Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Fotoepilator Rowenta EP9600F0

Ogromna liczba ludzi na planecie marzy o idealnie gładkiej skórze. Opracowano wiele metod usuwania niepożądanej roślinności, ale nie wszystkie metody są dobre, nie wszystkie dają długoterminowe rezultaty. Częściej efekt uzyskany z woskowania lub golenia wystarcza na kilka dni, w najlepszym przypadku tygodni (wszystko zależy od szybkości wzrostu włosów i cech biologicznych ludzkiego ciała). Dlatego współczesne społeczeństwo stara się znaleźć sposób, który pomoże trwale pozbyć się włosów, sprawi, że skóra będzie gładka, jak dziecko.

Fotoepilacja jest jednym z najlepszych wynalazków ludzkości, bezbolesną, sprzętową metodą usuwania włosów. Wcześniej takie manipulacje były przeprowadzane wyłącznie w salonach kosmetycznych, teraz wszyscy mają świetną okazję do korzystania z fotoepilatora, w szczególności Rowenta EP9600F0 w domu.

Funkcja

Biały fotoepilator Rowenta EP9600F0 - To piękny design, doskonała jakość i gwarantowany efekt wysokiej jakości pracy, zauważalny po pierwszym włączeniu urządzenia. A wszystko to stało się możliwe dzięki rozwojowi specjalistów firmy. Rowenta. Za pomocą wygodnego wałka można łatwo zmierzyć dokładny krok na leczonym obszarze bez narażania skóry na wtórną wiązkę światła.

Model bezpieczeństwa EP9600F0 potwierdzone przez profesjonalistów: fotoepilator ma 150 tysięcy błysków, które wystarczają do 100% usunięcia włosów na pożądanym obszarze ciała.

Urządzenia można używać na nogach, rękach, okolicach bikini, pod pachami, brzuchu, plecach. Urządzenie ma wskaźnik, który określa kolor skóry i kontakt powierzchni ciała z filtrem ultrafioletowym.

Zalety domowego fotoepilatora:

 • Oszczędność kosztów - jeśli chcesz usunąć niechcianą roślinność z dużych obszarów skóry (na przykład pleców lub nóg), zakup fotoepilatora będzie okazją, ponieważ jego cena będzie równa kosztowi kilku zabiegów w salonie piękności.
 • Wygoda - Domowy fotoepilator jest zawsze pod ręką. Nie musisz umawiać się na wizytę do kosmetyczki i czekać na ceniony czas. Gdy tylko włosy urosną do pożądanej długości, właściciel fotoepilatora będzie mógł wpływać na nie w dowolnym momencie w ścianach własnego domu.
 • Indywidualne ustawienia - Sesja fotoepilacji powoduje pewien dyskomfort. Jednak w domowych fotoepilatorach można niezależnie regulować siłę impulsu świetlnego i wybrać, czy efekt będzie słabszy, czy silniejszy.

Wady:

 • Brak profesjonalnej pomocy - w klinice / salonie zawsze możesz liczyć na pomoc lub poradę specjalisty. W domu nikt nie oczekuje od takich dodatkowych usług. Jednak „IPL Instant Compact” firmy Rowenta ma wiele indywidualnych ustawień, które pomogą Ci wykonać najlepszą procedurę usuwania włosów. Za ich pomocą możesz wziąć pod uwagę rodzaj skóry i koloru włosów.
 • Efekt jest mniejszy w porównaniu z profesjonalnymi maszynami. - moc impulsów świetlnych w domowych fotoepilatorach nie jest tak duża. Jest to konieczne, aby kupujący, z powodu niewiedzy o zawiłościach pracy z IPL, nie mógł sobie wyrządzić szkody.

Zasada działania

Fotoepilacja - metoda kosmetologiczna stosowana do usuwania niechcianej roślinności na ciele. W przeciwieństwie do depilacji (w tym procesie stosuje się maszynki do golenia i ostrza), włosy na ciele pod wpływem błysków światła o wysokim pulsie są usuwane wraz z żarówkami. Ten wynik nie obiecuje żadnej ze znanych metod usuwania włosów.

Urządzenie IPL wysyła promień światła, który docierając do mieszków włosowych i łodygi gromadzi się w melaninie (pigmentie do włosów). W rezultacie naskórek nagrzewa się od otrzymanego światła, żarówka umiera, a niepożądane włosy wypadają. Fotoepilator działa wyłącznie na włosy w fazie aktywnego wzrostu. Dlatego usunięcie wszystkich włosów w jednej sesji nie zadziała - procedura musi być przeprowadzona w kilku etapach.

Wskazania i przeciwwskazania

Nawet z łatwym w użyciu fotoepilatorem, takim jak Rowenta EP9600F0, przed rozpoczęciem procedury fotoepilacji należy skonsultować się ze specjalistą. Doświadczona osoba opowie ci o wszystkich zawiłościach procedury, a co najważniejsze, pomoże ustalić, czy istnieją przeciwwskazania do manipulacji, czy nie.

Wskazania do stosowania:

 • Nadmierna roślinność;
 • Zwiększona gęstość włosów w niektórych obszarach ciała;
 • Reakcje alergiczne na golenie.

Przeciwwskazania:

 • Naruszenie integralności skóry;
 • Obecność procesów zapalnych na skórze;
 • Opryszczka w fazie aktywnej;
 • Cukrzyca;
 • Okres ciąży i laktacji;
 • Choroby układu sercowo-naczyniowego;
 • Żylaki w miejscu, w którym należy przeprowadzić procedurę;
 • Choroby wirusowe i zakaźne;
 • Choroby onkologiczne;
 • Wrażliwość na wpływ promieniowania świetlnego;
 • Zaburzenia psychiczne

Recenzje

Recenzje na temat urządzenia Rowenta EP9600F0 tak kontrowersyjny jak sama procedura fotoepilacji. Niektórzy klienci, którzy mają czas na ocenę zakupu, twierdzą, że jest to bardzo wygodne, łatwe i piękne narzędzie kosmetyczne. Zwracają uwagę na jego bezpieczeństwo oraz fakt, że podczas pracy nie jest konieczne noszenie specjalnych okularów w celu ochrony oczu, a obecność specjalnego czujnika nazywa się niezaprzeczalną zaletą. Samo urządzenie określa rodzaj skóry i moment kontaktu nabłonka z fotoepilatorem, dzięki temu wewnętrznemu wypełnieniu żaden centymetr nie pozostanie bez uwagi.

Jednak udział ten jest ujemny. Jak wskazuje producent, technologie zastosowane w fotoepilatorze pozwalają uzyskać niesamowity efekt już po pierwszych minutach pracy EP9600F0 i zaoszczędzić dużo czasu. Niemniej jednak praktyka wielu użytkowników dowiodła, że ​​obietnice pozostają pustymi słowami. Kupujący twierdzą, że nawet po kilku miesiącach użytkowania urządzenia nie widzieli widocznych rezultatów. Włosy nadal rosną, jedyną pozytywną rzeczą, jaką zauważają, jest to, że włosy rozjaśniają się i stają się cieńsze.

Jak wykonać depilację za pomocą depilatora Rowenta, zobacz następne wideo.

Obejrzyj wideo: Depilacja światłem - Rowenta Instant Soft Compact - IPL (Luty 2020).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz