Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Suszarka do włosów Braun

Nowoczesne sklepy z narzędziami oferują szeroką gamę różnorodnych produktów do stylizacji włosów. Duża liczba modeli suszarek do włosów, podkładek, żelazek, stylerów i innych urządzeń jest ułożona na półkach, dlatego wiele dziewcząt w dosłownym znaczeniu tego słowa otwiera oczy przy wyborze, ponieważ każda z nich ma swoje plusy i minusy. Na przykład, aby położyć włosy lokówką lub prasownicą, musisz koniecznie poczekać, aż wyschną lub wysusz je suszarką do włosów. Jeśli położysz loki suszarką do włosów, musisz trzymać urządzenie w jednej ręce, a w drugiej - okrągły pędzel, a jednocześnie stale go przekręcać.

Wszystko to spowodowało dyskomfort dla wielu przedstawicieli płci pięknej, dlatego kilka lat temu firmy technologiczne zaczęły produkować tak zwane suszarki do włosów, które łączyły jednocześnie dwa przedmioty: suszarkę do włosów i automatycznie obracający się grzebień. To urządzenie stało się zbawieniem dla wielu kobiet, które chcą szybko i łatwo stylizować w domu. Modele z obrotową dyszą natychmiast zyskały popularność, więc zaczęła je produkować coraz większa liczba marek.

Braun już się ugruntował jako producent wysokiej jakości produktów dla domu, ich wiele produktów dla kobiet nie było wyjątkiem. Ogromna liczba kobiet kupiła suszarki do włosów Braun i wszyscy byli bardzo zadowoleni z zakupu. Zastanów się nad zaletami urządzeń tej marki, najpopularniejszymi modelami, a także szczegółami, na które należy zwrócić uwagę w momencie zakupu.

Funkcje i zalety

Jedną z głównych zalet suszarek do włosów Braun jest firma produkująca te produkty. Technologowie i menedżerowie uważnie monitorują proces opracowywania, produkcji i wytwarzania swoich urządzeń. Dlatego cały sprzęt Braun jest bardzo wysokiej jakości i przez długi czas służy swoim właścicielom.

Samo urządzenie to automatycznie obracająca się szczotka z elementami sterującymi na rączce i strumieniem gorącego lub zimnego powietrza, dzięki czemu możesz jednocześnie suszyć i układać włosy. Ponieważ dwie czynności są wykonywane natychmiast, możemy stwierdzić, że suszarka do włosów oszczędza czas, a dzięki automatycznemu obracaniu grzebienia poświęcisz znacznie mniej wysiłku, ponieważ nie musisz sam ciągle obracać pędzla.

W razie potrzeby można wyregulować nie tylko temperaturę nawiewanego powietrza, ale także stronę obrotu grzebienia. Suszarka do włosów Braun pozwala wyprostować włosy, przekręcić końcówki do środka lub na zewnątrz, zwiększyć objętość korzeni, a także wykonać piękne loki własnymi rękami bez pomocy profesjonalnego fryzjera. Włosy będą wyglądać pięknie, zadbane i lśniące.

Uchwyty urządzeń są ergonomiczne, dzięki czemu można je łatwo i wygodnie trzymać. Większość modeli, oprócz standardowych dwóch okrągłych dysz, ma kilka dodatkowych w postaci różnych grzebieni i szczotek do szczotkowania o niestandardowych rozmiarach.

Jak wybrać

Przed zakupem jednego lub drugiego modelu suszarki do włosów Braun należy zwrócić uwagę na pewne Szczegóły, które pomogą Ci dokonać szybszego wyboru:

 • Przede wszystkim musisz trzymać urządzenie w dłoni i zdecyduj, jak wygodnie jest w dłoni, wskazane jest, aby stać w ten sposób przez około pięć minut, aby zrozumieć, jak ciężki jest i czy jego waga spowoduje dyskomfort podczas stylizacji.
 • Kolejny element, na który należy zwrócić uwagę - moc urządzenia która waha się od 400 do 1200 watów. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę strukturę, długość i gęstość włosów. Jeśli masz cienkie i krótkie pasma, możesz bardzo dobrze używać urządzeń o mocy od 400 do 700 watów. Pamiętaj, że niepożądane jest stylizowanie takich włosów za pomocą suszarek do włosów o większej mocy, ponieważ wyschną one znacznie wcześniej niż masz czas na ich stylizację.

Jeśli jesteś właścicielem grubych i długich loków, powinieneś wybrać modele o mocy od 800 do 1200 watów.

 • Pamiętaj, aby spojrzeć na liczbę funkcji zapewnianych przez producenta w danym modelu. Cała kontrola odbywa się na uchwycie urządzenia, z reguły jest to kilka przycisków, które regulują temperaturę dostarczanego powietrza, prędkość i kierunek obrotu szczotki. Standardowy zestaw funkcji to trzy temperatury: gorąca, zimna i ciepła, trzy prędkości obrotowe i dwa kierunki. Eksperymentując z trybami, możesz stworzyć dość dużą liczbę stylizacji za pomocą tylko jednego urządzenia.
 • W zależności od ceny zakupionego urządzenia Braun zapewnia dodatkowe akcesoria do każdej suszarki do włosów. Standardowy zestaw zawiera dwie okrągłe dysze o różnych rozmiarach, ale istnieją modele, które mają od trzech do sześciu dysz do stylizacji, a im więcej, tym bardziej różnorodne będą twoje fryzury. Wskazane jest, aby upewnić się, że każda dysza jest prawidłowo i mocno zamontowana bezpośrednio w sklepie. Aby to zrobić, poproś sprzedawcę o przymocowanie każdej szczotki do podstawy i sprawdzenie, jak mocno siedzą. Niektóre modele mają również specjalną torbę do przechowywania urządzenia, co jest bardzo wygodne, szczególnie podczas podróży.
 • Kupując, musisz wziąć pod uwagę rodzaj urządzenia, które jest twoim urządzeniem: przewodowym lub bezprzewodowym. Jeśli kupujesz go wyłącznie do użytku domowego, możesz wybrać urządzenie z przewodem, którego długość nie powinna być mniejsza niż dwa metry. Jeśli często zabierasz urządzenie ze sobą lub przechowujesz je w samochodzie, doskonałym rozwiązaniem będzie połączenie bezprzewodowe zasilane wymiennymi lub zanieczyszczonymi akumulatorami.
 • Istnieje wiele dodatkowych funkcji, które nie mają każdego produktu. Zazwyczaj najważniejszym z nich jest jonizacja lub kondycjonowanie jonowe. Ta funkcja pozwala chronić strukturę loków za pomocą emitowanych cząstek ujemnych, które osiadają na włosach, tworząc w ten sposób niewidoczną warstwę ochronną. Kolejną dodatkową właściwością jest dostarczanie zimnego powietrza, które pozwala naprawić wynikową instalację i zapewnić jej dłuższy czas.

Istnieją również modele wyposażone w parę. Ta funkcja zapewnia dodatkowe nawilżenie pasm i zapobiega ich wysuszeniu.

 • Spójrz na materiał, z którego wykonany jest element grzejny. Najlepsze są ceramika i turmalin, które wywierają minimalny nacisk na włosy, a nawet mają działanie lecznicze.

Jak korzystać?

Przed użyciem suszarki do włosów z obrotową szczotką należy najpierw umyć włosy i delikatnie je osuszyć ręcznikiem. Następnie ostrożnie przeczesz włosy, aby pozbyć się guzków i wygładzić je. Aby w końcu przygotować pasma na gorące powietrze, wielu fryzjerów zaleca stosowanie specjalnych sprayów nawilżających, aby zapewnić dodatkową ochronę włosów.

Po wykonaniu wszystkich powyższych czynności możesz natychmiast przystąpić do stylizacji za pomocą suszarki do włosów:

 • Najpierw potrzebujesz podzielone włosy na kilka pasm i zaczynając od dołu, ułóż je jeden po drugim.
 • Pierwsza rzecz do zrobienia wyreguluj temperaturę powietrza prędkość i kierunek obrotu, a następnie weź jeden pasmo w dłoń i ustaw szczotkę w pobliżu korzeni i naciśnij przycisk zasilania.
 • Gdy tylko urządzenie zacznie działać, musisz stopniowo i bardzo powoli kieruj nim w dół, delikatnie trzymając czubek drugą ręką. Należy to zrobić kilka razy z każdym pasmem, aż zostanie odpowiednio wysuszony i ułożony w stos.
 • Kiedy fryzura będzie gotowa, możesz ją dopracować dmuchanie na zimno a następnie napraw go lakierem lub pianką do mokrych pasm.

Przegląd modeli

„Satynowe włosy” 5 AS530 MN

Ten model jest najlepiej sprzedającą się spośród całej linii suszarek do włosów z obracającymi się dyszami i należy do profesjonalnego segmentu sprzętu fryzjerskiego do stylizacji włosów. 5 AS530 MN ma aż sześć różnych porad dotyczących stylizacji, dzięki którym, w zależności od twoich pragnień, możesz nie tylko wyprostować włosy lub nadać objętość korzeniom, ale także zwijać eleganckie loki o różnych średnicach, układać pasma falami lub po prostu stylizować wolumetrycznie. Urządzenie ma trzy warunki temperaturowe i tę samą prędkość obrotową. Istnieje również bardzo wygodna funkcja automatycznego wyłączania, dzięki której, gdy urządzenie się przegrzeje, ochrona będzie działać i wyłączy się niezależnie, więc nie powinieneś się martwić, jeśli zapomnisz ją wyłączyć.

Chociaż nadal należy podjąć środki bezpieczeństwa, a po zakończeniu instalacji wyjmij wtyczkę z gniazdka. Pozwoli ci to uniknąć niepotrzebnych zmartwień. Długość przędzącego sznurka wynosi dwa metry. Maksymalna moc urządzenia wynosi 1000 watów, co wystarcza do stylizacji obszernych włosów.

Recenzje tego modelu są w większości pozytywne. Dziewczyny chętnie kupują produkty profesjonalnej jakości w dość przystępnej cenie 4000 rubli. Obecność funkcji dostarczania zimnego powietrza, a także jonizacji, daje suszarce dodatkowy bonus przy zakupie. Ogromna zaleta, wielu zwraca uwagę na dużą liczbę dysz zawartych w zestawie oraz funkcję automatycznego wyłączania.

Braun AS 330

Ten model jest bardziej odpowiedni dla dziewcząt o średniej długości włosach, ponieważ jego maksymalna moc wynosi 800 watów. Zestaw zawiera trzy wskazówki dotyczące stylizacji oraz tylko dwa ustawienia temperatury i prędkości. Przewód tego urządzenia osiąga dwa metry i obraca się wygodnie.

Opinie na temat Braun AS 330 są również pozytywne, ale wielu nie jest zadowolonych z braku jonizacji i dostarczania zimnego powietrza. Jednak nie wszyscy potrzebują tych funkcji, więc to urządzenie pozwala nie przepłacać za niepotrzebne opcje. Cena jest również przyjemna - tylko 2500 rubli za produkt doskonałej jakości, który pozwala szybko i łatwo ułożyć włosy.

Braun 81483746

To urządzenie jest półprofesjonalne. Jego moc wynosi 1000 watów i idealnie nadaje się do układania długich loków. Dwie uniwersalne dysze - okrągła szczotka i grzebień pomogą stworzyć każdą potrzebną fryzurę. Urządzenie ma trzy tryby grzania i trzy prędkości obrotowe.

Recenzje tego modelu są bardzo dobre. Produkt ma doskonałą moc, trzy tryby temperatury i prędkości oraz najbardziej niezbędne dysze do zwijania, co podoba się większości klientów. Cena urządzenia wynosi 3400 rubli.

W tym modelu jest funkcja dostarczania pary, która dodatkowo nawilży włosy i pomoże szybko stworzyć wspaniałe loki.

Zobacz, jak wykonać stylizację za pomocą suszarki do włosów Braun. Zobacz następny film.

Loading...

Zostaw Swój Komentarz