Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Fotopilator Panasonic

W ostatnich latach usuwanie włosów stało się jednym z najbardziej skutecznych sposobów usuwania włosów. Osobliwością tej techniki jest to, że pozwala ona usuwać włosy z nasadą - w przeciwieństwie do depilacji. W nowoczesnej kosmetologii stosuje się kilka metod usuwania włosów, wśród których fotopilacja zajmuje pierwsze miejsce. Do tej procedury stosuje się specjalne fotoepilatory, do których wyboru należy podchodzić z całą odpowiedzialnością. Jednym z najbardziej znanych na rynku jest fotoepilator Panasonic.

Mocne strony

Urządzenia te umożliwiają fotoepilację w domu tak skutecznie, jak to możliwe. Niewątpliwą zaletą takich urządzeń jest przystępny koszt. Nie musisz już płacić za zabiegi w salonach kosmetycznych. Ponadto korzystanie z nowoczesnych fotoepilatorów nie wymaga specjalnej wiedzy i umiejętności. Wśród charakterystycznych cech urządzeń można wyróżnić ich kompaktowy rozmiar, a także łatwość użytkowania.

Do głównych zalet fotoepilatorów Panasonic należą:

  • Całkowity brak bólu podczas zabiegu. Fotoepilacja za pomocą technologii Panasonic całkowicie eliminuje ból.
  • Bez ekspozycji dotykowej. Podczas zabiegu urządzenie znajduje się w znacznej odległości. Obecność dużego spektrum częstotliwości pozwala wywierać wpływ na włosy rosnące na różnych głębokościach.
  • Łatwość użytkowania. Fotoepilatory Panasonic są bardzo łatwe w użyciu, dzięki czemu każdy może poznać funkcje sterowania. Po zabiegu nie ma potrzeby przeprowadzania dodatkowego zabiegu na skórze, co również upraszcza operację.
  • Wysokie bezpieczeństwo. Depilacja Panasonic eliminuje ryzyko uszkodzenia skóry. Wynik ten został osiągnięty dzięki bezdotykowemu efektowi na górnych warstwach skóry.
  • Możliwość dostosowania dla każdego użytkownika. Urządzenia Panasonic mogą pochwalić się elastycznymi ustawieniami, co pozwala wybrać optymalne parametry promieniowania dla każdej osoby.
  • Imponująca wydajność: urządzenia do fotoepilacji mogą długo usuwać włosy.

Zasada działania

Fotoepilatory Panasonic Są łatwe w konfiguracji i obsłudze. Przed przetwarzaniem należy wybrać optymalną długość włosów, aby zapewnić najbardziej bezpieczny wpływ na ludzką skórę. Główną cechą pracy produktów firmy Panasonic polega na tym, że intensywne promieniowanie świetlne pulsuje, wywierając w ten sposób wpływ na włosy, ale nie na skórę.

Podczas zabiegu wzrasta temperatura żarówki. Ten efekt pozwala wpływać na maksymalną liczbę komórek. Po zabiegu cebulki i włosy są usuwane. Dzieje się to w naturalny sposób, więc wynik trwa długo.

Fotoepilacja za pomocą depilatorów Panasonic jest prawie w stu procentach skuteczna. Dysponując takim urządzeniem, możesz długo zapomnieć o włosach na ciele.

Popularne modele

Istnieje kilka modeli, które szczególnie polubili użytkownicy.

ES-WH90-P820

„ES-WH90-P820” stanowi jeden z najpopularniejszych modeli, który oferuje wysoką jakość, niezawodność i przystępną cenę. Zgodnie z planem twórców urządzenie to powinno uratować młode panie przed koniecznością ciągłego odwiedzania gabinetów zabiegowych w salonach kosmetycznych.

Główna cecha „ES-WH90-P820” polega na tym, że można go używać wszędzie i bez udziału specjalistów. To urządzenie zostało wyprodukowane przy użyciu nowoczesnych japońskich rozwiązań. Gwarantuje najbardziej efektywne wypadanie włosów. Ten model szczyci się obecnością technologii światła pulsacyjnego IPLdzięki czemu urządzenie znacznie hamuje wzrost włosów, wpływając na mieszki włosowe.

Użyj procesu „ES-WH90-P820” dość proste: wystarczy przymocować depilator do skóry, po czym zacznie działać automatycznie. Aby uzyskać maksymalną wydajność, musisz przesunąć fotoepilator na powierzchnię ciała. Zastosowanie innowacyjnych komponentów w produkcji pozwala zwiększyć efektywność oddziaływania.

„ES-WH90-P820” - jest to obecność pięciu stopni natężenia światła, co pozwala każdej osobie wybrać optymalny dla niej schemat usuwania włosów. Urządzenie jest wyposażone w pojemnościowy akumulator litowo-jonowy, który zapewnia jego przenośność i mobilność. Na jednym ładowaniu możesz wykonać do 10 procedur. Nawet przy maksymalnym zużyciu jedna lampa wystarczy na około dwa lata.

ES-WH80-P820

„ES-WH80-P820” - Niedrogi model, który pozwoli Ci szybko pozbyć się niechcianych włosów na skórze (bez udziału specjalistów). Kompaktowy rozmiar urządzenia i łatwość obsługi umożliwiają przeprowadzenie procedury w domu.

Dzięki „ES-WH80-P820” fotoepilacja staje się jedną z najbardziej przyjemnych i skutecznych metod uzyskiwania gładkiej skóry. Teraz nie musisz znosić bólu lub dyskomfortu.

Główna zaleta „ES-WH80-P820” - w swojej wszechstronności. Jedno takie urządzenie wystarczy, aby pozbyć się włosów na twarzy, nogach i innych częściach ciała. Imponujący obszar jasnego okna umożliwia przeprowadzenie procedury w rekordowym czasie. W skład tego modelu wchodzi dysza do leczenia twarzy i innych małych obszarów. Instrukcja jest dość dostępna i jasno opisuje proces korzystania z urządzenia, a recenzje mówią, że ten model jest jednym z najłatwiejszych w użyciu.

Obudowa „ES-WH80-P820” wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które wygodnie leży w dłoniach i nie ślizga się. Podstawą fotoepilatora jest bezpieczny i wydajny system intensywnie pulsującego światła. IPL, który nie tylko wpływa na włosy, ale także gwarantuje bezpieczeństwo dla skóry. Urządzenie ma akumulator pojemnościowy: trzygodzinne ładowanie wystarcza na prawie 600 błysków. Dzięki imponującej autonomii i niewielkim rozmiarom „ES-WH80-P820” szczyci się mobilnością. Możesz zabrać ten model ze sobą w podróż.

Fotoepilatory Panasonic należą do najpopularniejszych na rynku. Duży wybór modeli pozwala każdemu znaleźć najlepszą dla siebie opcję.

Dowiesz się, jak prawidłowo używać fotoepilatora Panasonic ES-WH80 w poniższym filmie.

Obejrzyj wideo: Depilacja laserowa IPL po 2 latach. Czy się OPŁACA? (Listopad 2019).

Zostaw Swój Komentarz