Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Kasety do golenia Gillette

Kasety do golenia Gillette - Produkty zaprojektowane do wygodnego i bezpiecznego golenia. Są dostępne do ponownego wykorzystania maszyn wyprodukowanych zgodnie z najnowocześniejszymi standardami.

O marce

Nazwa „Gillette” symbolizuje wysokiej jakości produkty do golenia. Różne obrabiarki z kasetami dla mężczyzn i kobiet są mocno zakorzenione w życiu codziennym każdej rodziny. Dziś trudno sobie wyobrazić, że na początku ubiegłego wieku pomysły założyciela firmy, króla Kempa Gillette'a, wydawały się wielu fikcji.

W momencie tworzenia własnej firmy Gillette pracował jako sprzedawca, oferując towary ze sklepu ze sprzętem ojca. W 1895 roku w pociągu odkrył, jak niewygodne było używanie niebezpiecznej brzytwy na drodze. Tępe ostrze było bezużyteczne; ostrzałka wymagała ostrzenia.

Nowym pomysłem było noszenie tanich maszyn z ostrzami jednorazowego użytku. Takie urządzenie do golenia zawsze można było wyrzucić i wziąć nowe, z ostrym ostrzem. Wdrożenie pomysłu Gilletta było możliwe dzięki kolejnemu odkryciu - inżynier Nickerson zaproponował biznesmenowi technologię szybkiego i wysokiej jakości ostrzenia taśmy stalowej do ostrzy.

Zaawansowana maszynka do golenia z wymiennymi ostrzami zyskała popularność na przestrzeni lat. Ułatwiło to bezpieczeństwo urządzenia - w przeciwieństwie do niebezpiecznej maszynki do golenia, krótkie ostrze można było tylko odrobinę przeciąć. Ponadto praktyczni Amerykanie docenili taniość nowego produktu w porównaniu z usługami fryzjera.

Prawdziwy sukces przyszedł do firmy po tym, jak armia amerykańska zakupiła dziesiątki milionów markowych obrabiarek od Gillette dla żołnierzy w 1918 roku. W tym czasie King Gillette był milionerem, a sprzedaż wyniosła pół miliona sztuk rocznie.

Do końca XX wieku firma wyprodukowała już wiele artykułów, w tym słynne maszyny jednorazowe z ruchomą głowicą i paskiem żelowym. Wspinaczka na szczyt komercyjnego Olympusa trwała i doprowadziła do przejęcia marek takich jak Parker, Oral-B i Duracell. W 2005 roku Gillette stał się częścią komercyjnego giganta. Procter & Gamble, sprzedawane za 57 miliardów dolarów.

Prawidłowe użycie

Pojawienie się nowoczesnych bezpiecznych maszyn sprawiło, że mężczyźni przestali bać się golenia. Jeśli jednak nie będziesz przestrzegać zasad używania tych urządzeń, aby pozbyć się nadmiaru włosów na twarzy i ciele, możesz skaleczyć się, powodować zaczerwienienie i podrażnienie. Algorytm poprawnego użycia:

 1. Konieczne jest nałożenie żelu. W większości nowoczesnych modeli maszyn jest pasek z tym produktem kosmetycznym, ale to nie wystarczy. Aby uzyskać pełnoprawny efekt na skórze, pianę należy nakładać w wystarczającej ilości, w przeciwnym razie nie można uniknąć podrażnienia.
 2. Ugotuj twarz Nie zaczynaj procesu bez nawilżenia i, najlepiej, rozgrzania skóry. Pory otwierają się podczas parowania twarzy i szyi, po czym włosy są usuwane z większą łatwością. Jeśli masz wrażliwą skórę, użyj specjalnego oleju, z którego film nie pozwoli maszynce do zranienia skóry.
 3. Przed goleniem opłucz urządzenie zimną wodą. Dotknięcie ostrza będzie łagodniejsze.
 1. Poznaj wzór wzrostu włosów na twarzy. Aby to zrobić, przeciągnij palcem po trzydniowym zarostu. Będzie kłuć, jeśli poruszysz dłonią przeciwko wzrostowi włosów. W przeciwnym razie palec gładko przesunie się po twarzy.
 2. Nie spiesz się i nie próbuj od razu uzyskać idealnego rezultatu. Aby utrzymać goloną skórę w trudno dostępnych miejscach, pociągnij ją, unosząc i obracając głowę. Podczas używania nie naciskaj golarki, bardziej efektywna jest zmiana kierunku.
 3. Po zakończeniu golenia ponownie umyj twarz zimną wodą. Dokładnie spłucz pianką i włosami na twarzy. Po zwężeniu porów skóry zimną wodą możesz użyć balsamu.

Najnowocześniejsze systemy Gillette są dostępne w sprzedaży, aby zapewnić gładkie i wygodne golenie. Nowoczesne systemy są wygodne; do maszyny produkowane są opakowania z wymiennymi wkładami. W jednym opakowaniu kasety jest 4 lub 8 sztuk. Ile wkładu wystarcza do częstego golenia, zależy od indywidualnych cech mężczyzny. Średnio kaseta wystarcza na co najmniej tydzień lub dwa.

Aby uzyskać idealny wynik, musisz wybrać wysokiej jakości maszynę z najnowszej serii z trzema lub pięcioma ostrzami. Im bardziej nowoczesna jest twoja golarka, tym lepiej będziesz chroniony przez najnowszą technologię, specjalnie zaprojektowaną dla twojego bezpieczeństwa.

Dla mężczyzn

Statystyki pokazują, że wielu osobom silniejszego seksu podobało się łatwe i wygodne golenie w niebezpiecznych obszarach twarzy i szyi z usuwaniem twardych włosów. W celu dalszego usprawnienia tego procesu firma wydała seria maszynek do goleniademonstrując idealnie gładkie i czyste golenie.

 • Brzytwa Gillette „Mach 3” wynaleziony w 2003 roku. Wyposażony w trzy ostrza i wygodny uchwyt zapewnia skuteczne golenie, nie ciągnie włosów i nie wyciąga ich. Pasek żelu na maszynie pomaga się zsuwać, zmieniając kolor na czerwony, jeśli brzytwa nadejdzie czas na zmianę. Elastyczna głowica z nowymi stalowymi ostrzami Antyfrykcyjne sprzyja maksymalnemu kontaktowi urządzenia ze skórą. Rodzaj maszyny „Mach 3 Turbo” posiada dwa razy więcej mikro grzbietów - dziesięć. Chronią skórę przed podrażnieniami. Ostrza są ostrzejsze niż w maszynach jednorazowych, uchwyt z regulowanym dociskiem.
 • „Slalom” odnosi się do klasyki tej marki. Jednorazowa maszynka do golenia z dwoma stalowymi szlifowanymi ostrzami jest wyposażona w specjalnie powlekany uchwyt i pływającą głowicę. Niedrogi model wciąż ma duże zapotrzebowanie na rynku artykułów do higieny i pielęgnacji mężczyzn.
 • „Sensor Excel”. Model Excel z 1995 roku był przełomowy w porównaniu do innych systemów golenia. Pięć mikrourazów zapewniało napięcie skórze i chroniło ją przed podrażnieniami. Dwupunktowa pływająca głowica i wygodny uchwyt sprawiły, że proces przebiegał bez zarzutu.
 • Seria „Fusion” od 2007 roku jest jednym z najnowocześniejszych i oferuje zestawy składające się z obrabiarki i kartridża z pięcioma super cienkimi ostrzami. Zestaw ma kolejną wyjmowaną kasetę. Maszyna „Fusion Proshield” dzięki technologii „Flexball” pozwala na konturowanie konturów twarzy, w tym nad górną wargą i w obszarze wąsów, bez pozostawiania ani jednego włosa. Paski do smarowania skóry znajdują się w maszynie przed i po ostrzach. Z drugiej strony kaseta jest uzupełniona ostrzem trymera. Idealne ostrza nie wywierają nacisku podczas przesuwania, więc podrażnienie skóry po użyciu maszyny jest całkowicie nieobecne. System zasilania Fusion ProGlide pochodzi z paskiem tłuszczu. w tym zmiękczające oleje mineralne. Urządzenie zawiera drobną szczoteczkę dla dokładnego kierunku włosów. Mikropulsowy system zasilania akumulatora zapewnia wibracje podczas golenia w obszarach problematycznych.

Dla kobiet

Brzytwy damskie służą do usuwania nadmiaru włosów z nóg, pod pachami i bikini. Różnią się kolorem i rozmiarem. Zazwyczaj markowe produkty dla dziewcząt są dostępne w kolorze różowym i innych jasnych kolorach. Prążkowany uchwyt wygodnie leży w dłoni dzięki ruchowi wstecznemu charakterystycznemu dla golących się nóg. Szerszy system w obszarze naboju ma mniejszą wagę i jest skierowany do żeńskiej małej dłoni.

Urządzenia damskie tej marki, zarówno jednorazowe, jak i wyjmowane kasety, zapewniają idealne golenie, powtarzając wszystkie zgięcia ciała i nie pozostawiając nawet najmniejszych włosów. Wiele z nich zostało wyprodukowanych jako zmodyfikowane analogi męskich modeli obrabiarek, w niczym nie gorszych technicznie.

Słynna seria „Wenus” jest trzy ostrzem analogiem „Mach 3” i „Venus Embrace” kopiuje „M3 Power” z trzema ostrzami i trybem wibracji. „Venus Divine” powtarzając cechy słynnego Mach 3 Turbo. Brzytwa „Bryza” z tej samej serii jest wyposażony w specjalne podkładki ochronne umieszczone nad i pod ostrzami. Podkładki żelowe całkowicie zastępują stosowanie tego produktu kosmetycznego podczas golenia.

Aby golenie było skuteczne, eksperci zalecają, aby kobiety i dziewczęta najpierw wzięły prysznic lub ciepłą kąpiel i wyparowały ze skóry. Po tej procedurze korzystanie z urządzenia do golenia nóg, pach i bikini jest łatwe i nie wymaga naciskania. Nogi golą się od kostki w kierunku kolana, pod pachami we wszystkich kierunkach.

7 zdjęć

Przetwarzając obszar skóry w strefie bikini, zachowują szczególną ostrożność, najpierw goląc włosy w kierunku wzrostu, a następnie, dla nienagannej czystości - przeciw ich wzrostowi. Według większości kobiet gładkość skóry po depilacji zależy bezpośrednio od liczby ostrzy w maszynie. Dlatego popularne stały się najnowsze modele z kilkoma ostrzami i wymiennymi wkładami. Kompatybilność kartridży z uchwytami dowolnych modeli oraz wymienność części to kolejna zaleta markowych produktów tej marki.

O pojawieniu się na półkach sklepów obrabiarek jednorazowych od firmy Bic Gillette odpowiada serią żeńskich maszyn „Sensor 3 Sensitive”, „Satin Care” i „Gillette Blue II dla kobiet”. Te ostatnie są bardzo konkurencyjne na rynku, co pozwoliło marce odzyskać wiodącą pozycję.

Jak naostrzyć maszynę?

Maszyny jednorazowe nie są przeznaczone do długotrwałego użytkowania. Zarówno niedrogie oryginały, jak i droższe z wyjmowanymi wkładami szybko stają się matowe. Niemniej jednak nie zawsze jest możliwa wymiana wkładu, a wybór wpływa na wybór - łatwo go wyrzucić, ale nadal można go wyostrzyć.

Istnieje możliwość przedłużenia życia nudnej kobiety i mężczyzny. Na każdym używanym ostrzu pojawiają się małe odkształcenia, które zakłócają pracę. Musisz się ich pozbyć, aby było kilka razy ostrzejsze. Co musisz zrobić:

 1. Rozłóż dżinsy, wywracając je na lewą stronę. Pod nimi umieść przedmiot o płaskiej powierzchni, szerokość jest mniejsza niż ostra część wkładu. W przeciwnym razie jego krawędzie przylgną i przeszkadzają.
 2. Zacznij przesuwać ostrze przez materiał na obiekcie. Aby wyostrzyć ostrze, musisz najpierw skierować nabój od siebie co najmniej 50 razy, a następnie zmienić kierunek ruchu na przeciwny, po spędzeniu tej samej liczby razy na dżinsach.
 3. Uzupełnieniem szlifowania jest czyszczenie ostrzy wykałaczką lub igłą. Usuwa głęboko osadzone włosie.
 4. Zamiast dżinsów odpowiedni jest pasek skóry po niemalowanej stronie. Dobrze jest naostrzyć maszynę za pomocą skórzanego paska do zakładania niebezpiecznych maszynek do golenia. W takim przypadku skutecznych będzie mniej razy - 20-30 ruchów w jednym kierunku.

Aby uzyskać więcej informacji na temat kaset do golenia Gillette, zobacz następujący film.

Obejrzyj wideo: Golenie w Przyczepie Kempingowej - Mój Pierwszy Raz Vlog #74 (Październik 2019).

Zostaw Swój Komentarz