, lepiej im nie wierzyć. Oczyść żywą warstwę - skóra będzie rosła szybciej i będzie dwukrotnie grubsza.
  • Obsługuj stopę tylko za pomocą urządzenia, nie jest przeznaczony do paznokci u stóp - a tym bardziej do manicure. Ubranie włosów pod wałkiem prowadzi do zatykania i dodatkowych wydatków na materiały eksploatacyjne.
  • Pliku nie można użyć, jeśli na skórze występują głębokie pęknięcia., są brodawki, zwłaszcza pieprzyki lub brodawczaki.

Recenzje

Wiele kobiet zauważa bezużyteczność procedur mielenia nóg, które są w stanie zaniedbania: na przykład po sezonie letnim lub dla tych, którzy pedicure raz w miesiącu, nie używają kremów, ale są na nogach przez cały dzień (sprzedawcy, kurierzy , nauczyciele).

Według recenzji można zrozumieć, że pilniki elektryczne są przeznaczone tylko do utrzymania nóg w dobrym stanie. Najczęściej reklamowany plik Scholl jest najmniej popularny i klasyfikowany jako najbardziej bezużyteczny. Przetwarzanie za pomocą takiego urządzenia zajmuje co najmniej 20 minut. Wiele osób woli parować nogi w ciągu 15 minut, czytając książkę, a następnie pocierać piętą pumeksem przez 5 minut, niż 20 minut, aby mocno napędzić nogi piłą elektryczną.

W tym filmie zobaczysz prezentację elektrycznego pilnika do paznokci Scholl Velvet Smooth Wet & Dry.

Zostaw Swój Komentarz