Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Remington Suszarka do włosów

P.Podczas stylizacji włosów, zanim dziewczyna użyła dwóch urządzeń - suszarki do włosów i okrągłej szczotki, aby nadać pożądany kształt pasmom. Proces ten zajął dużo czasu i wysiłku. Teraz wiele firm zaczęło produkować urządzenie, które łączy oba te atrybuty, i nazywa się to suszarką do włosów. Ten model ma uchwyt podobny do suszarki do włosów, jego górna dysza jest wykonana w postaci okrągłej szczotki, z której wydobywa się strumień gorącego lub zimnego powietrza, podczas gdy sama szczotka obraca się. Pozwala to łatwo i szybko stylizować włosy i nadać im objętości.

Remington jest jednym z najlepszych producentów tych urządzeń. Zastanów się nad zaletami modeli i kryteriami wyboru suszarki do włosów tej marki.

Funkcje i zalety

Szczotki do suszenia włosów Remington mają bardzo wygodny uchwyt, na którym znajdują się przyciski sterujące, które kontrolują prędkość obrotową i dostarczają zimne lub gorące powietrze. Po włączeniu okrągła dysza zaczyna wirować, prostując włosy i uwalniając parę, co oszczędza czas i wysiłek podczas procesu stylizacji.

Wiele modeli ma kilka dodatkowych dysz, które zmieniają, dzięki czemu można dostosować rodzaj stylizacji i rozmiar loków na wypadek, gdybyś zwijał włosy, a nie je prostował.

Urządzenia mają zdolność dostarczania zarówno ciepłego, jak i zimnego powietrza, co pozwala stworzyć bardziej obszerną stylizację. Funkcja jonizacji chroni je przed szkodliwym działaniem gorących temperatur, a nawet ma działanie lecznicze. Włosy nie tylko są elektryzowane pod koniec procesu, ale stają się bardziej lśniące i przybierają bardziej zadbany wygląd.

Jak wybrać

Przy zakupie obrotowej suszarki do włosów Remington należy wziąć pod uwagę kilka czynników: Głównym parametrem jest moc urządzeniazwykle waha się od 400 do 1000 watów w zależności od modelu. Zależy to od siły nawiewu powietrza i jego temperatury. Jeśli masz krótkie lub cienkie włosy i potrzebujesz tylko delikatnie je ułożyć, dodając objętości, wystarczy kupić model o mocy od 400 do 600 watów. Ale jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem długiego warkocza i potrzebujesz nie tylko prostować, ale także zwijać loki, potrzebujesz energii od 800 do 1000 watów.

Ważne i materiał dyszy. Ceramiczny top jest uważany za najlepszy, ponieważ jest łagodniejszy w obchodzeniu się z włosami i najlepszy w stylizacji. Wskazane jest wybranie modelu z kilkoma trybami temperatury i prędkości, ponieważ każda dziewczyna musi wybrać je indywidualnie dla siebie.

Dodatkowymi bonusami są dysze. Z reguły zestaw każdej suszarki do włosów zawiera kilka okrągłych dysz do włosów o różnych długościach i gęstościach, dyszę do prostowania i kręcenia włosów. Kupując, upewnij się, że wszystkie trzymają mocno na uchwycie i nie trzymają się.

Warto zwrócić uwagę na obecność dodatkowych funkcji, takich jak jonizacja, dopływ zimnego powietrza i nawilżanie parą wodną. Każda z tych właściwości ma korzystny wpływ na pasma i pozwala stworzyć lepszą stylizację.

Przy zakupie konieczne jest określenie rodzaju zasilania urządzeniaktóre mogą być bezprzewodowe do i z sieci. Każdy z nich jest wygodny na swój sposób. Kupując suszarkę do włosów z przewodem, upewnij się, że ma ona wystarczającą długość. Urządzenie bezprzewodowe jest wygodne ze względu na pracę, niezależnie od dostaw energii elektrycznej, ale ważne jest, aby mieć pewność, że ładunek wystarcza przez długi czas i na wszelki wypadek mieć ze sobą zestaw baterii.

Przeglądaj popularne modele

AS8090

To urządzenie ma średnią moc 700 watów, co jest odpowiednie zarówno dla krótkich, jak i długich włosów. Urządzenie ma dwa tryby temperatury i prędkości, które można regulować niezależnie za pomocą przycisków na uchwycie. Powłoka na szczotce jest ceramiczna, co zmniejsza ryzyko uszkodzenia włosów i sprawia, że ​​stylizacja jest lepsza i szybsza. Zestaw zawiera dwie główki szczoteczki w rozmiarach 50 i 40 mm.

Jak zrobić piękną stylizację za pomocą takiego modelu suszarki do włosów, zobacz następny film.

AS1220

Ten model jest bardziej zaawansowany niż poprzedni. Ma trzy tryby prędkości i temperatury, ma funkcje dostarczania strumienia zimnego powietrza i jonizacji. Moc tej suszarki jest dość wysoka - 1200 watów, co wskazuje na możliwość jej profesjonalnego zastosowania. Ten model jest idealny dla dziewcząt o grubych i długich włosachktórzy chcą nie tylko je wyprostować, ale także zwinąć zgrabne loki.

Zestaw zawiera pięć dodatkowych dysz: koncentrator, płaską szczotkę do prostowania włosów, dyszę do objętości korzenia, szczotkę termiczną 21 mm, szczotkę termiczną 30 mm z chowanym włosiem.

Również w zestawie znajduje się specjalna torba, w której można łatwo umieścić wszystkie dysze i uchwyt suszarki.

Recenzje

Większość opinii o suszarkach do włosów Remington jest pozytywna. Dziewczyny są zadowolone z jakości urządzeń, łatwości użytkowania i efektu końcowego. Dodatkowe dysze są również oznaczone jako plusy urządzeń. Jedyną wadą jest ciężar urządzeń, z powodu których przy długim procesie instalacji ramię robocze zaczyna boleć.

Loading...

Zostaw Swój Komentarz