Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Manicure w kształcie migdałów

Gwoździe w kształcie migdałów - obecnie jest to bardzo popularna opcja, ponieważ ta forma nawiązuje do stylu retro. Ona wygląda bardzo pięknie. Nie jest tajemnicą, że w latach 80. prawie wszystkie kobiety nosiły paznokcie w kształcie migdałów. Został uznany za bardzo kobiecy i modny. Teraz ta forma jest nie mniej istotna, ponieważ może sprawić, że długopis kobiety będzie bardziej wyrafinowany, a palce bardziej wydłużone. Dlatego bardzo ważne jest, aby wiedzieć, który manicure najlepiej wykonać dla formy migdałowej. Warto zrozumieć niektóre niuanse - a wtedy możesz zrobić wszystko idealnie bez żadnych problemów.

Cechy manicure migdałowego

Forma w kształcie migdałów ma swoją nazwę od tytułowego orzecha, ponieważ ta forma płytki paznokcia jest bardzo podobna do migdałów. Jest to zaokrąglony kształt płytek paznokcia, który absolutnie nie ma żadnych punktów ani narożników. Czubek, podobnie jak orzech migdałów, jest węższy niż podstawa. Charakteryzuje się miękkimi liniami. Końcówka jest trochę zaokrąglona i wydłużona. Z reguły nowoczesne płytki paznokcie migdałowate mają dość dużą długość i zwężają się bardzo do końców, najczęściej w ten sposób powstają przedłużone paznokcie.

Główną cechą manicure w kształcie migdałów jest to, że wszystkie płytki paznokcia powinny mieć ten sam kształt. Nie powinny różnić się długością. Ponadto należy bardzo starannie pilnikować, ponieważ na takich płytkach paznokcie wióry i pęknięcia pojawiają się bardzo szybko, jeśli nie obchodzisz się z nimi bardzo ostrożnie.

Paznokcie w kształcie migdałów średniej długości są najbardziej praktyczne i wszechstronne, ponieważ płytka paznokcia ma opływowy kontur, więc końce bardzo trudno jest złamać podczas wykonywania prac domowych. Są o wiele bardziej praktyczne niż ostrzejsze opcje.

Ciało migdałowate jest ucieleśnieniem kobiecości. Ponadto jest miejsce na wyrafinowane wzornictwo i zdobienie paznokci.

Dla kogo to jest?

Tak zwane opcje migdałów nie są odpowiednie dla wszystkich dziewcząt, ponieważ ta forma jest bardzo specyficzna - ze względu na zwężające się do krawędzi końcówki. Manicure z długimi migdałami najlepiej wykonywać dla kobiet, które nie są zbytnio zainteresowane pracą domową, a także jeśli ich codzienne obowiązki nie implikują aktywnej pracy siłowej rękami. Ponadto nie są odpowiednie dla kobiet prowadzących aktywny tryb życia. Najlepiej jest preferować tę opcję, jeśli masz dość spokojny i odmierzony harmonogram pracy, ponieważ kształt migdału jest możliwy tylko na długich płytkach paznokcia.

Kształt ciała migdałowatego ma bardzo ważną zaletę: jest w stanie wizualnie wydłużyć palce. Dlatego takie płytki paznokcia są doskonałą opcją dla przedstawicieli płci pięknej, których palce nie są z natury zbyt długie i opuchnięte. Są w stanie sprawić, że takie dłonie będą bardziej wdzięczne i eleganckie.

Kobiety, które mają bardzo cienkie palce i dłonie, eksperci nie zalecają wybierania tej formy paznokci. Takie paznokcie nie będą wyglądać na zbyt cienkich rękach.

Wybierając kształt płytki paznokcia, zawsze staraj się wziąć pod uwagę kształt, strukturę dłoni, a także grubość palców - jest to jeden z najważniejszych czynników.

Jak zrobić formularz?

Bardzo trudno jest samodzielnie stworzyć kształt ciała migdałowatego płytek paznokcia, ponieważ końcówka nie powinna być zbyt ostra - i niezbyt szeroka. Jeśli mocno usuniesz krawędzie pilnikiem, uzyskasz ostry kształt paznokci. Jeśli za bardzo zaokrąglisz końcówkę pilnikiem do paznokci, otrzymasz owalne płytki paznokcia. Aby uzyskać idealny kontur migdałów w kształcie migdałów, musisz użyć ostrych i wysokiej jakości narzędzi. Będziesz potrzebował nożyczek do manicure, pilnika do paznokci, a także polerowania.

Pierwszy sposób na stworzenie kształtu w kształcie migdałów jest bardziej odpowiedni dla tych, których paznokcie są naturalnie długie i mocne, który pozwala stworzyć kształt migdałów na naturalnych płytkach paznokcia. Najpierw musisz usunąć naskórek i szorstką skórę wokół paznokci, a także wykonać klasyczny manicure. Po wyeliminowaniu wszystkich niedociągnięć, które mogą zakłócać modelowanie kształtu paznokci, możesz przejść bezpośrednio do tego procesu. Dalsze działania będą zależeć od kształtu twoich paznokci.

Jeśli masz płytkę paznokcia w kształcie owalu, powinieneś ją nieco zawęzić na końcu. Aby to zrobić, należy ostrożnie usunąć szerokość końców wzdłuż krawędzi za pomocą pilnika do paznokci. W tym samym czasie musisz poruszać się w jednym kierunku, dzięki czemu zapewnisz wytrzymałość i trwałość paznokci w postaci migdałów.

Jeśli jesteś właścicielem gwoździ w kształcie kwadratu, musisz użyć cienkich, ostrych nożyczek do manicure. Z ich pomocą konieczne jest usunięcie wolnej krawędzi gwoździa w rogach, otrzymując kształt trapezoidalny. Następnie możesz za pomocą pilnika do paznokci zaokrąglić górne krawędzie trapezu. Najważniejsze jest, aby delikatnie wygładzić rogi, a jednocześnie konieczna jest poprawna praca z plikiem.

Po nadaniu paznokciom pożądanego kształtu należy je wypolerować specjalnym narzędziem, ale ta zasada dotyczy tylko krawędzi płytki paznokcia. U podstawy powierzchnia nie musi być polerowana. Otrzymujesz idealne paznokcie migdałowe ze starego kwadratu lub owalu.

Jeśli zamierzasz zmienić kształt nie naturalnych, ale sztucznych paznokci, będziesz musiał zastosować inny algorytm. Paznokcie przedłużające sugerują taką samą procedurę zmiany ich kształtu, jak w przypadku naturalnych płytek paznokcia, ale mogą wystąpić pewne trudności.

W żadnym wypadku nie należy używać nożyczek do manicure, ponieważ można zepsuć sztuczne paznokcie. Po takim narażeniu pękną i zaczną się kruszyć. Najlepiej jest pracować z grubym i twardym pilnikiem do paznokci. Ponadto przedłużone paznokcie są zwykle dość długie, więc należy pamiętać, że będą one bardziej wydłużone (w porównaniu ze zwykłymi). Staraj się, aby ich krawędzie były bardziej zaokrąglone, aby nie uzyskać ostrego kształtu.

Aby proces przebiegał szybciej, musisz użyć porowatego pilnika do paznokci, ponieważ zwykły pilniczek nie poradzi sobie z twardymi przedłużonymi paznokciami. Taka procedura zajmie ci dużo czasu. Musisz doprowadzić paznokcie do kształtu trapezoidalnego, a następnie delikatnie zaokrąglić je w rogach na końcach. Możesz uzyskać gładką formę w kształcie migdałów na przedłużonych paznokciach bez psucia manicure.

Pomysły na projektowanie

Ponieważ forma w kształcie migdałów jest jedną z najbardziej uniwersalnych, możesz wykonać absolutnie każdy manicure na takich paznokciach. Może to być klasyczna kurtka, jasny wzór paznokci ze wzorem i dekorem, prosty manicure. Możesz zrobić migdały do ​​manicure biznesowego. Jest idealny dla kobiet, które mają ubranie i surowe wymagania dotyczące manicure w pracy. Oznacza monofoniczną powłokę paznokci, nagie odcienie. Zwykle stosuje się do tego biały, jasnobrązowy, brzoskwiniowy, mleczny i inne pastelowe odcienie.

Bardziej uderzającą opcją manicure w jednym odcieniu jest modny w tym sezonie lakier do paznokci. Należą do nich kolor Marsala, szmaragd, mięta, turkus, malachit i inne. Można je również łączyć, ponieważ są w stanie stworzyć piękny zespół. Możesz pomalować część paznokci jednym kolorem, a drugim podświetlić jeden lub dwa paznokcie każdej dłoni.

Francuski manicure wygląda bardzo delikatnie i kobieco na migdałowym kształcie paznokci. Zwykle odbywa się to na jasnoróżowej, jasnobeżowej lub przezroczystej bazie, w tym przypadku czubek paznokcia można pokryć absolutnie dowolnym środkiem kolorystycznym. Można go wykonać w kolorze czarnym, bordowym lub niebieskim, ale biała wersja jest bardziej spokojna i elegancka.

Będzie lepiej, jeśli podstawa kurtki na paznokciach migdałowych jest lekka, ponieważ ta forma sugeruje klasykę. Kurtka z paskiem w kształcie trójkąta na krawędzi paznokcia wygląda bardzo interesująco na takich paznokciach. Możesz wizualnie wydłużyć płytki paznokcia i dodać oryginalności swojemu manicure. Możesz częściowo wykonać francuski manicure, który jest połączeniem klasycznej kurtki z gładką powłoką na kilku paznokciach. Możesz urozmaicić francuski manicure na płytkach paznokci ciała migdałowatego różnymi wzorami.

Świetnym pomysłem na projekt paznokci w kształcie migdałów jest matowy manicure. Jest w stanie wygładzić wszystkie niedoskonałości paznokci - w przypadku, gdy nie można stworzyć idealnego kształtu w domu. Ponadto nudność jest teraz bardzo istotna, ponieważ może wywoływać uczucie miękkości. Możesz pomalować paznokcie w tym samym czasie matowym i błyszczącym lakierem, naprzemiennie je lub w inny sposób łącząc te opcje. Zimowy manicure świetnie wygląda na paznokciach migdałowych, ponieważ stosuje się do tego specjalny piasek, dzięki któremu można ułożyć wzór, który wygląda jak na drutach sweter lub piękne ażurowe rysunki.

Aksamitny piasek dobrze komponuje się z kryształkami, te dwie opcje dekorów można ciekawie łączyć. Ta wersja dekoru polega na nałożeniu wypukłego wzoru na paznokcie, doskonale urozmaicając klasyczną formę migdałów.

Migdałowy kształt można również ozdobić kwiatowym nadrukiem. Aby to zrobić, na jednym lub dwóch paznokciach narysuj kilka małych lub jednego dużego kwiatu. Dlatego zwykle rozróżniaj środkowy i serdeczny palec obu rąk. Możesz również ozdobić wszystkie palce małymi kwiatami. Manicure migdałowy z szablonowymi różami, które zwykle wykonuje się za pomocą lakierów związanych z pastelowymi kolorami, wygląda bardzo ładnie. To bardzo kobieca i delikatna kombinacja, która doskonale uzupełnia tę formę.

W sezonie letnim możesz wybrać projekt akwarium. Jest idealny do tej formy, szczególnie jeśli twoje płytki paznokcia są długie. Taki projekt obejmuje powlekanie przezroczystym lakierem i nakładanie jasnych lub półprzezroczystych wzorów na wolną krawędź i środek. Z reguły są wybierani do każdego konkretnego stroju. To doskonała opcja na specjalne okazje.

Trendy w modzie

Manikiurzyści oferują szeroką gamę nowych produktów w dziedzinie projektowania płytek paznokciowych o kształcie migdałów. Bardzo piękną opcją jest stworzenie manicure księżycowego. Ten projekt jest ucieleśnieniem kobiecości. Jest to kształt półksiężyca wzdłuż podstawy każdego paznokcia, który można podkreślić za pomocą jasnego lakieru, który różni się od koloru podstawowego całej płytki paznokcia.

Możesz pozostawić taką dziurę przezroczystą. Niektórzy mistrzowie sugerują podkreślenie go dżetów lub koralików. Modną nowością jest opcja manicure księżycowego z trójkątem u podstawy. Geometryczne kształty są teraz modne, więc mistrzowie nie ograniczają się do jednego paska, wykonują również trójkątny manicure z podwójnym księżycem.

Kolejną nowoczesną nowością jest manicure ombre. Reprezentuje płynne przejście kolorowych lakierów na płytkach paznokcia z jednego tonu na drugi, a na formie w kształcie migdałów taki wzór wygląda bardzo delikatnie i urzekająco.

7 zdjęć

Z reguły ombre na tej formie paznokcia przedstawia zmianę koloru końcówek płytek paznokciowych na jaśniejszy kolor. Zazwyczaj stosuje się lakiery o podobnych kolorach, z których jeden płynnie przechodzi w drugi. Manicure Ombre służy również jako podstawa, ponieważ może być bardzo stylowo i niezwykle ozdobiony różnymi wzorami, aplikacjami, dżetami i innymi dekoracjami.

Nie mniej istotny jest teraz manicure z brokatem, który świetnie wygląda na paznokciach w kształcie migdałów. Brokaty to jasne kruche cekiny, które nakłada się na lepką warstwę lakieru. Za ich pomocą możesz bardzo ciekawie urozmaicić manicure, nadając tak klasycznej formie odrobinę bezczelności i kokieterii. Modną nowością jest zastosowanie lakierów metalicznych w manicure. Pomogą również podkreślić tę ciekawą formę paznokci, podkreślając ją pasemkami i przelewami.

Tajemnice specjalistów

Prawie wszyscy eksperci zapewniają, że paznokcie ciała migdałowatego muszą być bardzo mocne, aby nie było możliwe przypadkowe złamanie lub uszkodzenie długich płytek paznokciowych. Dlatego wszyscy eksperci zalecają wykonywanie tej formy paznokci tylko na paznokciach przedłużonych żelem lub akrylem. Główną tajemnicą idealnego manicure na paznokciach w kształcie migdałów jest wystarczająca długość. Na krótkich paznokciach modelowanie tej formy nie powiedzie się, ponieważ będą przypominać trójkąt. Wolna krawędź gwoździa wynosi co najmniej 7 mm, a najlepiej około centymetra.

Wszyscy eksperci uważają, że konieczne jest podejście do paznokci o tym kształcie z dokładnością biżuterii, ponieważ bardzo trudno jest uzyskać idealny kształt. Uważają, że najlepiej nadać paznokciom kształt migdałowy z kształtu trapezu. Radzą po kolei zaokrąglać każdą krawędź trapezu, a wszystkie linie powinny być gładkie. Jeśli nagle zwężysz również paznokieć, odcinając rogi, manicure można zapisać. Aby to zrobić, należy przyciąć ostrą krawędź gwoździa pod kątem prostym i ponownie ostrożnie zaokrąglić powstałe kąty. Paznokcie będą krótsze, ale kształt będzie idealny.

Poniższy film pokazuje, jak uzyskać kształt migdałowego paznokcia.

Loading...

Zostaw Swój Komentarz