Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Remington Trimmer

Co to jest trymer?

Trymer to ultranowoczesna maszynka do golenia, której funkcjonalnym celem jest usuwanie włosów zarówno z głowy, jak i z całego ciała. Urządzenie pozwala przycinać i przycinać brodę, tworzyć indywidualny styl. Uzupełnia ją dodatkowe dysze zapewniające wysoką jakość pracy.

Na współczesnym rynku maszynki do strzyżenia są bardzo popularne. Remington. Główną zaletą tych urządzeń jest kompaktowość i wielofunkcyjność. Wysoka jakość narzędzia zwiększa żywotność i sprawia, że ​​każda fryzura jest idealna.

Funkcje i zalety

Główne cechy urządzenia to jego zwartość, wszechstronność i wysoka jakość. Trymer pozwala usunąć włosy z dowolnej części ciała, minimalizując prawdopodobieństwo podrażnienia i wysypki.

Główne zalety trymerów to:

 • Długi okres eksploatacji;
 • Wysoka jakość wykonania;
 • Profesjonalne ostrzenie noży;
 • Wysoka moc silnika;
 • Możliwość działania, zarówno z sieci, jak iz baterii;
 • Szeroka funkcjonalność.

Nowoczesne urządzenia do usuwania włosów mają długą żywotność. Trwałość dzięki wysokiemu marginesowi bezpieczeństwa.

Wysokiej jakości materiały w sercu maszyny zwiększają jej żywotność i sprawiają, że proces cięcia jest tak wygodny i bezpieczny, jak to możliwe. Podczas pracy urządzenie zachowuje swój pierwotny wygląd.

Profesjonalna jakość ostrzenia i unikalny kąt nachylenia pozwalają wyeliminować włosy o dowolnej grubości.

Wysoka moc silnika optymalizuje proces usuwania niechcianych włosów, a akumulator wystarcza na około 2 godziny. Użytkownik ma zawsze prawo do wyboru: działanie urządzenia z sieci lub moc baterii.

Szeroka funkcjonalność została zaprojektowana do tworzenia fryzur o dowolnej złożoności. Ulepszone modele trymerów radzą sobie ze wszystkimi rodzajami włosów i pozwalają na zmianę ich długości od 0,1 do 21 mm.

Nowoczesne samochody mają jedną kluczową cechę - szybkie usuwanie niechcianego owłosienia na ciele z najbardziej pozytywnym skutkiem. Właściwa pielęgnacja i przestrzeganie głównych zaleceń podczas pracy urządzenia znacznie wydłuża jego żywotność.

Modele

Remington oferuje szeroką gamę trymerów do włosów na ciele. Każde urządzenie ma specjalne cechy, które pozwalają przeciętnemu nabywcy wybrać odpowiedni model zgodnie z osobistymi preferencjami.

Maszyna do pisania Groom Kit Plus PG6150 - Uważany jest za uniwersalny zestaw do strzyżenia. Zestaw zawiera dysze: 5, 3, 6, 9 i 12 mm. Do zestawu dołączony jest trymer liniowy do usuwania włosów z nosa i uszu. Działa łatwo zarówno z baterii, jak iz sieci, wbudowana jest możliwość ładowania z USB. Tytanowe ostrza gwarantują szybką i czystą fryzurę.

Model MB4130 - Uniwersalne rozwiązanie dla męskiej połowy ludzkości. Wbudowana technologia OptiAngle ma na celu wybór optymalnego kąta pochylenia do cięcia. Urządzenie działa bez ładowania przez 50 minut. Aż 13 dysz z regulacją długości pozwala poradzić sobie z włosami o dowolnej sztywności i stworzyć niepowtarzalny wygląd. Wreszcie, dzięki innowacyjnej technologii Capture Trim, każdy kształt brody może zostać szybko osiągnięty i dostosowany w razie potrzeby.

Model PG 6030 - To wszechstronny zestaw do strzyżenia, który działa na zasilaniu bateryjnym. Sześć zoptymalizowanych dysz pozwala podkreślić indywidualny styl i osiągnąć jego szybką poprawę. Ostrza pokryte tytanem zapewniają czyste i bezpieczne usuwanie włosów.

Model HC 5150 Posiada modne etui, które jest nie tylko atrakcyjne, ale także wygodne w użyciu. Główne zalety tego projektu to wysoka wydajność, wszechstronność i wygoda. Urządzenie pozwala na dostosowanie długości od 1 do 42 mm. Wiele funkcji pozwala wybrać optymalny tryb pracy zarówno z sieci, jak i poziomu naładowania baterii.

MB 4120 - nowy model kolekcjonerski. Głównym kierunkiem urządzenia jest usuwanie włosów z brody i wąsów. Konstrukcja oparta jest na technologii OptiAngle. Łatwa kontrola i łatwość użycia zapewniają fryzury wysokiej jakości i maksymalnego komfortu.

WPG 2000 to zestaw bezprzewodowy dla nowoczesnej dziewczyny. Precyzyjny trymer eliminuje niepożądane włosy w okolicy bikini. Główną zaletą urządzenia jest hipoalergiczny, po jego użyciu wykluczone są wysypki i proces zapalny.

HC 5900 - To jest zaawansowana maszynka do strzyżenia. W zestawie ostrza ze stali nierdzewnej. Działa zarówno z sieci, jak iz baterii. Jest uważany za najprostszy i najtańszy model tego rodzaju. Główne zalety: łatwość użycia i minimalne koszty.

Model HC 5035 pozwala stworzyć niepowtarzalny obraz i podkreślić wszystkie zalety. Wraz z urządzeniem dostarczane są wyjmowane dysze, które umożliwiają dostosowanie długości włosów: 0,6; 0,9; 1,2; 3; 6; 9; 13; 18; 25 mm Trzy mikro-tryby mają na celu dostosowanie brody i włosów.

Model NE 3750 kontroluje długość niechcianych włosów. Nowoczesna technologia leżąca u podstaw urządzenia pozwala szybko usunąć niechciane włosy z nosa, uszu i brwi. Dzięki niej każdy mężczyzna może dopasować kształt i długość brody. Wszechstronność urządzenia ułatwia proces pielęgnacji włosów. Możliwość regulacji dysz ma na celu korygowanie delikatnych obszarów twarzy. Główną zaletą urządzenia jest powłoka antybakteryjna, która zapobiega podrażnieniom i wysypkom.

Urządzenie NE 3150 pomaga milionom kobiet i mężczyzn wyglądać schludnie i atrakcyjnie. Unikalna konstrukcja zapewnia higienę osobistą na najwyższym poziomie. Wszechstronność urządzenia pozwala każdemu z niego korzystać, niezależnie od płci. Główną cechą tego projektu jest jego niska waga i minimalne wymiary.

Ostrza można łatwo umyć wodą, a funkcjonalność urządzenia wspierają standardowe baterie AA.

Model MB 4110 działa z sieci. Zestaw jest wyposażony w kilka dysz, które regulują długość włosów na poziomie preferowanym przez użytkownika. Ostrza wyróżniają się tytanową powłoką, która zapewnia szybkie i bezproblemowe usuwanie włosów. Zasilanie bateryjne pozwala aktywnie korzystać z trymera podczas podróży.

Urządzenie HC 5400 - To kompaktowa maszyna przeznaczona do strzyżenia. W zestawie znajdują się dwie dysze, regulujące długość od 3 do 42 mm. Bateria odlewnicza zapewnia nieprzerwaną pracę przez 60 minut. Urządzenie wygodnie usuwa włosy i pozwala stworzyć określony styl. Dodatkowe funkcje urządzenia to samoostrzące się ostrza i czyszczenie na mokro.

BKT 4000 - Nowoczesny bezprzewodowy trymer do zwalczania włosów w okolicy bikini. Główną zaletą urządzenia jest jego wygoda i kompaktowość. Urządzenie wyposażone jest w dwa grzebienie 2 i 4 mm, których działanie ma na celu spersonalizowanie stylu.

NE 3350 - Specjalna linia dla mężczyzn. Główną cechą tego projektu jest unikalne połączenie wysokiej technologii i klasycznego wzornictwa. Urządzenie jest wyposażone w samoostrzące się ostrza, które można łatwo czyścić wodą. Urządzenie jest wyposażone w dwie dysze grzebieniowe, które dostosowują długość usuwania włosów.

Jak wybrać

Wybierając optymalny model trymera, należy wziąć pod uwagę jego cel. Warto zauważyć, że istnieją zoptymalizowane urządzenia odpowiednie zarówno dla ludzi, jak i zwierząt. Wybierając najlepszą opcję przycinania, należy wziąć pod uwagę następujące zalecenia:

 • Urządzenie z wąską dyszą nadaje się do korygowania owłosienia na twarzy. Jeśli konieczne jest usunięcie włosów z całego ciała, zaleca się spojrzenie na dyszę szerokiego typu, jest to bardziej praktyczne.
 • Ważną funkcją dla osób, które chcą nie tylko obciąć włosy i usunąć zarost, jest możliwość regulacji dyszy.
 • Urządzenia, których działanie zależy od baterii palcowych, są przeznaczone do okresowego użytkowania w celach kosmetycznych. W przypadku ciągłej pracy zaleca się preferowanie wydajnych modeli zasilanych z sieci lub akumulatora.
 • Czas działania trymera zależy nie tylko od mocy jego akumulatora, ale także od zgodności z zasadami użytkowania. Wybierając urządzenie, zwróć szczególną uwagę na jakość ostrzy; w niektórych modelach wymagają okresowego smarowania olejem maszynowym.

Jeśli różnorodność modeli powoduje burzę emocji, a wiele cech dosłownie niepokoi, musisz spojrzeć na dwa uniwersalne modele. Są to niedrogie urządzenia z wysokiej jakości częściami do szybkiego usuwania włosów.

Trymer Bht 250 to unikalne opracowanie zaprojektowane dla męskiej połowy ludzkości. Opiera się na trzech dyszach grzebieniowych 2 mm, 4 mm i 6 mm. Instrukcja użytkowania wskazuje, że urządzenie jest uzupełnione technologią Trim Shave. Pozwala osiągnąć długość włosów 0,2 mm.

Według recenzji urządzenie BHT 100 jest w 100% wodoodporną serią. Zapewnia szybkie, gładkie i czyste golenie bez uszkodzeń i reakcji alergicznych. Higieniczne ostrza gwarantują dokładne usuwanie włosów, pielęgnacja nigdy nie była tak łatwa.

Ocena najlepszych

Patrząc na model trymera, powinieneś zwrócić uwagę na ocenę najlepszych urządzeń, według ekspertów i zwykłych użytkowników. Najjaśniejsze i najfajniejsze w dosłownym tego słowa znaczeniu to:

 • Remington MB 4122;
 • Remington PG 6160;
 • Remington MPT 3800;
 • Remington MB 4010;
 • Remington NE 3450;
 • Remington PG 6130;
 • Remington MB 4130;
 • Remington VPG 6530.

Remington MB 4122 - To jest zestaw upominkowy ograniczonej wersji wydania. Odpowiedni do usuwania włosów z brody i wąsów, liniowy element urządzenia zapewnia pielęgnację nosa i uszu. Urządzenie jest wyposażone w dziewięć długości, a jego kompaktowość pozwala zabrać go ze sobą w podróż i aktywnie używać podczas jazdy.

Remington PG 6160 - Uniwersalny zestaw, który pozwala stale kontrolować długość włosów. Wyposażony w dysze o stałej długości: 1,5, 3, 6, 9 i 12 mm. Eliminuje włosy z dowolnego miejsca w Bel, zapewniając fryzury najwyższej jakości.

Remington MPT 3800 - Idealny pomocnik do usuwania owłosienia na twarzy. Specjalny kształt w postaci rączki zapewnia maksymalną prostotę i wygodę podczas użytkowania. Pozwala dopasować kształt brwi, usunąć włosy z uszu, nosa i dekoltu.

Remington MB 4010 wyposażony w wiele dysz, co pozwala spełnić wymagania każdej osoby. Nadaje się do strzyżenia i usuwania niechcianych owłosienia twarzy, w tym brwi.

Ze względu na dyszę wirnika Remington NE 3450 usuwa włosy w uszach, nosie i brwiach. Pozwala kontrolować długość i pomaga stworzyć niepowtarzalny obraz. Wyposażony w dwie kompaktowe wyjmowane dysze.

Remington PG 6130 - Jest uważany za urządzenie uniwersalne, długość jego ostrzy można regulować od 1,5 do 12 mm. Charakteryzuje się wysoką jakością i precyzyjnym cięciem, łatwym do demontażu.

Remington VPG 6530 zapewnia maksymalne wyniki. Dzięki wbudowanej baterii litowej może działać płynnie przez 60 minut. To innowacyjny produkt, który tnie i usuwa niechciane włosy na całym ciele.

Recenzje

Wybierając konkretny model urządzenia, szczególną uwagę przywiązuje się do recenzji. Prawdziwe komentarze użytkowników pozwalają ocenić wydajność dowolnego urządzenia i na podstawie otrzymanych informacji dokonać świadomego wyboru.

Model zebrał ogromną liczbę pozytywnych recenzji HC 5500. Według użytkowników jest on wyposażony w wysokiej jakości plastikowe dysze, które zapewniają wygodę w procesie użytkowania.

Pozytywne komentarze kierowane są do modelu. MB 4045. Według kupujących urządzenie doskonale utrzymuje ładowanie baterii, ma kilka wygodnych wskazówek i jest wyposażone w wysokiej jakości akcesoria.

Trymer PG 6050 nie ma żadnych skarg. Urządzenie wykonane jest z wysokiej jakości materiału. Jego główną zaletą jest szybka fryzura i cichy tryb pracy. Wiele dysz pozwala kontrolować długość włosów, a obecność złącza micro-usb pozwala ładować urządzenie nawet z laptopa.

Seria Nano uderzające pod względem liczby dysz i jakości fryzury. Wygodna konstrukcja ułatwia proces użytkowania i znacznie go przyspiesza. Według użytkowników główną cechą tego modelu jest jego odporność na wilgoć.

Trymer to uniwersalne nowoczesne urządzenie, bez którego trudno sobie wyobrazić idealną fryzurę. Wybierając optymalny model urządzenia, słuchaj opinii użytkowników i uwzględniaj osobiste preferencje.

Sprawdź nową kolekcję trymerów do brody i wąsów.

Obejrzyj wideo: Beard Trimming - Remington PG6025 vs Philips Norelco Multigroom 3000 (Listopad 2019).

Zostaw Swój Komentarz