Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Golarka Philips

Wielofunkcyjne golarki elektryczne zepchnęły w tle zwykłe maszynki do golenia, ponieważ łączą w sobie wiele funkcji, które umożliwiają osiągnięcie idealnie gładkiego golenia bez uszkadzania skóry i podrażnień. Wśród całej gamy tych urządzeń prezentowanych dziś na rynku wyróżniają się produkty marki Philips - ich golarki elektryczne zasługują na entuzjastyczne recenzje od klientów, ponieważ mają się dobrze.

Co to jest

Elektryczne maszynki do golenia stały się popularne ze względu na wiele funkcji i zalet, których nie jest w stanie zapewnić zwykła obrabiarka. Oto kilka dobrych powodów, dla których możesz pomyśleć o zakupie golarki elektrycznej.

 1. Oszczędzą Twój czas. Wiadomo, że pierwsza elektryczna maszynka została wynaleziona przez pułkownika Jacoba Schicka po długim pobycie w Alasce. Zaprojektował go specjalnie, aby zaoszczędzić czas, ponieważ w chłodne dni golenie maszyną zajęło jeszcze więcej czasu niż zwykle. Chic powiedział: „Nigdy nie musisz się martwić o wodę, pianę lub nowe ostrza”.
 2. Chronią wrażliwą skórę. Podczas gdy maszyny drapią i uszkadzają skórę twarzy, ślizgają się po niej elektryczne maszynki do golenia. Oznacza to, że nie masz szans na skaleczenia, a podrażnienie po goleniu jest również zmniejszone.
 3. Golenie w trudno dostępnych miejscach. Za pomocą zestawu trymerów do golarek elektrycznych możesz kontrolować długość włosia w najbardziej niedostępnych miejscach.

Golarki elektryczne Philips są produkowane przy użyciu najnowocześniejszych technologii, aby zaspokoić szeroki zakres potrzeb.

Niezależnie od twoich nawyków - golenia pod prysznicem, walki z włosami na ciele lub dbania o brodę - to urządzenie Philips skutecznie poradzi sobie ze wszystkimi zadaniami, które mu wyznaczysz.

Jak wybrać

Golenie jest uważane za jedną z obowiązkowych procedur dla mężczyzn, którzy monitorują swój wygląd. Wiedząc, jak wybrać golarkę elektryczną, każdy dżentelmen będzie mógł dokonać opłacalnego i użytecznego zakupu. To urządzenie stanie się towarzyszem wielu mężczyzn, zwłaszcza tych, którzy często podróżują.

Producent urządzeń gospodarstwa domowego oferuje wiele modeli golarek elektrycznych o różnych właściwościach konsumenckich. Uwzględnienie ich głównych cech pomoże ustalić, która opcja będzie preferowana w każdym przypadku.

Aby proces pozbycia się włosia przebiegał przy najmniejszym wysiłku i wywoływał tylko pozytywne emocje, konieczne jest ostrożne podejście do wyboru odpowiedniej golarki elektrycznej. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę wszystkie szczegóły dotyczące ergonomii i wyglądu konkretnego modelu, ponieważ od tego będzie zależeć komfort użytkowania urządzenia. Warto wziąć pod uwagę cechy konstrukcyjne, które wpływają na wydajność golarki elektrycznej.

Technologia siatki polega na usuwaniu włosia za pomocą obracających się ostrzy, które są oddzielane od skóry za pomocą siatki ze stali nierdzewnej. Włosy wnikają przez nie, a następnie odcinają ostrzem. Uważa się, że takie modele lepiej sobie radzą z włosiem do biegania i skórą mniej wrażliwą na uszkodzenia, unikając podrażnień. Światowej sławy firma Philips produkuje również tego typu golarki elektryczne.

Układ rotora charakteryzuje się tym, że usuwanie włosów odbywa się za pomocą okrągłych noży przymocowanych do głowic golących. Dzięki tej konstrukcji możesz oczekiwać, że golenie będzie czystsze, ponieważ noże lepiej usuwają strome włosie, które rośnie nierównomiernie. Philips jest uważany za lidera wśród producentów golarek elektrycznych.

Później szczegółowo przeanalizujemy wszystkie cechy, zalety i komponenty siatki i maszynki do golenia.

Pod wieloma względami czystość i skuteczność golenia zależy od prędkości obrotu ostrzy oraz liczby konwencjonalnych lub obrotowych głowic golących. Większość nowoczesnych modeli siatkowych i obrotowych ma 2-3 głowice. Im więcej z nich, tym lepiej golarka elektryczna radzi sobie z obowiązkami, ale przy zakupie musisz za to zapłacić trochę więcej.

Pływające głowice są w stanie dopasować swoją pozycję do konturów twarzy, co ułatwia golenie szczeciny nawet w trudno dostępnych miejscach. W razie potrzeby można znaleźć modele, w których każda głowica pływająca ma swój własny kierunek ruchu, co zapewnia wydajne działanie systemu.

Ważne jest przestrzeganie określonej techniki golenia.

Urządzenia z pływającymi głowicami nie muszą być mocno dociśnięte do skóry, aby nie stały w miejscu, tracąc swoje zalety.

Początkowo produkowano tylko urządzenia do golenia na sucho. Są wygodne w użyciu w każdej sytuacji, nawet gdy nie ma dostępu do wody. Ale ostatnio wielu producentów zaczęło koncentrować się na modelach do golenia na mokro. Są atrakcyjne, ponieważ można je łatwo czyścić pod bieżącą wodą, a w modelach premium proces ten jest całkowicie zautomatyzowany. Są wygodne w użyciu pod prysznicem. Modele do golenia na mokro mogą być wyposażone w pojemnik z dozownikiem do nakładania żelu lub specjalnego balsamu na włosie.

Obecność baterii w maszynce pozwala dbać o twarz podczas jazdy, gdy nie ma możliwości uzyskania dostępu do sieci elektrycznej. Jeśli ważna jest autonomia, musisz wybrać golarki elektryczne z akumulatorem o najwyższej możliwej pojemności i wysokiej prędkości ładowania, ale w takim przypadku będziesz musiał zapłacić więcej niż zwykle.

Aby dokładnie przyciąć brodę, skronie, wąsy, potrzebny jest chowany trymer. Pozwala skrócić włosie do pewnego poziomu.

Dodatkowa funkcjonalność

Ochrona przed przeładowaniem pozwala nie martwić się o to, że urządzenie może być zbyt długo podłączone do sieci, co nie przyniesie żadnej korzyści baterii.

Wyświetlacz LCD jest wyposażony w modele premium. Ten element jest opcjonalny. Aby sprawdzić poziom naładowania, wystarczy zwykłe światło wskaźnika.

System automatycznego czyszczenia głowic i noży może mieć urządzenia do golenia na mokro. Zapewnia automatyczne usuwanie włosów z powierzchni roboczych. W modelach z wyświetlaczem często pojawia się komunikat alarmowy, gdy wymagane jest czyszczenie.

Ponadto, porównując kilka modeli akumulatorów, przydatne będzie zwrócenie uwagi na koszty głowic, noży, akumulatorów i innych materiałów eksploatacyjnych do golarek elektrycznych, które po kilku latach działania mogą zawieść i przestać prawidłowo wykonywać swoje funkcje.

Przed zakupem golarki elektrycznej przeczytaj instrukcję obsługi interesującego Cię modelu. Od tego zależy wygoda korzystania z elektrycznej maszynki do golenia.

Aby zaoszczędzić pieniądze na nieużywanych funkcjach, możesz odmówić, zwracając uwagę tylko na główne cechy golarki elektrycznej.

Odmiany

Obecnie powszechne są dwa typy modeli: obrotowy i siatkowy.

Obrotowe (obrotowe) golarki elektryczne usuwają włosie dzięki obracającym się ostrzom, z których każde jest zamontowane na osobnej głowicy golącej. Dziś dostępny jest szeroki wybór takich produktów. Liczba głowic może wynosić od dwóch do pięciu lub więcej. Takie modele skutecznie radzą sobie z usuwaniem grubego, krótkiego i nierówno rosnącego włosia. Ich wadą nie jest najbardziej ostrożne podejście do skóry, które może prowadzić do podrażnień.

Golarki elektryczne z siatką (oscylacyjne) - w tym projekcie noże są pokryte metalowymi siatkami, które chronią skórę przed nagłymi skaleczeniami. Aby zminimalizować podrażnienia po goleniu, wielu producentów nakłada na siatki ochronną powłokę. Takie golarki są zalecane dla osób o wrażliwej skórze. Dla lepszego usuwania włosia warto wybierać modele z najlepszą siatką.

Jak korzystać?

Właściwe przygotowanie do usuwania włosów jest kluczem do wygodnego korzystania z golarek elektrycznych. Zastanów się nad podstawowymi zasadami i wskazówkami, które musisz znać, aby zapewnić idealne golenie.

 • Preparat do golenia Wybierz maszynkę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Przeczytaj fora męskie lub skonsultuj się ze specjalistą, na przykład z zakładem fryzjerskim specjalizującym się w goleniu, aby dowiedzieć się, jak rosną włosy na twarzy i jaka technika najbardziej Ci odpowiada. Podczas gdy golarki elektryczne są używane głównie do golenia na sucho, nowe modele Philips mogą być również używane do golenia na mokro.
 • Umyj się. Ciepła woda, gorący prysznic lub ciepły okład na twarz pomogą zmiękczyć brodę, a tym samym ułatwić golenie. Jeśli masz wrażliwą skórę, skonsultuj się ze specjalistą od pielęgnacji skóry, aby znaleźć środek uspokajający.
 • Wybór między maszynkami rotacyjnymi i siatkowymi. Określ, które czynniki są najważniejsze podczas golenia. Niezależnie od tego, czy chcesz zaoszczędzić czas, uniknąć skaleczeń lub podrażnień, zasadniczo stosuje się dwa rodzaje golarek elektrycznych: maszynki rotacyjne i maszynki do golenia. Te pierwsze wykorzystują ruch obrotowy, który gwarantuje delikatniejsze golenie. Jest to bardzo popularna opcja, ponieważ nie ciągnie włosów i zapewnia wygodne golenie. Trzy obrotowe obrotowe maszynki do golenia mogą pomóc w trudno dostępnych obszarach. Elastyczność może się różnić w zależności od marki, ale warto od razu wspomnieć, że golarki elektryczne Philips są liderem. Tytanowe ostrza, które są częścią mechanizmu obrotowego, zapewniają bezbolesne golenie. Maszynka do golenia ma oscylujące ostrza za stalową folią, które rozciągają włosy, a nie je strzyżą. Te golarki mają od 3 do 4 ostrzy.

Duża głowica pozwala objąć większą powierzchnię, więc ten wybór może być odpowiedni dla Ciebie, jeśli chcesz szybko i skutecznie się golić.

 • Okresowo wymieniaj ostrza. Podczas golenia za pomocą maszynki do golenia należy wymieniać ostrza co 1-2 lata, w zależności od wytrzymałości włosia. Jeśli podczas golenia musisz mocniej przycisnąć golarkę do skóry, być może zapomniałeś wymienić ostrza. Noże obrotowe należy wymieniać raz w roku. Możesz także naostrzyć ostrza, ale ta metoda nie jest zbyt skuteczna i zajmuje trochę czasu.

Podrażnienie skóry to kolejny znak, że musisz wymienić ostrza. Nie wyrzucaj instrukcji obsługi, będzie ona potrzebna podczas wymiany ostrzy, części i dysz.

 • Użyj odpowiedniej techniki golenia. Każda maszynka do golenia używa innej metody usuwania włosów, więc zoptymalizuj technikę golenia, wybierając wygodny kierunek dla zespołu tnącego. Korzystając z maszynki do golenia, wykonuj niewielkie ruchy okrężne z głowicą maszynki na twarzy, ale nie naciskaj jej ani nie zatrzymuj się w jednym miejscu, aby uniknąć podrażnienia.

 • Utrzymuj swoją maszynę do golenia w czystości. Resztki włosów mogą się gromadzić, szczególnie jeśli masz gruby zarost, więc regularnie czyść maszynę. Ostrza można wyczyścić, zdejmując głowicę i delikatnie usuwając włosy od spodu za pomocą szczoteczki do czyszczenia dostarczonej przez producenta. Jeśli nie masz czasu na tę procedurę, możesz użyć zapasowej głowicy.

Przegląd modeli

W tej części przyjrzymy się popularnym nowym produktom firmy Philips.

Philips 1000 Series S1100 / 04

Ta maszynka do golenia jest przeznaczona do golenia na sucho, ma samoostrzące się ostrza, które zawierają 4-kierunkowe głowice, które pozwalają obsłużyć najbardziej niedostępne miejsca.

Philips „Click & Style” S728 / 17

Ma 2 głowice, maszynki do golenia można używać zarówno do golenia na sucho, jak i na mokro. Żywotność baterii wynosi 40 minut. Ten model należy do opcji budżetowej.

Automatyczna maszynka do golenia Philips „One Blade”

Ten nowy produkt na rynku otwiera nową erę w świecie maszynek do golenia. Twórcy szczerze wierzą, że stworzyli najlepsze narzędzie do golenia na świecie. Uchwyt do golenia na mokro i na sucho, innowacyjne ostrza, które wystarczają na 4 miesiące użytkowania - wszystko to „One Blade”. Philips „Bodygroom series 1000” również należy do tej serii maszynek do golenia, tylko jest przeznaczony do stosowania na ciele.

Philips „Aqua Touch”

Główną cechą tego urządzenia jest bezpieczeństwo. System ostrzy MultiPrecision zapewnia miękki ślizg na skórze podczas golenia na sucho i na mokro. Maszynka posiada również funkcję Turbo, która znacznie skraca czas golenia.

Philips „Golarka” S7530 / 50

Cechą tej maszynki jest jej gładkie przesuwanie i ochrona przed podrażnieniem skóry. Pierścienie SkinGlide są pokryte powłoką przeciwcierną dla płynnego przesuwania, a system luzowania GentlePrecision zmniejsza tarcie o skórę. Starsze modele z tej serii: Philips S5620 / 41 i S5420.

Philips RQ 1145

System GyroFlex z konturem 2D zapewnia wygodne golenie na każdej skórze. Dwa wyświetlacze LED i wysoki poziom naładowania baterii wyróżniają ten model na tle innych. Warto zwrócić uwagę na system „DoublePrecision Cutting” + „Super Lift & Cut Action” do dokładnego golenia, który jest prezentowany w tym modelu.

Philips S9711 / 31

Może być stosowany zarówno do golenia na mokro, jak i na sucho. Maszynka do golenia ma elegancki chromowany design i najnowszą technologię. Ta seria jest wyposażona w precyzyjne ostrza „V-Track”, które wykorzystują zaawansowaną technologię do wykrywania konturów, zapewniając w ten sposób łatwe i wydajne golenie.

Philips PT 727

Kolejna opcja budżetu z trzema głowicami golącymi. Żywotność baterii - do 45 minut, przeznaczona tylko do golenia na sucho. Przestarzały analog to PT 723/16.

Philips ma ogromny wybór golarek elektrycznych na rynku.

Zasadniczo firma specjalizuje się w produktach męskich, ale ostatnio nacisk położono również na maszyny damskie.

Cechą maszynek do golenia Philips jest niezrównana jakość, która jest sprawdzoną w czasie, innowacyjną technologią, która jest udoskonalana co roku w nowej serii, a wśród zalet są:

 • Naprawdę gładkie golenie. Maszynki do golenia Philips zawsze wyróżniały się bezpiecznym i gładkim goleniem dzięki mikro ostrzom, które są opracowywane w specjalnych laboratoriach i przechodzą setki testów przed pójściem na półki.
 • Maszynki do golenia dla kobiet. Philips jest odpowiedzialny za delikatną skórę kobiet, dlatego ich noże mają specjalny kształt, który jest specjalnie dostosowany do ich skóry.
 • Wymienne głowice. Kupując golarki Philips, zawsze znajdziesz w zestawie wymienną głowicę, co znacznie oszczędza czas, który można by poświęcić na czyszczenie ostrzy.
 • Ładowarka Philips myśli o twoim czasie, więc ładowanie maszynki zajmuje minimum czasu w porównaniu z głównymi konkurentami.

Recenzje

Kupujący pozostawiają setki pozytywnych opinii na temat golarek Philips, a to jest główny wskaźnik sukcesu produktu. Na przykład ostatnio u kobiet bardzo popularna jest brzytwa z serii BRT383 / 15. Kobiety wyróżniają się zwartością, praktycznością, brakiem dyskomfortu po użyciu i obecnością różnych dysz, a także wygodną osłoną.

Mężczyźni szczególnie wyróżniają PT 860, S 1510, RQ1145, S1310, S738 i S5110 / 06 ze względu na ich niezawodność, rozsądną cenę, łatwość użytkowania i różnorodność do użytku na mokro lub na sucho. Wśród maszyn premium wyróżnia się S7370 i S9041 / 12, które dzięki swoim właściwościom są najbardziej skutecznymi maszynkami do golenia dla wrażliwej skóry.

Ogólnie rzecz biorąc, każdy może znaleźć swoją golarkę elektryczną Philips, która mu odpowiada, i chociaż ceny różnią się znacznie, nie wpływa to na jakość, ale tylko wpływa na funkcjonalność maszynki do golenia.

Firma zawsze daje doskonałą gwarancję na swoje produkty i możliwość zakupu części zamiennych, co tylko zwiększa pewność przy zakupie.

W następnym filmie obejrzyj wszystko na temat testowania golarek elektrycznych Philips.

Obejrzyj wideo: Pierwsze wrażenia z Philips OneBlade - unboxing i test (Luty 2020).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz