Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Robimy stół na urodziny dzieci

Dla każdego rodzica urodziny dziecka, niezależnie od wieku dziecka, są dużym wydarzeniem, które wymaga odpowiedzialnego podejścia do organizacji. Takie święto, jak każda uroczystość, ma swoją specyfikę. Dotyczy to ustawień tabeli i problemów organizacyjnych. Projektowanie mody wpływa na opcje projektowania imprezy, wpływając na projekt pokoju, wybór wystroju i miejsce wakacji.

Funkcje

Stosunek dzieci do obchodów jest nieco inny niż dla dorosłych. Z wielką przyjemnością biorą udział zarówno w samym wydarzeniu, jak i w jego organizacji, szybko i łatwo angażując się w biznes. Bardzo często dzięki dzieciom panuje atmosfera radości, podniecenia i szczęścia.

Niezależnie od tego, jak będzie wyglądać nadchodzące święto, dzieci muszą zaaranżować i przydzielić określoną przestrzeń osobistą, ponieważ spędzanie czasu przy tym samym stole i degustacja napojów jest czasami bardziej interesujące dla ich przyjaciół i rówieśników niż w towarzystwie dorosłych i nieznanych osób.

Dobrze urządzony stół - z motywem dekoracyjnym - pomoże ustawić pozytywny wektor nastroju, oderwać się od ponurych myśli, a także zaprzyjaźnić się ze sobą, jeśli nadal nie są zaznajomieni.

Każda osoba dorosła poradzi sobie z zadaniem zorganizowania uroczystości dla dzieci i dekoracji stołu dla dzieci. Aby to zrobić, wystarczy wiedzieć o preferencjach dziecka. Uzbrojeni w wyobraźnię i pozytywne nastawienie znacznie łatwiej będzie zrealizować tę misję, a szczęście iskrzące w oczach syna lub córki będzie doskonałą zachętą na drodze do celu. Dlatego skorzystanie z pomocy specjalistów nie jest konieczne.

Urodziny dziecka to doskonała okazja na zabawę, podczas której dorośli pełnią rolę organizatorów. Dlatego bardzo ważne jest, aby spróbować stworzyć odpowiednią atmosferę, wskazane jest, aby przemyśleć scenariusz i wybrać menu dla dzieci.

Aby goście byli radośni i radośni, trzeba wybrać odpowiednie smakołyki. Staranne planowanie i środki przygotowawcze pomogą uniknąć niepotrzebnych wydatków, zwłaszcza jeśli projekt i przygotowanie są wykonywane samodzielnie.

Jak pokryć?

Najważniejsze jest, aby zrozumieć, że stolik świąteczny dla dzieci i jego dekoracja powinny być jednym w całej dekoracji pokoju, być jego uzupełnieniem i kontynuacją. Dlatego przed przystąpieniem do dekoracji jadalni dla dzieci należy wziąć pod uwagę ogólną koncepcję urządzania pomieszczeń na wakacje.

Przede wszystkim, rozpoczynając pracę nad stworzeniem świątecznej atmosfery, musisz wybrać motyw poranka. Bardzo ważne jest, aby był odpowiedni dla każdego gościa, dlatego warto wziąć pod uwagę średni wiek dzieci gości, którzy wezmą udział w rozrywce. Ale najważniejsze jest to, że powinna być interesująca dla urodzinowej osoby lub urodzinowej dziewczyny.

W przypadku trudności z wyborem pomysłów na projekt na ratunek zawsze przyjdą stare dobre bajki i ich postacie, bajki lub gry komputerowe.

Czego szukać?

Niezależnie od miejsca imprezy lub poranka - wakacje w domu, na świeżym powietrzu lub w miejscu rozrywki - Musisz mieć pojęcie o następujących ważnych punktach:

  • liczba zaproszonych gości na uroczystość;
  • program wydarzeń;
  • miejsce stołu z przekąskami w ogólnym programie imprezy;
  • opcje smakołyków: bufet dziecięcy lub pełny świąteczny stół;
  • jak niezależni są goście pod względem jedzenia posiłków.

Stół należy ustawić, biorąc pod uwagę fakt, że goście będą aktywnie i dobrze się bawić na wakacjach, więc nie używaj:

  • drogie i łatwo łamliwe naczynia;
  • ostre noże;
  • barwniki i smaki, które mogą powodować reakcję alergiczną;
  • świeże kwiaty w wazonach o bogatym aromacie;
  • świece i mały wystrój.

Spędzenie wakacji w domu, w kawiarni lub innej instytucji wymaga stołu i krzeseł o wygodnej wielkości i wysokości. Meble muszą wytrzymać aktywne gry dla dzieci, psoty i zabawę. Nie będzie źle pouczać dzieci o zasadach postępowania podczas wakacji.

Nie kładź śnieżnobiałego obrusa; możesz przykryć stół czymś odpowiadającym ogólnemu stylowi imprezy. Obecnie istnieje duży wybór obrusów z aplikacjami, powłokami papierowymi lub z ceraty. Dobrym rozwiązaniem byłoby wycięcie jasnego materiału z wzorem.

Wybrana wersja obrusu powinna być pewnie przymocowana, aby uniknąć przypadkowych sytuacji, gdy wraz z całą zawartością stołu leży na podłodze, jeśli ktoś przypadkowo pociągnie krawędź.

Kolorowe serwetki będą doskonałym dodatkiem do świątecznego stołu. W dniu urodzin można je złożyć lub rozłożyć w oryginalny sposób. Takie akcesorium pomoże udekorować stół i nadać kolory projektowi. Serwetki mogą być wykonane z tkaniny lub papieru, z różnymi naklejkami lub jasną wstążką - każda opcja gwarantuje zadowolenie urodzinowego mężczyzny i jego przyjaciół.

Ciekawym szczegółem będą karty ze zdjęciem gościa i jego imieniem. Mogą być ustawione zgodnie z miejscem, w którym ta lub ta osoba będzie siedzieć. Każdy może zostawić swoje życzenie urodzinowemu człowiekowi.

Jako dekoracja na stole nie będzie nie na miejscu używać małych zabawek z niespodzianek Kinder odpowiadających tematyce świątecznej.

Jeśli chodzi o naczynia użyte podczas uroczystości, najbardziej praktyczną opcją jest użycie plastikowych talerzy i szklanek. Taki wybór pozwoli zabezpieczyć wydarzenie i wykluczy możliwość odniesienia obrażeń przez dziecko.

Wielokolorowe zestawy można kupić gotowe lub wraz z osobą urodzinową, tworzyć ich ekskluzywne modele przy użyciu różnych naklejek lub naklejek. Możesz wybrać kolor łyżek i widelców, wielokolorowe ozdobne parasole i wiele więcej. Kolejną niezwykłą opcją, która z pewnością zainteresuje dzieci, są żelazne naczynia. Ona również nie może zostać zraniona ani rozbita, a na pirackie świętowanie będzie bardzo mile widziana.

Napoje najlepiej umieszczać na stole w dekanterach: dodadzą koloru do ogólnego wyglądu stołu. A brzegi szklanek można ozdobić szronem cukierniczym, który bardzo łatwo się przygotować. Zamiast szklanek można również użyć małych butelek, które powinny zostać wstępnie ozdobione. Spośród nich picie napojów owocowych lub soków będzie znacznie bardziej interesujące dla dzieci.

Weź pod uwagę wiek

Wybierając temat imprezy, głównym kryterium będzie wiek. Z tego powodu cały proces zostanie odparty, a także czas, który osoba urodzinowa będzie mogła spędzić z rodziną i gośćmi.

Najbardziej popularnym miejscem na dziesięciolecia wakacji dla dzieci będzie świętowanie w stylu ulubionych postaci z kreskówek, na przykład Kraina Lodu, jeśli są to urodziny dziewczynki, Piraci lub Stwory, jeśli uroczystość jest zorganizowana dla chłopca.

Jasną, kolorową atmosferę z kolorowymi i bujnymi dekoracjami balonów, kokardek i girlandami z papieru docenią dzieci w wieku 8-10 lat.

Ci, którzy zamierzają świętować swoje pierwsze urodziny, nie muszą trzymać się tematów z kreskówek na festiwalu i odtwarzać całe przedstawienia lub zadania. Na takie wakacje wystarczy udekorować pokój i powiesić girlandę z gratulacjami. W wieku 1 roku lub 2 dziecko nadal nie zdaje sobie sprawy z tego, co się dzieje, ale z pewnością spodoba mu się elegancka dekoracja pokoju i świąteczne akcesoria.

W zależności od wieku dostosowuje się menu świątecznego stołu i czas wakacji.

Dekorujemy naczynia

Większość ekspertów przypisuje różne kiełbasy i kiełbasy szkodliwym produktom, których nie ma na stole dla dzieci. Warto również wykluczyć czosnek i pieprz, tłuste i zbyt słone potrawy. Prostota potraw w menu dla dzieci jest zawsze mile widziana. Z egzotycznych - lepiej odmówić.

Świąteczny stół na urodziny dziecka wyróżnia się raczej designem niż niezwykłymi potrawami. Dzieci nieufnie podchodzą do wszystkiego, co nowe, więc przez dłuższy czas będzie im lepiej widzieć znane smaki i produkty.

Dlatego przygotowując tłuczone ziemniaki lub sałatki warzywne, kanapki lub kotlety, warto wziąć pod uwagę ich oryginalny projekt. Gwarantowanym sukcesem będą potrawy łączące piękną prezentację i doskonały smak.

Na przykład zwykłe tłuczone ziemniaki można przekształcić w kolorowe kulki za pomocą naturalnych barwników. Nie wpłynie to na smak potrawy, ale na stole pojawią się świąteczne i jasne szczegóły.

Kotlety z warzyw można łatwo przekształcić w postacie zwierząt. Zwykłe kanapki i przekąski można ozdobić kagańcami wykonanymi z keczupu, majonezu lub kwaśnej śmietany. A owoce na uroczystość dla dzieci można łatwo przekształcić w kosze lub bukiety.

Sałatki na przyjęcia dla dzieci można układać na naczyniu w kształcie zwierząt. Jeśli pozwala na to temat wakacji, możesz wybrać ulubionego bohatera do dekoracji.

Wielobarwna domowa galaretka, wlana w plastry owoców, z pewnością przyciągnie uwagę dzieci i stanie się punktem kulminacyjnym uroczystości dla dzieci.

Maksymalnie uwaga dzieci zostanie przywiązana do słodyczy, więc jego dekoracja powinna być wykonana najciekawiej. Na osobnym małym stoliku możesz zorganizować „batonik” ozdobiony kulkami, girlandami i innym świecidełkiem. Na nim można umieścić małe babeczki, batoniki lub słomki, słodycze i pierniki. Małe pudełka są w pobliżu, więc goście mogą zabrać ze sobą smakołyki.

Finał urodzin każdego dziecka był i pozostaje tortem. Istnieje wiele opcji, aby utrzymać ten punkt kulminacyjny: ktoś robi przyjemność muzyce lub w całkowitej ciemności, ktoś używa różnych efektów specjalnych, takich jak sparklers i crackers. Dla młodszych dzieci ciasto jest skromniejsze, aby nie przestraszyć dziecka.

Ciasto jest zwykle dekorowane w ogólnym stylu imprezy, w postaci ukochanego bohatera lub zwierzęcia, tradycyjnie zdmuchuje się świece. Jednak dekorując ciasto dla dzieci w wieku przedszkolnym, nie powinieneś przesadzać, ponieważ dziecko może odmówić pokrojenia, ponieważ jest przedstawiony ukochany charakter. W takim przypadku można go ozdobić świecami z numerem lub po prostu ozdobić na niebiesko (dla chłopca) lub na różowo (dla dziewczynki).

Ciasta z imieniem dziecka - idealne na wakacje dla dzieci.

Wskazówki i porady

Nie będzie zbyteczne zastanawianie się, kiedy zostaną ogłoszone życzenia i gratulacje dla mężczyzny z prezentami urodzinowymi.

Lepiej zamówić zdjęcia i filmy od profesjonalistów, aby spędzić jak najwięcej czasu z dzieckiem i gośćmi. Do sesji zdjęciowej na pewno potrzebujesz strefy zdjęciowej, aby nie ograniczać się tylko do zdjęcia na tle świątecznego stołu. Jeśli uroczystość odbywa się w pokoju urządzonym w stylu ulubionego bohatera dziecka, możesz wydrukować jego zdjęcie i zorganizować specjalny obszar na zdjęcie. Piękne kartki z urodzin dziecka, bez względu na wiek - rok czy dziesięć lat - to wspaniałe wspomnienie dla całej rodziny na wiele lat.

Animatorzy będą świetnym rozwiązaniem, które uratuje cię od pisania skryptów, nauki piosenek i wymyślania konkursów i gier.

Nie powinieneś poświęcać czasu na przygotowanie i dekorację świątecznego stołu, ponieważ nagrodą za pracę będzie szczęśliwy śmiech dzieci i radość w oczach dziecka.

Udane i piękne przykłady

Dla dużych i małych księżniczek idealna opcja dekoracji stołu urodzinowego to po prostu bajka: wróżki, tiary, kwiaty, wspaniałe sukienki i inne elementy bajki. Staną się odpowiednie do ogólnego wystroju, a także do stołu z przekąskami, a zwłaszcza do ciasta.

Możesz pięknie ozdobić stół na bufet dla dzieci z owocami ułożonymi w postaci zwierząt, ryb lub ptaków. Aby to zrobić, możesz użyć szaszłyków z cyframi lub imieniem bohatera okazji.

Z ryżu, tłuczonych ziemniaków i warzyw otrzymasz różnorodne jadalne domy lub całe wieże. Za pomocą wielobarwnego papieru z bukietu słodyczy i cukierków można łatwo stworzyć całe bukiety słodkich kwiatów.

Zobacz, jak ustawić stół na urodziny dzieci w następnym filmie.

Loading...

Zostaw Swój Komentarz