Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Lokówki z turmalinu

Rynek nowoczesnych technologii oferuje szeroką gamę produktów do pielęgnacji włosów. Jednym z ulubionych urządzeń dla wielu dziewcząt jest lokówka, która pozwala nie tylko wyprostować włosy, ale także nadać im objętość, skręcić końce i loki. Lokówki i żelazka różnych marek leżą na półkach sklepowych, każdy model jest dobry na swój sposób i ma swoje cechy i zalety. Ponieważ każde włosy wymagają specjalnej pielęgnacji, należy starannie dobierać lokówki. Dzisiaj wiele kobiet wybiera lokówki z turmalinu.

Funkcje i zalety

Powłoka płytek prostujących na szczypcach jest jednym z głównych parametrów, od których zależy nie tylko jakość układania, ale także poziom uszkodzeń spowodowanych przez gorącą powierzchnię. Najczęstsze są powłoki teflonowe, metalowe, ceramiczne, marmurowe i turmalinowe.. Warto podkreślić to drugie.

Należy zauważyć, że turmalin nie jest wykorzystywany w technologii jako niezależny materiał. Z reguły nakłada się go na powłokę ceramiczną, aby dodatkowo zneutralizować i chronić włosy przed gorącymi temperaturami. W porównaniu ze zwykłą ceramiką można to zauważyć taka powierzchnia znacząco wpływa na strukturę pasm. Zamyka łuski włosów, dzięki czemu loki stają się jeszcze gładsze i jaśniejsze.

Po podgrzaniu minerał niezależnie uwalnia jony ujemne, które zapewniają efekt gojenia i wygładzają pasma, zapobiegając ich elektryzowaniu. Po zakończeniu procesu otrzymasz idealną stylizację - bez latających włosów.

Należy zauważyć, że lokówki z taką powłoką nagrzewają się znacznie szybciej. Jeśli ceramika ma czas nagrzewania około 30 sekund, turmalin osiąga pożądaną temperaturę w 15-20. Ten minerał jest znacznie bezpieczniejszy niż wszystkie inne powłoki, delikatnie działa na pasma i nie łamie ich, a także zapobiega rozdwajaniu się końcówek. Kolejną zaletą turmalinowej powłoki na szczypcach do ciągnięcia jest długotrwała eksploatacja, takie urządzenia przetrwają wiele lat i całkowicie się zwrócą.

Ponieważ te urządzenia są bardziej profesjonalne niż amatorskie, ich cena jest odpowiednia. Łatwiej będzie znaleźć sprzęt z turmalinem w wyspecjalizowanych sklepach sprzedających profesjonalne produkty dla fryzjerów. W zwykłych sklepach ze sprzętem często można znaleźć lokówki z ceramiczną powierzchnią.

Jak wybrać

Kupując lokówkę turmalinową, powinieneś zwrócić uwagę na niektóre szczegóły, które pomogą Ci dokonać lepszego i szybszego wyboru. Będąc w sklepie, trzymaj produkt w dłoniach, oceń jego wagę, ponieważ musisz trzymać go przez trzydzieści minut. Zwróć uwagę na obecność przycisków regulujących reżim temperatury, a także niewielki wyświetlacz pokazujący poziom nagrzewania się urządzenia. Te małe rzeczy pomogą ci w procesie instalacji i znacznie ułatwią to.

Upewnij się, że na końcu lokówki znajdują się końcówki zabezpieczające przed wysoką temperaturą, ta część ochroni twoje palce przed poparzeniem podczas pracy. Niektórzy producenci łączą praktyczność i bezpieczeństwo, dzięki czemu te wskazówki w postaci pętli do zawieszania, co jest bardzo wygodne. Niezbędną funkcją jest automatyczne wyłączanie zasilania, która ochroni Cię przed niepotrzebnymi problemami, jeśli zapomnisz wyłączyć urządzenie. Zwróć uwagę na długość przewodu, a także możliwość jego obrotu, aby nie pomylił się podczas instalacji.

Wielu producentów zapewnia dodatkowe akcesoria w postaci skrzynki do przechowywania i małego dywanu, na których bardzo wygodnie jest umieścić gorącą lokówkę podczas pracy, ponieważ doskonale chroni meble przed uszkodzeniem.

Ocena

Rowenta „CF 3611”

Ten model ma funkcję automatycznego zwijania loków. Wszystkie elementy sterujące znajdują się na uchwycie urządzenia, gdzie znajdują się trzy przyciski.

Pierwszy pozwala wybrać kierunek - od twarzy do twarzy, automatyczna zmiana kierunku. Drugi określa temperaturę: 170, 200 lub 230 stopni, w zależności od struktury twoich włosów. Trzeci odpowiada za czas, w którym pasmo znajdowało się w urządzeniu: 6, 8, 10 lub 12 sekund (określa to, jak napięte będą loki). Wystarczy ustawić odpowiednią temperaturę, czas zwijania (w zależności od długości, gęstości włosów i pożądanego rezultatu) - i przynieść pasmo do urządzenia. Potem zrobi dla ciebie wszystko, co konieczne.

Lokówka ma wskaźnik włączenia / wyłączenia, dźwiękowe ostrzeżenie o gotowości pasma, a także automatyczne odłączenie od sieci po godzinie, co jest bardzo wygodne. Urządzenie nagrzewa się w zaledwie 25 sekund. Sądząc po recenzjach, można to zauważyć Rowenta „CF 3611” bardzo wygodny w użyciu i tworzy doskonałe loki bez większego wysiłku. Dziewczyny są zadowolone z działania urządzenia, ale niektóre są zdezorientowane wysoką ceną.

BaByliss „PRO BAB2669ORCE”

Ta stożkowa lokówka przyciąga wielu swoim pięknym designem rączki, która jest ozdobiona wzorem w postaci kwiatów orchidei. Wiele dziewcząt zdążyło już docenić wygodę tego urządzenia, ponieważ dzięki dużej liczbie warunków temperaturowych (a jest ich tylko trzydzieści) lokówka pozwala idealnie stylizować wszystkie typy włosów. Tryby można przełączać za pomocą przycisków na uchwycie, mają one zakres od 130 do 200 stopni. Turmalinowa powłoka elementu grzejnego zapewnia dodatkową ochronę i poprawia jakość powstałych loków.

Końcówka ma plastikową ochronę, a oprócz tego producent stosuje dwie rękawice termoodporne, które całkowicie chronią dłonie przed możliwym kontaktem z gorącą powierzchnią. Istnieje również miękka mata do ochrony mebli. Lokówka ma wskaźnik zasilania, długi obrotowy przewód, a także funkcję automatycznego wyłączania po 72 minutach.

Opinie o tym urządzeniu są pozytywne. służy długo i dobrze. Niektóre dziewczyny nie są zadowolone z braku wiszącej pętli.

Harizma „H10303-13 Creative”

Stożkowa lokówka o średnicy od 13 do 25 mm ma ceramiczno-turmalinowy element grzewczy, który dokładnie dba o włosy i pomaga tworzyć czyste i lśniące loki. Temperatura robocza tego urządzenia wynosi 180 stopni, do których dochodzi w ciągu dwudziestu sekund. Ergonomiczny uchwyt jest bardzo wygodny w dłoni i nie wyślizguje się, ponieważ ma gumowaną powierzchnię. Jest wskaźnik gotowości.

W recenzjach piszą, że lokówka jest idealna do każdego rodzaju włosów i nie rani ich, ale niektórzy nie są zadowoleni z braku pętli do zawieszenia, jonizacji i pokrowca do transportu.

Dewal „TitaniumT Point 03-1325”

To urządzenie ze stożkowym elementem grzejnym (podobnie jak poprzednie) ma średnicę od 13 do 25 mm. Jednak sam element jest wykonany z tytanu pokrytego turmalinem. Połączenie tych dwóch materiałów daje „Punkt 03-1325” ogromna zaleta, ponieważ sam tytan jest uważany za jeszcze lepszą powłokę niż ceramika. Szybko się nagrzewa i tworzy piękne loki, aw połączeniu z turmalinem ma działanie antystatyczne i nie szkodzi włosom.

Lokówka ma plastikową końcówkę i gumowany uchwyt, dzięki czemu proces stylizacji jest jeszcze bardziej wygodny i bezpieczny. Temperatura jest kontrolowana za pomocą przycisków i wynosi od 100 do 200 stopni. W sumie jest pięć warunków temperaturowych. To urządzenie ma wiszącą pętlę i długi wygodny przewód.

Rowenta „CF3345F0”

Lokówka jest również stożkowa. Ma końcówkę chroniącą przed ciepłem, wygodny ergonomiczny uchwyt i długi obrotowy przewód. Wszystkie niezbędne przyciski sterujące (a także mały wyświetlacz) znajdują się na uchwycie. Jest przycisk włączania / wyłączania, a także dwa przyciski „+” i „-”, które regulują reżim temperatury, który waha się od 150 do 200 stopni.

Urządzenie szybko się nagrzewa i ma wskaźnik gotowości do użycia. Jednym z minusów w recenzjach jest brak klipsa przytrzymującego włosy po podgrzaniu. Oczywiście producent zadbał o swoich klientów i dodał do zestawu specjalne rękawice odporne na ciepło, aby chronić swoje ręce przed poparzeniem, ale nie jest to wygodne dla wszystkich.

Zobacz, jak wybrać lokówkę z turmalinu w następnym filmie.

Zostaw Swój Komentarz