Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Fotoepilator BaByliss

Od wieków kobiety marzyły o czystej, zdrowej i gładkiej skórze. Usuwanie niechcianych włosów jest ważnym elementem opieki dermatologicznej. Seks płciowy doświadczył różnych opcji w walce o piękno. Zastosowano różnorodne produkty: maszynkę do golenia, wosk, pasty, karmel do shugowania, kremy. Nie tak dawno temu pojawiło się idealne i nowoczesne rozwiązanie tego problemu - fotoepilatory. Fotoepilatory są bardzo popularne BaByLiss.

Zasada działania

Przez lata pozbywania się włosów za pomocą nowoczesnych metod wprowadzono i wyraźnie rozdzielono koncepcje. „depilacja” i „usuwanie włosów”.

W pierwszym przypadku zakłada się usunięcie zewnętrznej części włosów przez golenie lub działanie chemiczne kremów - i to tylko przez krótki czas. Depilacja - Jest to usunięcie trzonu włosa z cebulką, co zapewnia bardziej trwały efekt.

Druga metoda polega na pozbyciu się roślinności za pomocą promieniowania laserowego, małego wyładowania elektrycznego i energii świetlnej (fotoepilacja). Sądząc z recenzji, można zauważyć, że metoda oparta na działaniu światła wysokiej częstotliwości na mieszki włosowe różni się szczególną prostotą i bezbolesnością zabiegu.

Fotoepilator BaByLiss działa zgodnie z zasadą „fototermolizy”, gdy błyski światła o dużej intensywności są kierowane na mieszki włosowe. W wyniku działania termicznego (70-80 stopni) krew w naczyniach włosowatych przegrzewa się i koaguluje, a włosy tracą składniki odżywcze i giną.

Ponadto absorpcja fal upałów zależy od fototypu skóry i koloru włosów. Na przykład ciemne włosy zużywają więcej energii światła. A fotoepilatory działają tylko na pęcherzyki znajdujące się na etapie wzrostu. Dlatego, aby uzyskać pożądany efekt, należy przejść przez kilka sesji.

Zastosowanie

Ta technika usuwania włosów składa się z kilku kroków:

 1. Określenie fototypu skóry, koloru włosów i obliczenie wymaganego poziomu energii.
 2. Zastosowanie specjalnego żelu, który zwiększa przewodność cieplną i zmniejsza rozpraszanie fali świetlnej.
 3. Mocne trzymanie urządzenia - dla najlepszej ekspozycji na światło o wysokiej częstotliwości.
 4. Błysk i przenieś urządzenie do następnej sekcji.
 5. Zastosuj kojący, przeciwzapalny środek na leczoną powierzchnię.

Nawiasem mówiąc, lepiej jest użyć ołówka kosmetycznego podczas procedury, aby oznaczyć nim leczony obszar. W końcu, powtarzając błysk w tym samym miejscu, możesz się oparzyć. Powinieneś wiedzieć, że optymalna długość włosów dla takiej procedury wynosi 1-2 mm.

Zobacz, jak depilować przy użyciu fotoepilatorów BaByliss w następnym filmie.

Plusy i minusy

Wybierając najbardziej odpowiednią metodę usuwania włosów, należy pamiętać o niektórych zaletach BaByLiss:

 • możliwość zastosowania w domu;
 • łatwość użycia, indywidualne ustawienia;
 • namacalna oszczędność czasu i pieniędzy (w porównaniu z procedurami w kabinie);
 • kompaktowy rozmiar i niewielka waga (takie urządzenie można zabrać ze sobą w podróż).

Wady:

 • mniejszy efekt (w porównaniu do profesjonalnych fotoepilatorów);
 • znaczny czas trwania procedury.

Przed rozpoczęciem procedury należy pamiętać o przeciwwskazaniach. Są to żylaki, otwarte rany, ostre reakcje alergiczne skóry, ostre choroby zakaźne, niedokrwienie i nadciśnienie.

Modele

Dzięki nowoczesnemu sprzętowi i etapowym testom francuska firma BaByLiss uważnie monitoruje jakość produktów i oferuje swoim klientom najnowsze osiągnięcia w świecie piękna.

Jedną z takich nowości jest fotoepilator BaByLiss „G960E”. To pierwsze urządzenie z połączeniem ze smartfonem i automatycznym czujnikiem wykrywającym kolor skóry i liczącym epidemie. Aplikacja APP HomeLight wybierze program dla wybranej witryny i przypomni o nadchodzącej sesji. Lampa kwarcowa została zaprojektowana na 50 kompletnych procedur (300 lamp błyskowych). Fotoepilator jest wyposażony w ergonomiczny uchwyt z trybem poślizgu (do szybkiego przetwarzania znaczących powierzchni) oraz wymienne dysze do skóry twarzy i wrażliwych obszarów.

Bardzo podobny do tego modelu i fotoepilatora „G946E”. Pracuje również z pięcioma fototypami skóry i zapewnia roczny wynik podczas pełnego cyklu zabiegów. Charakterystyczną cechą jest szeroki ekran i możliwość sterowania procesem przez Bluetooth.

Prostsze urządzenia BaByliss są nie mniej skuteczne. To na przykład „G935E". Jego lampa kwarcowa jest przeznaczona na 30 pełnych programów (200 000 błysków), rozmiar ekranu - 3 cm². Fotoepilator „G933E”ma ten sam ekran, ale jest przeznaczony do 15 pełnych programów (100 000 błysków).

Obejrzyj wideo: Home Hair Laser Removal Demo r. Review (Październik 2019).

Zostaw Swój Komentarz