Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Golarka elektryczna Braun

Golenie jest dość skomplikowanym procesem, który, jeśli zostanie nieprawidłowo przeprowadzony, może spowodować uszkodzenie skóry i zmienić normalną higienę w prawdziwą torturę. Ale elektryczna golarka Braun sprawia, że ​​golenie to prawdziwa przyjemność.

Funkcje i zalety

Znana firma Braun od dawna zajmuje się produkcją i produkcją wysokiej jakości sprzętu. Elektryczna maszynka do golenia dla mężczyzn jest jedną z nich. Golarki elektryczne męskie tej marki mają wiele cech, które czynią je naprawdę wyjątkowymi wśród wielu podobnych produktów innych producentów:

 1. Idealnie gładki poślizg.
 2. Długa żywotność
 3. Niemal całkowity brak hałasu podczas pracy urządzenia.
 4. Ergonomiczny i nowoczesny design.
 5. Ostrożne leczenie skóry twarzy.

Ważną cechą jest zasięg takich urządzeń. W sprzedaży jest maszynka do golenia i maszynka rotacyjna. Pierwsza odmiana jest najbardziej popularną i nowoczesną opcją. Na powierzchni takiej maszynki do golenia znajduje się specjalna siatka ochronna, w którą wpadają włosy, jest ona nieruchoma. Pod nim wiruje nóż, który odcina nadmiar roślinności.

Golarki rotacyjne elektryczne Braun mają urządzenie znane wszystkim, którzy używali golarek elektrycznych do twarzy w ZSRR. Górna część głowy, która jest nieruchoma, ma małe otwory, w które wpada szczecina. Na dolnych głowach znajdują się specjalne ostrza, które stale się poruszają, a tym samym usuwają nadmiar włosów. Jest to taka golarka elektryczna, która jest uważana za najbardziej skuteczną, a jej zastosowanie zapewnia idealną gładkość naskórka.

Pomimo tego, że nie jest to golarka elektryczna dla kobiet, wiele kobiet aktywnie korzysta z niej w życiu codziennym. Wynika to z jego funkcji, a także z indywidualnego projektu niektórych modeli tego urządzenia. Tak więc w sprzedaży można znaleźć golarkę elektryczną Braun z trymerem, która pozwala używać urządzenia nie tylko do golenia twarzy, ale także do innych celów kosmetycznych.

Ważną rolę w popularności tych golarek elektrycznych odgrywają ich zalety:

 • Możliwość zakupu urządzenia z samoczyszczeniem. Oszczędza to czas na pielęgnacji golenia.
 • Możliwość przeprowadzenia depilacji na mokro i na sucho. Absolutnie wszystkie modele tego urządzenia, wydane po 2008 roku, są wyposażone w taką funkcję.
 • Nie ma potrzeby stosowania specjalnych dodatkowych produktów do golenia, takich jak na przykład pianka lub żel.
 • Kompletne procedury bezpieczeństwa. Dzięki specjalnej konstrukcji nie można uzyskać cięcia podczas golenia, a po nim podrażnienie prawie nigdy nie pojawia się na skórze.

Nie każda nowoczesna maszynka do golenia może pochwalić się takimi zaletami.

Przegląd modeli

Aby zmaksymalizować potrzeby swoich klientów, marka wprowadza na rynek golarki elektryczne różnych modeli.

Stworzony specjalnie dla kobiet Silkepil FG 1100. To nie jest zwykła elektryczna maszynka do golenia, ale specjalna lokówka, która służy do strzyżenia i golenia włosów w okolicy bikini. Wyposażony w dwie wymienne głowice do golenia lub punktowego usuwania roślinności, osłonę ochronną i dwa grzebienie, które regulują długość fryzury. Lekki, ergonomiczny i łatwy w użyciu - to wszystko Silkepil FG 1100.

„Seria 3” to cała kolekcja golarek elektrycznych, która obejmuje kilka serii tych urządzeń:

 1. Braun „Series 3” dostępne w modelach 300S czarny lub 300S Red oraz w modelu 310S na sucho kolor niebieski. Wszystkie te urządzenia charakteryzują się trzema uniwersalnymi elementami systemu: obecnością specjalnego trymera do nosa i uszu, dwiema siatkami ochronnymi i minimalnym czasem ładowania.
 2. „Seria 3 golenie i styl” Jest prezentowany w dwóch modelach: szarym odcieniu 3000 BT i niebieskim 3010 W. Pięć dysz jest dodatkowo przymocowanych do każdej golarki elektrycznej, dlatego to urządzenie może być używane nie tylko jako maszynka do golenia, ale także jako trymer do pielęgnacji wąsów i brody. Zapewnia ultra gładkie i bezpieczne golenie. Urządzenie nadaje się do regularnego użytkowania pod prysznicem lub w wannie, można go używać z pianką lub żelem do golenia.
 3. „Series 3 ° CoolTec” reprezentowana przez pojedynczą maszynę do golenia - „Cooltec” CT4S. Wyjątkowość tego urządzenia polega na tym, że podczas pracy chłodzi on górną warstwę naskórka i go nie nagrzewa, jak ma to miejsce w przypadku konwencjonalnych maszynek do golenia. Zwiększa to wydajność i wygodę golenia.
 4. Golarki elektryczne Braun „Series 3 ProSkin” reprezentowane przez modele: 3080S - kolor niebieski 3050CC - kolor szary 3000S - kolor czarny, 3040S - kolor niebieski 3030S - kolor czerwony. Wszystkie modele są wyposażone w stację ładującą i kabel ładujący, walizkę podróżną, specjalną stację do czyszczenia na mokro i sucho, nasadkę ochronną i szczotkę do czyszczenia. Idealny do depilacji na sucho i na mokro. Zdejmowane części można myć w wodzie. Maszynka może być używana zarówno punktowo, jak i jako zwykły trymer.

Maszynka do golenia z kolekcji Series 7 jest prezentowana w następujących opcjach:

 • 7899 cm3 Jako dodatkowy zestaw ma skrzynkę do przechowywania i transportu, specjalny system czyszczenia, zarówno na sucho, jak i na mokro, oraz stację ładującą. Ma 5 trybów pracy i cztery systemy golenia.
 • 7865 cm3 - To jest golarka elektryczna, która ma to samo wyposażenie, co poprzedni model. Ma również pięć prędkości roboczych, a kaseta czyszcząca jest dodatkowo dołączona.
 • 7,7893s - Jest to golarka elektryczna, wyposażona w cztery systemy golące i pięć trybów prędkości, sprzedawana wraz z walizką na drogę i miejsce do przechowywania.

Charakterystyczną cechą tych modeli jest inteligentny system, dzięki któremu urządzenie odczytuje cechy struktury twarzy i gęstość włosia. Dlatego każde golenie jest idealne nawet w bardzo trudno dostępnych miejscach.

Trzy golarki elektryczne zawarte w kolekcji „Seria 9” zapewniają najdoskonalsze możliwe golenie. Płyty przycinarki są pokryte tytanem, co zapewnia ich ostrość i trwałość.

 • „Seria 9” złoty odcień to elektryczna maszynka do golenia z pięcioma systemami golenia, tytanowymi ostrzami oraz dużą prędkością obrotową. Ma wyświetlacz LED, jest odporny na wnikanie wody i jest wyposażony w dodatkowy wąski trymer. Jest sprzedawany wraz z pokrowcem do transportu i przechowywania.
 • 9290cc Jest sprzedawany wraz ze stacją czyszczącą i ładującą, kartridżem, walizką, przewodem ładującym. Zawiera szczotkę do czyszczenia. Nadaje się do suchegogolenie na mokro, wodoodporny, niezawodny gumowany uchwyt, pięć trybów pracy.
 • 9240s sprzedawany w kolorze czarnym lub niebieskim. Wykonuje 40 tysięcy ruchów bocznych ostrzy na minutę, co gwarantuje niezrównaną jakość golenia. System golenia składa się z pięciu elementów. Jest sprzedawany w komplecie z pokrywą, szczotką do czyszczenia i ładowania.

Maszynki elektryczne „Braun Series 5”wyposażony w technologię „FlexMotionTec” pozwalają uzyskać najbardziej czyste, skuteczne, bezpieczne i wygodne golenie. Elastyczna pływająca głowica zapewnia niezawodne usuwanie nawet najtwardszych włosów w trudno dostępnych miejscach. Wysoka moc, bezpieczeństwo i wydajność - to właśnie zapewniają brzytwy z tej serii, które reprezentują następujące modele: 5090 cm3, 5050 cm3, 5040 cm, 5030 cm3.

Golarki elektryczne „Series 5 WaterFlex” - to jest technologia przyszłości. To urządzenie jest specjalnie zaprojektowane do depilacji pianką lub żelem do golenia, co oznacza, że ​​można go używać nawet na najbardziej wrażliwej skórze. To urządzenie jest prezentowane w dwóch wersjach: „WaterflexWF2s Blue” i „WaterflexWF2s czarny”. Każda golarka elektryczna ma opcjonalny chowany trymer. Pozwala to rozszerzyć zakres użytkowania tego urządzenia.

Braun „Series 1” - To jedna z pierwszych maszynek do golenia tej marki. Dokładnie „130 Series 1” był jednym z najlepiej sprzedających się modeli tego urządzenia. Dziś tę serię reprezentują następujące modele: 197S, 195S, 190S, 170S. Wszystkie te golarki elektryczne mają trzy unikalne ostrza, które pozwalają równie dobrze golić włosy o dowolnej długości i sztywności. Dzięki ruchomej siatce do golenia górna brzytwa radzi sobie z nadmiarem roślinności nawet w trudno dostępnych miejscach. Wszystkie modele są wyposażone w górny trymer, który w razie potrzeby rozciąga się i służy do golenia bardzo długich włosów.

Unikalne elektryczne maszynki do golenia „Mobileshave” - To okazja, aby zawsze wyglądać idealnie, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Kompaktowy rozmiar, stylowa konstrukcja i łatwość obsługi umożliwiają golenie w dowolnym miejscu: w pracy, w samochodzie, a nawet na wsi. Jest to w pełni zmywalna brzytwa, która działa po zdjęciu osłony ochronnej i naciśnięciu przycisku. Ma chowany trymer do włosów. Jest realizowany w dwóch modelach: M - 90 i M-60r.

Istnieje również wyjątkowa golarka elektryczna - „Twarz Cruzera 6”, który nie jest zawarty w żadnej z powyższych serii. To maszynka do golenia z siatki, która nadaje się zarówno do depilacji na sucho, jak i na mokro. Jedna głowica goląca wykonuje ruchy pływające, a ostrza mogą być myte pod wodą. Sprzedawany jest w komplecie z olejem do smarowania, szczotką do czyszczenia, ładowarką i stojakiem.

Zasługuje na osobną dyskusję i MG5050 „Multi Groomer”. W rzeczywistości to urządzenie to nie tylko elektryczna maszynka do golenia. To urządzenie wielofunkcyjne, które łączy funkcje maszynki do golenia i trymera. To akcesorium jest niezbędne dla osób noszących brodę i wąsy, a także miłośnika wąsów. Zestaw zawiera ochronną nasadkę i grzebień, aby zachować kształt bardzo krótkiej brody, a także specjalną dyszę grzebieniową, która pomaga dostosować długość włosów podczas strzyżenia.

Ta recenzja po raz kolejny dowodzi, że Braun naprawdę docenia swoich klientów, dlatego wystawia na sprzedaż szeroką gamę wysokiej jakości golarek elektrycznych do szerokiego zakresu zastosowań.

Opcje i akcesoria

Ale producent ten zyskał szacunek i uznanie klientów nie tylko dzięki szerokiej ofercie, ale także możliwości zakupu od niego oryginalnych części zamiennych i komponentów. Wcześniej opisano, które modele golarek elektrycznych w jakiej konfiguracji są realizowane. Ale czasami sprzęt może różnić się od oryginału. W zależności od serii, w której produkowana jest golarka elektryczna i jej modele, następujące elementy mogą występować jako wyposażenie opcjonalne:

 • Wymienne dysze i grzebienie. Za ich pomocą możesz kontrolować długość i gęstość fryzury.
 • Szczotka do czyszczenia dysz i ostrzy.
 • Olej do smarowania. Nie zawsze jest to zawarte w podstawowym zestawie.
 • Skrzynia i pokrywa do przechowywania i transportu.
 • System czyszczenia.
 • Urządzenie do ładowania.
 • Skrzynia do transportu.

Czasami dołączone są specjalne wkłady czyszczące. Ale mają je tylko niektóre modele tych elektrycznych maszynek do golenia.

Ale bez względu na to, jak wysokiej jakości maszynka do golenia, prędzej czy później, z wielu powodów, niektóre jej części mogą zawieść. Bardzo ważne jest, aby kupować oryginalne części zamienne, aby naprawić to urządzenie i nadal cieszyć się wysoką jakością jego pracy. Dziś Braun sprzedaje następujące części zamienne do golarek elektrycznych w sklepach firmowych i na oficjalnej stronie internetowej:

 • Siatka do golenia
 • Blok tnący.
 • Bateria
 • Wymienna głowica pływająca, zarówno górna, jak i dolna.
 • Ładowarka lub ładowarka.
 • Zapasowe ostrza.
 • Naboje
 • Szczotki do czyszczenia dysz i ostrzy
 • Dysze o różnych długościach i rozmiarach.
 • Olej do smarowania ostrzy.
 • Okładki i skrzynki.

Z tej listy można zobaczyć, że w razie potrzeby prawie każdą część golarki elektrycznej tej marki można wymienić. Aby jednak cieszyć się wysokiej jakości goleniem zakupionego urządzenia tak długo, jak to możliwe, i nie stawić czoła potrzebie jego naprawy tak długo, jak to możliwe, konieczne jest nauczenie się, jak prawidłowo z niego korzystać.

Instrukcje użytkowania

Właściwe użytkowanie i pielęgnacja elektrycznej maszynki do golenia zapewni nie tylko wygodne i czyste golenie, ale także pomoże przedłużyć żywotność urządzenia bez utraty jego właściwości. Dlatego konieczne jest zajęcie się dwoma aspektami jego wykorzystania. Wiele zależy od rodzaju depilacji - na mokro czy na sucho. Ogólna sekwencja działań w obu przypadkach jest w przybliżeniu taka sama, natomiast proces golenia należy wykonać w następującej kolejności:

 • Konieczne jest sprawdzenie urządzenia pod kątem gotowości do pracy.
 • Jeśli włosie na twarzy jest zbyt duże, najpierw należy go nieco skrócić za pomocą specjalnej dyszy.
 • Konieczne jest rozpoczęcie golenia od najbardziej zarośniętych i niedostępnych stref, golenie najbardziej delikatnych obszarów musi być przeprowadzone na końcu.
 • Ręką pozbawioną maszynek do golenia skóra jest rozciągana do pożądanego obszaru. Jest to konieczne do optymalnego przesuwania urządzenia po skórze i precyzyjnego usuwania włosów.
 • Jeśli przeprowadzane jest golenie na mokro, należy najpierw nałożyć specjalny żel lub piankę na całą twarz. Jeśli depilacja jest sucha, pomiń ten krok.
 • Maszynka do golenia musi być trzymana pod kątem prostym, a jej ruchy powinny być skierowane w przeciwnym kierunku niż wzrost włosów.
 • Ruchy powinny być płynne i dokładne. Upewnij się, że cała głowa urządzenia styka się ze skórą. Ale konieczne jest unikanie bardzo silnego nacisku brzytwą na naskórek.
 • Po usunięciu włosów na całej twarzy powinieneś umyć się zimną wodą.
 • Jeśli skóra jest bardzo wrażliwa, możesz również użyć żelu po goleniu.

Proces golenia maszynki elektrycznej firmy Braun jest dość prosty i łatwy. Aby mógł pozostać przez długi czas, trzeba odpowiednio się nią zaopiekować.

Care

Regularne czyszczenie dysz i ostrzy z włosów po każdym użyciu można wykonać na kilka sposobów, w zależności od modelu urządzenia. Możesz go wyczyścić za pomocą specjalnego systemu czyszczenia zawartego w zestawie, możesz po prostu spłukać go pod bieżącą wodą lub użyć szczoteczki dołączonej do zestawu.

Jest inny sposób. Polega ona na tym, że do wkładu wlewa się specjalny płyn, w którym umieszczona jest głowica z ostrzami lub dyszami. To jest środek czyszczący. CCR 2 może nie być stosowany we wszystkich modelach maszynek do golenia tej marki. Dlatego konieczne jest dokładne przestudiowanie instrukcji.

Regularne smarowanie ostrzy zapewni ich skuteczne i dokładne golenie, a także trwałość. Jeśli olej smarowy nie jest dołączony, należy go kupić osobno. Zaleca się przeprowadzenie takiej procedury przed każdym użyciem urządzenia.

Ważną rolę w pielęgnacji elektrycznej maszynki do golenia odgrywa regularna wymiana w odpowiednim czasie części tnących, w szczególności ostrzy i siatek. Producent zaleca wymianę ich na nowe części zamienne raz na półtora roku. W tym okresie ostrza zużywają się, a jakość golenia spada. Nie zapominaj, że do dbania o to urządzenie musisz używać wyłącznie wysokiej jakości materiałów oryginalnej produkcji. Dlatego bardzo ważne jest, aby kupować je w sprawdzonym miejscu, a co najważniejsze, bezpośrednio od producenta. Te proste zalecenia dotyczące użytkowania i konserwacji golarki elektrycznej pozwolą cieszyć się wysoką i bezpieczną jakością golenia przez długi czas, a także cieszyć się prawidłową obsługą urządzenia.

Recenzje

Kupujący, którzy zdążyli już nie tylko kupić elektryczną maszynę do golenia Braun, ale także wypróbować ją na sobie, pozostawiają tylko pozytywne recenzje na jej temat. Wszyscy zauważają wysoką jakość golenia, łatwość użytkowania i pielęgnacji, wysoki poziom bezpieczeństwa, a także możliwość golenia w dowolnym miejscu i czasie. Ogromną zaletą jest to, że takie pozytywne recenzje dotyczą absolutnie wszystkich modeli tych urządzeń elektrycznych. Kupujący zauważają, że zaletą jest obecność dodatkowych dysz i trymera jako kompletnego zestawu, a także szeroka gama możliwości korzystania z tego urządzenia.

Krótko mówiąc, maszynki do golenia marki Braun to jakość, niezawodność, bezpieczeństwo i trwałość.

Poniższy film przedstawia przegląd golarki elektrycznej Braun Series 9 na mokro i na sucho.

Obejrzyj wideo: Recenzja golarki Braun Series 9 - Urbański testuje (Luty 2020).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz