Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Żelazo powlekane tytanem

Idealnie gładkie włosy to cel i marzenie wielu dziewczyn. Starając się, aby ich stylizacja była idealna, dziewczęta niemal codziennie korzystają z prostownic do włosów. Jednak procedura prostowania włosów jest przeprowadzana z powodu działania wysokich temperatur, co może bardzo negatywnie wpłynąć na ich piękno i zdrowie. Dlatego do wyboru prostownicy do włosów należy podchodzić bardzo odpowiedzialnie, urządzenie to musi być wysokiej jakości i nowoczesne. Idealne jest żelazo pokryte tytanem.

Funkcje

Tylko urządzenia wykonane zgodnie z najnowszymi innowacyjnymi rozwiązaniami obchodzą się z włosami w najbardziej delikatny sposób. Jednym z najważniejszych czynników wpływających zarówno na zdrowie, jak i jakość stylizacji jest materiał powłoki na deski do prasowania.

Dostępne są następujące rodzaje powłok do płyt grzewczych:

  • metal;
  • ceramika;
  • Teflon
  • tytan;
  • połączone.

Dziś profesjonalne modele żelazek nie mają już metalowych płytek, ponieważ mają wiele wad - przyciągają cząsteczki kosmetyków, nagrzewają się i bardzo powoli schładzają, co wydłuża procedurę prostowania włosów. Regulacja temperatury nagrzewania jest prawie niemożliwa, a to stwarza bezpośrednie niebezpieczeństwo uszkodzenia struktury włosów.

Powłoka ceramiczna nie wpływa tak bardzo na strukturę włosów. Czasami płyty ceramiczne można również wykonać natryskiem turmalinu lub diamentu. Turmalin ma pewne właściwości antystatyczne, co znacznie przyczynia się do wysokiej jakości stylizacji.

Płytki teflonowe zapewniają idealne przesuwanie prasowania po włosach, co oznacza, że ​​czas szkodliwych skutków wysokich temperatur jest znacznie skrócony. Otrzymujesz stylową stylizację i zachowujesz piękne i zdrowe włosy.

Liderem wśród innych materiałów jest powłoka tytanowa. Zapewnia absolutny wynik - idealnie proste włosy, ale jednocześnie urządzenie ich nie szkodzi.

Tytanowe płyty nagrzewają się do określonej temperatury tak szybko, jak to możliwe. Dystrybucja ciepła zachodzi równomiernie - na całej powierzchni płyt. Procedura prostowania jest bardzo szybka. Żelazka pokryte tytanem są używane przez profesjonalistów fryzjerskich.

Wśród kilku niedociągnięć można wyróżnić dość wysoki koszt tych kleszczy do prostowania włosów. Inną cechą tytanowej powłoki jest to, że po pewnym czasie mogą pojawić się na niej rysy.

Wielu rzemieślników używa żelazek pokrytych tytanem nawet do wykonywania zabiegów prostowania włosów keratynowych.

Regulacja ogrzewania

Każda dziewczyna ma indywidualny typ włosów. Na przykład dla niektórych mogą być grube, twarde, o naturalnym kolorze, podczas gdy dla innych mogą być cienkie, miękkie i jasne. Aby chronić każdy rodzaj włosów, w prostownikach z tytanowymi płytkami należy oczywiście zapewnić funkcję regulacji ogrzewania.

Żelazne płyty mogą nagrzewać się do dwustu stopni. Dlatego powinieneś pamiętać o ważnych zasadach dotyczących przestrzegania warunków temperaturowych podczas układania żelazkami:

  1. Jeśli twoje włosy są kolorowe, wystarczająco cienkie i podzielone - Maksymalna dopuszczalna temperatura, którą można ustawić na prostowniku, wynosi 150 stopni. Pod wpływem wysokich temperatur włosy mogą zostać poważnie uszkodzone.
  2. Jeśli jesteś właścicielem normalnych włosów o średniej twardości, które nie zostały farbowane, Możesz ustawić temperaturę prostownika nie więcej niż 180 stopni.
  3. Jeśli masz wystarczająco dużo niepomalowanych włosów - masz możliwość ustawienia temperatury do dwustu stopni.

Regulator ogrzewania znajduje się na żelazkach pokrytych tytanem bezpośrednio na uchwycie. Ustawienie temperatury jest bardzo proste i intuicyjne.

W niektórych modelach można zainstalować przełącznik, w którym są 3 tryby ogrzewania - najniższy, średni i najwyższy. W droższych i nowoczesnych modelach prostowników dostępne są elektroniczne regulatory temperatury, które pozwalają ustawić temperaturę z dokładnością do jednego stopnia.

Możemy stwierdzić, że funkcja regulacji temperatury musi występować w każdym modelu prostownika.

Dzięki temu możesz pozwolić sobie na regularne wykonywanie pięknej stylizacji - i nie martw się o zdrowie swoich loków.

Recenzje

Na forach internetowych można znaleźć wiele recenzji na temat żelazek pokrytych tytanem.

Klienci są ogólnie bardzo zadowoleni z prasowania przy użyciu tego rodzaju powłoki. Wiele osób pisze, że zakupione urządzenia okazały się bardzo wysokiej jakości, a także trwałe - urządzenia współpracują z nimi od kilku lat, zachowując wszystkie funkcje i wygląd.

Kupujący zauważają dość wysoki koszt żelazek powlekanych tytanem, ale twierdzą, że cena jest w pełni zgodna z wysoką jakością urządzenia.

Dziewczyny są bardzo zadowolone, że tego rodzaju prostownica z łatwością radzi sobie z jej główną funkcją - prostuje włosy bardzo szybko, łatwo i skutecznie.

Właściciele żelazek dzielą się również swoimi sekretami, w jaki sposób chronią włosy przed szkodliwym działaniem wysokich temperatur - w tym celu używają wszelkiego rodzaju sprzętu ochronnego przed skutkami temperatury. Dzięki temu twoje włosy będą zdrowe. Wiele ochraniaczy termicznych jest zadowolonych z obecności w swoim składzie różnych składników odżywczych, naturalnych olejów i innych przydatnych składników.

Dowiesz się więcej o tym, jak wybrać prostownicę do włosów z następnego filmu.

Obejrzyj wideo: Happycall Patelnie indukcyjne z linii Titanium PL (Grudzień 2019).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz