Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Maszynka do strzyżenia włosów Rowenta

Strzyżenie włosów nie jest kaprysem ani nawet modą, ale jedną z obowiązkowych procedur higienicznych. Jeśli kobiety obcinają włosy, aby zmienić wizerunek, odświeżyć fryzurę i spróbować nowej roli, wówczas większość mężczyzn korzysta z usług fryzjerów, aby „po prostu obciąć włosy”.

Dziś asortyment maszynki do strzyżenia włosów jest tak bogaty, że nawet najbardziej wybredny nabywca znajdzie dla siebie interesujący model. Wśród dziesiątek firm zajmujących się produkcją tych urządzeń gospodarstwa domowego bardzo popularne są maszynki do strzyżenia włosów marki Rowenta.

Funkcje

Rynek nowoczesnych urządzeń gospodarstwa domowego reprezentowany jest przez setki marek. Marka Rowenta pojawiła się ponad sto lat temu. Co zaskakujące, początkowo niemiecka firma ogłosiła się. jako producent różnych artykułów biurowych i akcesoriów do palenia. Po pewnym czasie główna linia działalności całkowicie się zmieniła, dziś firma Rowenta zajmuje wiodącą pozycję w produkcji i marketingu artykułów kuchennych i artykułów higieny osobistej.

Maszynki do strzyżenia włosów marki Rowenta cieszą się dużym uznaniem wśród kupujących o różnych poziomach dochodów. Firma produkuje zarówno budżetowe, jak i droższe modele.

Maszynki do strzyżenia można podzielić na dwie kategorie: wąska i uniwersalna. Pierwszą grupę reprezentują profesjonalne modele zaprojektowane dla wykwalifikowanych fryzjerów. Drugi to technika, którą może poradzić sobie zwykły człowiek. Uniwersalne maszynki do strzyżenia włosów są często kupowane do użytku domowego. Są łatwe w użyciu, praktyczne i wszechstronne. Są łatwe w utrzymaniu, przechowywaniu i transporcie w razie potrzeby. Na przykład urządzenie Sterownik Rowenta (Roventa Driver) to doskonały asystent opieki osobistej w domu.

Oprócz różnorodności dostępnych modeli i przystępnych cen, głównymi zaletami maszynki do strzyżenia włosów Rowenta są wysoka jakość, praktyczność, trwałość i funkcjonalność urządzeń gospodarstwa domowego. Prawie każdy model jest uzupełniony różnymi akcesoriami. W przypadku awarii większość urządzeń można naprawić, ponieważ części zamienne do urządzeń są oferowane w szerokim asortymencie.

Modele

Przez długi okres swojego istnienia Rowenta wydał dużą liczbę różnych urządzeń gospodarstwa domowego. Na przykład wśród maszyn do strzyżenia włosów Rowenta For Men następujące są uważane za najbardziej popularne i popularne wśród kupujących: modele:

 • Rowenta TN1600F0 - Uniwersalny model, za pomocą którego możesz tworzyć modne fryzury. Jest wyposażony w cztery dysze, które pozwalają ustawić długość strzyżenia włosów od 1 do 13 mm (tak zwany mechanizm mikroregulacji). Nie wymaga specjalnych umiejętności do pracy. Ostrza ze stali nierdzewnej są dobrze cięte, nie są matowe i łatwe do czyszczenia.
 • Rowenta TN1601F1 - Dobra opcja w stosunku „jakości do ceny”. Jest używany w domu. Nawet początkujący fryzjerzy poradzą sobie z takim urządzeniem. Korpus maszynki do strzyżenia jest wykonany z antypoślizgowego materiału, co jest bardzo wygodne podczas pracy. Działa z sieci. Ma cztery dysze: 3, 6, 9, 13 mm.
 • Rowenta TN1050 - Uniwersalna maszyna do modelowania stylowych fryzur męskich. W zestawie znajdują się cztery dysze. Cechą tego modelu są praktyczne i samoostrzące się noże ze stali nierdzewnej.
 • Logika Rowenta - Ciekawy model, którego konfiguracja zapewnia specjalny płyn czyszczący, a także olej do obróbki ostrzy. Uzupełniona książką ze szczegółowym opisem stylowych fryzur. Ma 5 wskazówek dotyczących modelowania długości włosów.
 • Rowenta TN9211F5 Odkurzacz - Model z tytanowymi ostrzami, które można myć pod bieżącą wodą. Cechą tego modelu jest pochłanianie próżniowe włosów podczas strzyżenia. Zbiornik na włosy jest dość przestronny.
 • Rowenta Nomad TN1400 - Uniwersalny model, który działa zarówno z sieci, jak iz akumulatora. Istnieje specjalny stojak do ładowania urządzenia gospodarstwa domowego. W kompletnym zestawie dwie dysze.

Jak wybrać

Nie spiesz się, aby kupić pierwszą maszynę do strzyżenia włosów, którą lubisz wizualnie. Chociaż produkty do pielęgnacji ciała Rowenta mają stylowy i interesujący wygląd, rozważ rozważne wybranie urządzenia gospodarstwa domowego, po wcześniejszym przestudiowaniu asortymentu oferowanego w sklepach.

Więc Kluczowe czynniki przy wyborze maszynki do strzyżenia włosów:

 • Klasa (amator, półprofesjonalny, profesjonalista);
 • Rodzaj (wibracje, obrotowe, akumulator);
 • Cel (uniwersalny, do strzyżenia wąsów i brody, do strzyżenia włosów w nosie i uszach, kredensu do ciała lub do strzyżenia włosów na ciele, kosmetyków lub do strzyżenia włosów w okolicy bikini);
 • Rodzaj jedzenia (sieć, akumulator, sieć akumulatorowa);
 • Rodzaj materiału ostrza (stal nierdzewna z natryskiem diamentowym lub tytanowym);
 • liczba dysz;
 • Dodatkowe funkcje (ssanie próżniowe, czyszczenie na mokro, ładowanie z portu USB, możliwość przełączania napięcia, podświetlenie, funkcja szybkiego ładowania i inne).

Instrukcja obsługi

Gdy tylko kupili jakieś nowe urządzenie, pojawia się nieodparte pragnienie wypróbowania go. Nie spiesz się jednak z maszynką do strzyżenia. Najpierw należy dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi, a także zapoznać się z zasadami bezpieczeństwa.

Maszynka do strzyżenia jest niebezpiecznym przedmiotem, jeśli obchodzi się z nią niedbale.

Jak korzystać z maszynki do strzyżenia włosów?

 • Wybierz dyszę lub umieść znak na urządzeniu na poziomie pożądanej długości włosów. Zwykle kark głowy jest krótszy, włosy w środkowej i bocznych częściach głowy są nieco dłuższe.
 • Osusz głowę. Mokre lub mokre włosy są źle zbierane przez maszynę i nie tną się równomiernie. Postępuj zgodnie z zaleceniami profesjonalnych fryzjerów, nigdy nie obcinaj mokrych włosów za pomocą maszyny, ponieważ zniszczy to ostrze w sprzęcie gospodarstwa domowego.
 • Podczas cięcia wyceluj maszynę w porost włosów.
 • Wszystkie ruchy muszą być dokładne i nie szybkie. Aby nie odrywać włosów i nie uszkadzać skóry głowy, nie odpisuj podczas procesu cięcia. Ponadto nadmierny pośpiech i przypadkowość doprowadzą do tego, że w rezultacie fryzura może okazać się nierówna i zbyt krokowa.
 • Wyjmij dyszę, bardzo ostrożnie przytnij szyję i części głowy za uszami.
 • Przytnij wąsy. Upewnij się, że wąsy są tej samej długości.

Jak dbać o maszynę do strzyżenia włosów?

 1. Odłącz urządzenie!
 2. Usuń wszystkie pozostałe włosy za pomocą płaskiej szczotki. Ostrożnie przetwarzaj ostrza i obszary w pobliżu. Żadne włosy nie powinny pozostać na maszynie do pisania.
 3. Użyj specjalnego płynu do czyszczenia ostrzy. Oczywiście można po prostu spłukać wodą, ale woda stępia ostrze.
 4. Naoliwić ostrza. Resztki oleju można usunąć szmatką.
 5. Włącz urządzenie, aby olej był równomiernie rozprowadzany po całym ostrzu.

Recenzje

Ten znak towarowy jest znany od ponad dekady, więc udało mi się zdobyć zarówno wielbicieli, jak i tych, którzy sprzeciwiają się tej marce. Istnieje wiele opinii na temat strzyżenia włosów Rowenta. Prawdopodobnie ta liczba komentarzy jest związana z popularnością marki.

Produkty do higieny osobistej produkowane pod logo Rowenta są wysokiej jakości i mają dobry okres użytkowania, jak twierdzą użytkownicy. Kupujący zwracają również uwagę na różnorodność modeli: są samochody łatwe w obsłudze, a także urządzenia z wieloma dyszami i dodatkowymi funkcjami. Kolejna pozytywna cecha: Znak towarowy produkuje urządzenia, które działają nie tylko z sieci elektrycznej, ale także z baterii. Takie samochody są niezastąpionym pomocnikiem dla tych, którzy często podróżują w podróży służbowej lub wybierają się w długą podróż. A jeśli jest mała dysza do cięcia brody, fani tego modelu stają się jeszcze bardziej, ponieważ broda jest aktualnym trendem mody wśród przedstawicieli silnej połowy ludzkości.

Pomimo faktu, że większość komentarzy jest pozytywna, niestety są też recenzje negatywne. Na przykład klienci narzekają na jakość dysz w modelach budżetowych. Cienkie plastikowe zęby łatwo łamią się i odkształcają. Niedrogie, zasilane akumulatorowo maszynki do strzyżenia utrzymują ładunek przez krótki czas. Ładowanie akumulatora zajmuje średnio około 4-5 godzin.

Porównując liczbę negatywnych i pozytywnych recenzji, warto zauważyć, że maszynki do włosów Rowenta są uważane za jedne z najlepszych w środkowej kategorii cenowej.

Dowiedz się więcej o maszynce do włosów Rowenta z następnego filmu.

Loading...

Zostaw Swój Komentarz