Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Depilator Tak Wykończenie

Wszystkie kobiety chcą być piękne i czuć się atrakcyjne. Matka Natura wykonała świetną robotę, ale czasami muszą pójść dalej i zadbać o niektóre aspekty piękna, które ich zdaniem wymagają poprawy. Na przykład dla wielu kobiet usunięcie niechcianych włosów na nogach lub twarzy jest koniecznością. Można to zrobić na wiele sposobów, ale dzisiaj porozmawiamy o usuwaniu włosów, aw szczególności rozważmy depilator Yes Finishing Touch, który ma wiele pozytywnych opinii od użytkowników.

Depilacja lub depilacja - jaka jest różnica?

Depilacja i depilacja mają wspólny cel - usunięcie irytujących włosów.

Depilacja - Są to leki stosowane do usuwania włosów podczas reakcji chemicznej. Delikatnie usuwają włosy tylko na powierzchni skóry. Podrażnienie chemiczne jest zawsze potencjalnym efektem ubocznym depilatorów.

Depilacja - Jest to usunięcie wszystkich włosów, w tym części podskórnej.

Główną zaletą usuwania włosów jest usuwanie mieszków włosowych, depilator Yes Finishing Touch działa prawidłowo, co nie pozostawia podrażnień po użyciu. Ta procedura nie tylko eliminuje niepożądane włosy, ale także opóźnia ponowny wzrost aż do zreformowania żarówki. Depilacja jest bolesna przy pierwszym użyciu, ale w praktyce ból ten jest minimalizowany. Zakażenia to potencjalne skutki uboczne usuwania włosów. Prawidłowe czyszczenie skóry i włosów przed użyciem może zminimalizować ryzyko.

Instrukcje użytkowania

Depilator jest obecny w arsenale wielu dziewcząt. Ale nie wszyscy wiedzą, jak go używać, aby skutecznie usunąć włosy i uczynić je tak bezbolesnymi, jak to tylko możliwe. Wydaje się, że nie ma w tym nic skomplikowanego. Problem polega jednak na tym, że pierwsze sesje usuwania włosów mogą być bolesne. Aby przyjaźń z depilatorem nie uległa awarii, musisz go poprawnie używać. Poniższe instrukcje są przeznaczone dla depilatora Yes Finishing Touch, ponieważ to on zapewni bezbolesne pierwsze usunięcie włosów i ochroni Cię przed podrażnieniem w jak największym stopniu.

Oto kilka podstawowych zasad, które ułatwią usuwanie włosów.

 • Optymalna długość włosów. Zaletą usuwania włosów jest to, że nogi pozostają gładkie dłużej niż po goleniu. Ale jest też minus - minimalna długość uchwycona przez depilator nie może być mniejsza niż 3 mm, idealnie 5 mm. Zbyt długie włosy mogą po prostu oderwać się. Pincety bardzo krótkich włosów po prostu nie mogą chwycić. Badania wykazały, że depilator Yes Finishing Touch może obsłużyć 98% włosów na ciele kobiety.
 • Prędkość Często wszystkie depilatory mają kilka prędkości. Nie spiesz się, aby wybrać największy. Ona oczywiście skraca czas zabiegu, ale nadaje się tylko do cienkich włosów. Jeśli używałeś brzytwy wcześniej, to za pierwszym razem użyj pierwszej prędkości. Jest to jedyny sposób, aby pinceta mogła złapać grube włosy za pomocą żarówki. Warto zauważyć, że depilator Yes Finishing Touch ma szeroki zakres prędkości.
 • Przygotowanie skóry Przed zabiegiem usuwania włosów zaleca się wyparowanie skóry w łazience lub pod prysznicem. Ponadto wskazane jest szorowanie lub pocieranie obszarów skóry, w których zamierzasz depilować twardą ściereczką. Włosy są więc usuwane mniej boleśnie niż na suchej skórze. Depilator „Yes Finishing Touch”, podobnie jak inne, działa wydajniej na przygotowaną skórę.
 • Kierunek Depilator musi być używany ściśle w kierunku przeciwnym do wzrostu włosów. Wrastających włosów nie da się oczywiście uniknąć. Dlatego kilka razy w tygodniu warto stosować peeling.
 • Pozycja Spróbuj trzymać urządzenie pod kątem 90 stopni. W takim przypadku nie wciskaj pincety w skórę. Włosy nie będą się lepiej przylegały, ale mikrouszkodzenia są gwarantowane. Po zabiegu leczyć zranione miejsca nadtlenkiem wodoru.

Mniej dziewcząt decyduje się na depilację pod pachami i w bikini niż na depilację nóg. Jeśli jesteś gotowy na dyskomfort, masz dla Ciebie osobną porcję:

 • dobrze rozciągnij skórę w tych miejscach. Pomoże to zmniejszyć ból i lepiej usuwać włosy;
 • obserwuj długość włosów. Im są dłuższe, tym trudniej będzie je usunąć. Optymalna długość - 3 mm;
 • istnieją specjalne środki przeciwbólowe, nie usuwają całkowicie nieprzyjemnych wrażeń, ale znacznie je zmniejszają;
 • wybierz depilator Yes Finishing Touch, ponieważ ma dyszę do masażu, a także nieco ukoi skórę.

To wszystkie główne sekrety. Teraz najważniejsze jest dostrojenie się do procedury. Włącz ulubioną muzykę lub interesujący film. Dostrój się do faktu, że pod koniec bólu długo zapominasz o kolczastym zarostu. Kup sobie dobry krem ​​nawilżający o przyjemnym aromacie.

A co najważniejsze - nie myśl o bólu. W ogóle nie nastawiaj się na ciężką pracę. Zastanów się, ile czasu oszczędzasz na codziennym goleniu.

Opcje i specyfikacje

Opcje:

 • sam depilator;
 • przewód i ładowarka;
 • trymer;
 • szczotka do czyszczenia;
 • instrukcja obsługi.

Dane techniczne:

 • Technologia „Sensa-Light”.
 • Akumulator litowo-jonowy.
 • Podświetlenie LED.
 • Funkcja zmiany biegów.

Zalety urządzenia:

 • Duży zakres przyczepności. Skróci to czas usuwania włosów o 40%, a duża głowica depilatora jest idealna do dużych obszarów ciała, takich jak nogi, ręce, plecy.
 • Metoda usuwania włosów suchych i mokrych. Depilatora można używać zarówno na mokro, jak i na sucho, dzięki czemu urządzenie jest bezprzewodowe, co pozwala na depilację w dowolnym miejscu, pod prysznicem, w łazience, w sypialni lub na balkonie. Bateria w tym modelu wytrzyma do 40 minut po ładowaniu przez 1 godzinę, co jest doskonałym wskaźnikiem, ponieważ masz wystarczająco dużo czasu, aby usunąć włosy z nóg i dłoni w tym okresie.
 • Podświetlenie LED. Podczas usuwania włosów obszar bezpośrednio leczony jest podświetlany, co jest bardzo wygodne, szczególnie jeśli światło w pomieszczeniu nie jest wystarczająco jasne.
 • Design. Depilator „Yes Finishing Touch” ma klasyczny elegancki wygląd, który zachwyci Twoje oko i sprawi przyjemność podczas jego używania.

Jeśli prawidłowo użyłeś depilatora Yes Finishing Touch, docenisz jego skuteczność. Rezultatem jego pracy będzie miękka, gładka skóra, która zachowa swój wygląd przez trzy do czterech tygodni dla kobiet i od jednego do dwóch tygodni dla mężczyzn, dopóki nie będą musieli powtarzać tego procesu. Ale powinieneś wiedzieć, że włosy rosną etapami. Dlatego czasami widać, że kilka włosów odrasta szybciej niż inne. Aby zachować gładką skórę, musisz regularnie wykonywać tę procedurę.

Kiedy włosy wznowią wzrost po usunięciu, będą jaśniejsze, cieńsze i bardziej miękkie niż wcześniej. Ale ten efekt przejawia się tylko wtedy, gdy wykonałeś kilka sesji. Musisz stale utrzymywać te wyniki i usuwać włosy przy pierwszym pojawieniu się włosia. Jeśli wrócisz do golenia, twoje włosy odzyskają swoją pierwotną grubość. Golenie nie powoduje, że włosy stają się grubsze / ciemniejsze, to tylko mit.

Późniejsza pielęgnacja skóry

Po depilacji:

 1. Zastosuj krem ​​nawilżający. Po depilacji powinieneś zastosować krem ​​nawilżający, który ukoi i nawilży skórę. Redukuje zaczerwienienia po depilacji i pozwala skórze szybciej zregenerować się po mikroukładach.
 2. Zapamiętaj datę zabiegu. Jeśli używasz depilatora Yes Finishing Touch, procedurę należy wykonywać co najmniej raz na trzy tygodnie. Wiemy już, że porost włosów jest stopniowy i zależy od obszaru ciała, dlatego przestrzegając harmonogramu zapomnisz o zarostie.
 3. Czyszczenie urządzenia. Ważne jest utrzymanie depilatora po użyciu. Delikatnie wyczyść dysze specjalną szczoteczką dostarczoną z zestawem do usuwania włosów i martwych komórek skóry. Nie zaleca się podawania depilatora innym osobom.

Zobacz, jak zminimalizować dyskomfort podczas i po epizodzie w następnym filmie.

Obejrzyj wideo: Jak nałożyć podkład, by wyglądał naturalnie? loveandgreatshoes (Luty 2020).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz