Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Fotoepilator Remington

Jedno z najnowszych osiągnięć branży kosmetycznej można słusznie uznać za fotoepilator domowy. Jest w stanie zniszczyć mieszek włosowy, zapobiegając w ten sposób jego późniejszemu pojawieniu się. Warto zwrócić uwagę na fotoepilator Remingtoncharakteryzuje się szczególną jakością.

Funkcje

Do tej pory nie ma metody, która mogłaby trwale pozbyć się nadmiaru włosów. Metody takie jak depilacja laserowa mogą zaoszczędzić dodatkowe włosy na długi czas. Jednak laser może wpływać tylko na istniejące włosy. Nie należy mylić depilacji laserowej z depilacją, ponieważ są to dwie różne koncepcje. Depilacja to dowolny mechaniczny sposób na usunięcie niechcianej roślinności. Można to przypisać procedurze z użyciem gorącego wosku lub depilatora. Zwykle włosy pojawiają się po 5-10 dniach. Depilacja działa inaczej. Może obejmować usuwanie włosów za pomocą prądu elektrycznego, a także lasera. Takie metody usuwają włosy, niszcząc mieszki włosowe. Włosy wypadają i już nigdy nie odrastają. Kolejny na pewno wzrośnie na swoim miejscu, ale stanie się to dopiero po 1-2 tygodniach.

Zalety i wady

Jak każdy produkt, domowe fotoepilatory Remington, mają wiele zalet i wad. Zalety urządzenia obejmują::

  • Zapisywanie - Kupując urządzenie w sklepie, zapłacisz znacznie mniej niż za ciągłe odwiedzanie procedury salonu.
  • Wygoda - Możesz wykonać depilację, kiedy uznasz to za stosowne. Nie musisz zapisywać się na procedurę, ponieważ wystarczy, aby zdobyć fotoepilator.
  • Indywidualne ustawienia - Laserowe usuwanie włosów w żadnym wypadku nie jest bezbolesne. Ból jest zminimalizowany w porównaniu z innymi metodami, ale tak jest. Możesz skonfigurować urządzenie tak, aby pod każdym względem było dla ciebie odpowiednie. Przede wszystkim możesz zmienić siłę impulsów, w zależności od progu bólu.

Ponadto, fotoepilatory mają kilka wad. Należą do nich:

  • Brak konsultacji z lekarzem - można to uznać za znaczącą wadę, ponieważ dla niektórych kobiet ta metoda usuwania nadmiaru włosów jest ściśle przeciwwskazana.
  • Urządzenie nie ma takiego samego efektu jak profesjonalne urządzenia - fotoepilatory są bezsilne. Odbywa się to, aby ludzie nie skrzywdzili się przypadkowo.

Jak wybrać

W asortymencie marki Remington, możesz znaleźć kilka fotoepilatorów o różnej mocy i funkcjach. Zwracamy uwagę na niektóre z najbardziej popularnych modeli: „Remington IPL6000 i-LIGHT Pro” - urządzenie nie jest tanie, ale w pełni uzasadnia swoją cenę. Nie jest przeznaczony do stosowania na twarz, ani nie może być stosowany przez osoby poniżej 18 roku życia. Ma pojemność 6000 IPL. Urządzenie nie radzi sobie z siwymi włosami, nie można go używać z ciemną lub opaloną skórą. Na pudełku znajduje się szczegółowa instrukcja ostrzegająca przed zaniedbaniem. Depilator „Remington IPL6000 i-LIGHT Pro”ma wiele wad. Na przykład wymienna lampa do fotoepilatora będzie kosztować przyzwoitą cenę, co nie jest zbyt wygodne.

Procedurę należy wykonywać bardzo powoli i ostrożnie. Masz do wyboru moc urządzenia, od 1 do 5. Im wyższa moc, tym lepszy wynik, ale nie powinieneś zapominać o bólu. Urządzenie daje dobry wynik. Początkowo włosy nadal rosną, a następnie zaczynają wypadać. W niektórych przypadkach po raz pierwszy można oczekiwać około 2 tygodni. Konieczność powtórzenia procedury pojawia się gdzieś po dwóch tygodniach. Producent nie zaleca częstszego wykonywania tej procedury.

„Remington IPL6000F i-Light Pro Face & Body” - Lampa umożliwia wykonanie do 65 000 błysków. Ponadto urządzenie można stosować nie tylko na nogach i rękach, ale także na twarzy. Fotoepilator jest bardzo łatwy w użyciu. Wystarczy wybrać wymaganą moc, od 1 do 5, i przytrzymać ją na pożądanym obszarze skóry. Fotoepilator „Remington IPL6000F i-Light Pro Face & Body” odpowiedni dla osób o jasnej skórze i ciemnych włosach. Urządzenie jest przeciwwskazane u osób o ciemnej lub opalonej skórze. Procedurę należy wykonywać raz na dwa tygodnie, nie zaleca się powtarzania jej częściej. Włosy stają się jaśniejsze i cieńsze po pierwszym zastosowaniu. Radzi sobie z niechcianymi owłosieniem twarzy.

Ogólnie rzecz biorąc, urządzenie radzi sobie ze swoim zadaniem, jedna procedura wymaga dużo czasu i wytrwałości.

„Remington IPL5000” - pomaga usunąć niechciane włosy z twarzy i ciała. Przeciwwskazane u osób o ciemnej lub opalonej skórze. Urządzenie „Remington IPL5000”, wyróżnia się skutecznością. Wynik zabiegu może trwać do 10-12 tygodni. Urządzenie nie przegrzewa skóry, traktuje ją ostrożnie. Skóra jest chroniona przed promieniowaniem UV, co zapobiega ryzyku różnych chorób i szybkiego starzenia się. Szybko i dokładnie wpływa na mieszek włosowy, powodując wypadanie włosów. Może obsłużyć najgrubsze włosy na nogach, ramionach i okolicach bikini. Radzić sobie ze zwiększoną roślinnością u mężczyzn. Jedną z zalet tego urządzenia jest jego bezbolesność. Powodem jest brak kontaktu ze skórą. Specjalny wyświetlacz pozwala kontrolować poziom mocy od 1 do 5.

„Remington IPL4000” - urządzenie usuwa nadmiar włosów z wyjątkową dokładnością i starannością. Specjalne promienie „Remington IPL4000” nie pozwoli mu przegapić nawet włosów. Chroni skórę przed promieniowaniem UV. Sam fotoepilator wybiera rodzaj lampy błyskowej, w zależności od koloru skóry. Minimalizuje ból. Wady obejmują wysoką cenę urządzenia. Ponadto wymiana lampy do fotoepilatora IPL4000 kosztuje sporo.

„Remington i-LIGHT Pro IPL6500” - urządzenie daje niesamowity efekt salonu. Fotoepilator „Pro IPL6500”, nie powoduje bólu, wykonując doskonałą pracę. Możesz wybrać moc urządzenia w skali od 1 do 5, w zależności od indywidualnych życzeń. Ma wysoką cenę, ale w pełni uzasadnia swoją cenę. Urządzenie jest trwałe. Pierwsze procedury nie dają natychmiastowych rezultatów, ale po chwili zobaczysz, jak niechciane włosy zaczynają wypadać. Fotoepilator jest łatwy w użyciu, procedura nie wymaga specjalnych umiejętności, ponadto ta metoda usuwania włosów nie powoduje wrastania, co jest prawie nieuniknione przy wszystkich innych metodach. Urządzenie radzi sobie ze swoim zadaniem.

„Remington i-LIGHT Essential IPL6250” - wywołuje burzę pozytywnych emocji wśród kupujących. Urządzenie „Remington i-LIGHT Essential IPL 6250”, doskonale radzi sobie z zadaniem, daje efekt procedury salonu. Nie powoduje podrażnień skóry ani wrastania włosów. Włosy przestają rosnąć po 3-4 zabiegach. Możesz wybrać moc urządzenia w skali od 1 do 5. W sumie lampa pozwala na wykonanie 65 000 błysków. Może być stosowany do twarzy i ciała. Procedura jest prawie bezbolesna. Urządzenie doskonale wykonuje swoje zadanie, wady obejmują wysoką cenę.

„Remington i-LIGHT Prestige IPL6750” - Główne zalety tego urządzenia to wieczna lampa. Ponadto urządzenie daje efekt procedury salonu. Urządzenie „Remington i-LIGHT Prestige IPL6750” zawiera osobną dyszę do twarzy, przeznaczoną do stosowania na dowolną część ciała. Ma pojemność 6750 IPL. Bardzo wygodny w użyciu, nie wymaga specjalnych umiejętności. Chroni przed promieniami UV, doskonale radzi sobie z pracą.

„Remington i-LIGHT IPL6780” - jeden z najlepszych fotoepilatorów marki. Charakteryzuje się wysoką ceną i pierwszorzędną jakością. Zawiera specjalne dysze do twarzy i dużych obszarów ciała. Daje doskonały efekt, nie powoduje bólu. Urządzenie „Remington i-LIGHT IPL6780„doskonale radzi sobie ze swoim zadaniem. Efekt będzie zauważalny po 2-3 zabiegach. Zbiera najbardziej pozytywne recenzje wśród kupujących.

„Usuwanie włosów Remington I-LIGHT Intense Pulsed Light Hair” - podobne urządzenie można nazwać lekką wersją reszty, jest bardziej delikatne w użyciu, nie powoduje tak dużego bólu. Urządzenie gospodarstwa domowego IPL 2000 zawiera dwie dodatkowe wymienne lampy. Dobrze sobie radzi tylko z ciemnymi włosami. Możliwe jest dostosowanie mocy w skali od 1 do 5.

Recenzje

Według opinii użytkowników fotoepilator daje widoczny efekt po 4. zabiegu, włosy stają się znacznie mniejsze, nie ma bolesnych wrażeń. Wielu tak mówi Remington daje doskonały wynik i przez długi czas włosy wypadają, a pozostałe stają się cieńsze i słabsze. Fotoepilator oszczędza czas, nie powoduje podrażnień i wzrostu włosów. Wszyscy kupujący zgadzają się, że urządzenie jest w pełni zgodne z jego wartością.

Poniższy film przedstawia przegląd Remington IPL6750 i-LIGHT Prestige.

Obejrzyj wideo: Фотоепилация у дома. Remington IPL6750 (Grudzień 2019).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz