Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Curling Braun

Na świecie bardzo trudno jest znaleźć dziewczynę, która nie lubi loków ani pięknych płynących loków, więc w arsenale każdego przedstawiciela płci pięknej zawsze będą lokówki i prostownice. Lokówki lub w inny sposób stylizatory znanej marki Braun - To nie tylko doskonała jakość, ale także profesjonalny wynik, który może zadowolić Cię bez wychodzenia z domu. Następnie przyjrzymy się bliżej modelom płyt Braun, omówimy ich funkcje i zalety, a także podzielimy się praktycznymi wskazówkami.

O marce

Braun jest niemiecką marką specjalizującą się w produkcji i produkcji szerokiej gamy urządzeń: od sprzętu AGD i osobistych urządzeń diagnostycznych po kosmetyki, pielęgnację włosów i narzędzia do stylizacji. Niezrównana niemiecka jakość technologii jest bardzo ceniona wśród nabywców produktów do stylizacji włosów, ponieważ produkty europejskie zawsze spełniają najnowsze kryteria jakości i rzadko zawodzą ich właścicieli.

Oczywiście ceny niektórych towarów mogą być nieco zawyżone, ale żywotność sprzętu zawsze spełnia oczekiwania klientów. Ponadto lokówki Braun nigdy nie zepsują ani nie wysuszą twoich włosów, ponieważ są wykonane przy użyciu wyłącznie sprawdzonych i wysokiej jakości materiałów. Dlatego jeśli nadal wahasz się, czy kupić lokówki tej marki, czy nie, to oczywiście tak.

Miliony kobiet na całym świecie zostawiają wiele pozytywnych opinii na ich temat i chętnie doradzają ich znajomym. Również profesjonalni styliści pozytywnie reagują na markowe produkty.

Wybierz urządzenie

Dzięki tej marce znajdziesz wiele opcji dla stylistów, które pomogą Ci tworzyć zarówno duże, jak i małe loki, a także luksusowe stylizacje Hollywood lub niechlujne pasma z lekkim lokiem. Na każdą okazję i na każdą okazję. Stożkowa zwykła lokówka lub prostownica. Wybór należy do ciebie. Przede wszystkim powinieneś pomyśleć o tym, z którym urządzeniem będzie ci wygodniej pracować, a także o najwygodniejszym sposobie trzymania go w dłoni.

Równie ważny jest stan twoich włosów: w przypadku farbowania warto wybrać najbardziej oszczędne opcje utrzymania zdrowia loków i koloru. Ale w przypadku włosów naturalnych możesz wybrać trochę mocniejsze opcje, zwłaszcza jeśli włosy są naturalnie twarde i niegrzeczne.

Gama produktów

Do tej pory w asortymencie znajdziesz kilka odpowiednich modeli padów do tworzenia loków i fryzur o różnym stopniu złożoności. Stylery Braun są wybierane nie tylko do użytku domowego, ale także do salonów kosmetycznych, więc nie ma wątpliwości, że sprzęt jest profesjonalny i spełnia wszystkie kryteria jakości. Następnie przedstawiamy krótki przegląd modeli, które znajdziesz w aktualnej ofercie Braun:

  • Lokówka Satin Hair 7 Color to bez przesady najbardziej prawdziwe znalezisko dla kobiet o kolorowych włosach. Ta stylerka może z łatwością pomóc utrzymać jasność i nasycenie włosów, a także zapobiec blaknięciu kolorów podczas korzystania z urządzeń do stylizacji. Lokówka ma specjalną technologię utrwalania kolorów, która bardzo ostrożnie i delikatnie pozwala uzyskać niezbędne loki bez niepotrzebnych obrażeń. Satynowa lokówka równomiernie rozprowadza ciepło i nie przegrzewa włosów. Ponadto ten model ma funkcję jonizacji, dzięki czemu po utworzeniu fryzury loki stają się bardziej promienne i gładkie. Ponieważ ta technologia ma na celu wypełnienie włosów jonami, nie są one zelektryfikowane i nie puchną w różnych kierunkach. Lokówka ma pięć trybów temperatury i wygodny wyświetlacz dla różnych rodzajów włosów i ich potrzeb, a także wygodny przycisk do regulacji.

Jeśli twoje włosy są nie tylko farbowane, ale także wrażliwe, nie martw się, ponieważ wygodny ceramiczny wałek nie pozwoli na wysuszenie nawet słabych końców włosów.

  • Lokówka z aktywnym jonem Satin Hair 7 Iontec pomoże Ci stworzyć fryzurę swoich marzeń bez wychodzenia z domu. Dzięki tej lokówce wypełnisz loki dużą ilością jonów, w wyniku czego włosy będą posłuszne, nie będą również naelektryzowane. Ponadto z każdym zwiniętym lokiem włosy nabierają blasku i blasku, jakbyś właśnie wykonał profesjonalną laminację. Dla najzdrowszej instalacji Braun oferuje pięć ustawień temperatury i przycisk do natychmiastowej kontroli temperatury w obszarach problematycznych. Ceramiczny wałek do zwijania pomoże stworzyć loki o średniej szerokości i będzie odpowiedni nawet na problematyczne końce. Lokówka jest wyposażona w wygodny wyświetlacz z podświetleniem, który pozwala kontrolować cały proces tworzenia fryzury.

Niektóre panie wykonują loki za pomocą żelazek. Czasami fale świetlne mogą nie zadziałać za pierwszym razem, jednak nadal zalecamy zwrócenie uwagi na prostownice do stylizacji Braun.

  • Stylizator Satin Hair 7 SensoCare z automatyczną kontrolą temperatury i ceramicznymi pływającymi płytkami sprawi, że prostowanie lub układanie włosów będzie tak wygodne i wygodne, jak to możliwe. Można go łatwo wykorzystać do tworzenia falistych loków na plaży. Ta stylerka posiada specjalną ochronę termiczną, która zapewni niezrównany połysk i ochronę włosów przed uszkodzeniem i zranieniem. Ponadto ten prostownik jest wyposażony w specjalną krawędź do tworzenia szerokiej gamy fal w dowolnej dogodnej pozycji.
  • Nie mniej interesująca jest lokówka ze specjalną funkcją do tworzenia loków Satin Hair 5 Iontec. Specjalne krawędzie prostownicy prowadzą włosy w kółko, aby uzyskać najbardziej pożądane loki. Płytki mają specjalną powłokę ceramiczną dla jak najbardziej gładkiego i bezpiecznego przesuwania się po włosach. Ta stylerka uratuje twoje włosy przed nadmierną elektryfikacją i wypełni je luksusowym połyskiem natychmiast po pierwszym dotknięciu. Ten prostownik ma trzy tryby temperatury dla różnych rodzajów włosów, a ponadto bardzo wygodnie jest zabrać go ze sobą w podróż, ponieważ ta stylerka jest dostosowana do różnych napięć.

Korzystając z tych lub tych urządzeń do stylizacji, możesz stosować różne termiczne środki ochronne i spraye do włosów, aby uzyskać jeszcze większą pewność, że twoje włosy będą w jak największym stopniu chronione przed wpływami zewnętrznymi i uszkodzeniami.

Przechowywać poprawnie

Aby lokówka służyła Ci przez wiele lat, bardzo ważne jest jej prawidłowe przechowywanie. Najlepszym miejscem do przechowywania jest ciemno i sucho, bardzo ważne jest, aby nie nawijać drutu na lokówkę lub prostownik, ale po prostu złożyć go, aby uniknąć zagnieceń i awarii sprzętu. Jeśli masz szczypce do włosów, możesz je wytrzeć wilgotną szmatką jako środek pielęgnacyjny. Przed wyjęciem urządzenia poczekaj, aż całkowicie ostygnie.

Bardzo ważne jest dbanie o płytki na prostownicy i wałek na lokówce, ponieważ są one wykonane z ceramiki, nie można ich uszkodzić ani zarysować, w przeciwnym razie technika ta może zaszkodzić włosom.

Optymalna temperatura

Aby nie zaszkodzić włosom, bardzo ważne jest przestrzeganie pewnych niuansów przy wyborze temperatury. Eksperci zalecają farbowane i osłabione włosy do zwijania w najniższej temperaturze, aby niepotrzebnie nie zranić loków. Jednak lokówki marki Braun, zaprojektowane specjalnie do farbowanych włosów, pozwalają wybrać nawet średni poziom temperatury bez suszenia i uszkadzania włosów.

Średni poziom temperatury 170 stopni jest idealny dla grubych włosów, które wymagają poważniejszego efektu. Ale nie bój się ich wysuszyć, ponieważ powłoka ceramiczna jest bardzo delikatna.

Recenzje

Wiele kobiet wyraża wiele pozytywnych opinii na temat lokówek od profesjonalnej marki Braun, wśród których można usłyszeć następujące opinie:

  • Nieskazitelna jakość lokówek, serwuj dłużej niż rok, nie psuj się, wykonuj świetną robotę.
  • Nawet jeśli nie wiesz, jak skręcić szczypce, dzięki Braunowi ucz się, jeśli nie od pierwszego, to dokładnie od drugiego razu.
  • Ceny można uznać za zawyżonejednak, jak mówią niektóre panie, produkty bardzo szybko się usprawiedliwiają i nie mają wątpliwości.
  • Świetny zasięg zawsze dba o twoje włosy, nawet po częstym prostowaniu i tworzeniu fryzur, włosy są jak nowe.

Więc jeśli szukasz świetnej lokówki, koniecznie spójrz na Braun.

Styliści często dzielą się swoimi doświadczeniami za pomocą stylizatora do włosów. Następnie sprawdź jedną z tych recenzji Braun Satin Hair 5.

Obejrzyj wideo: how i curl my hair using Braun Satin Hair 7 CU 750 (Listopad 2019).

Zostaw Swój Komentarz