Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Charakterystyka i cechy termomug Emsa

Emsa jest jednym z najpopularniejszych producentów kubków termosowych. Markowe produkty mają wiele zalet i pozytywne recenzje w sieci. W tym artykule rozważymy opis termomug Emsa, zastanowimy się nad najpopularniejszymi modelami i pomożemy określić wybór jednej lub drugiej odmiany.

Opis

Wraz z pojawieniem się kawiarni oferujących gorące napoje na wynos, potrawy, które mogą utrzymać ciepło przez długi czas stały się bardzo popularne. Plastikowe i papierowe kubki nie mogły w pełni zadowolić miłośników kawy, a szkody dla środowiska były znaczne. Kubki termiczne stały się doskonałym rozwiązaniem dla osób, które wolą mieć zawsze pod ręką gorącą herbatę lub kawę. Posiadanie takiej jednostki jest teraz nie tylko wygodne i modne, ale także ekonomiczne, ponieważ wiele kawiarni oferuje klientom zniżki z własnym opakowaniem.

Oferty Emsa stylowe termometry o ciekawym designie, które przypadną do gustu każdemu. Ogromną zaletą takich naczyń jest zdolność do zatrzymywania ciepła do sześciu godzin, a zimna - do dwunastu. Ergonomiczny korpus z wypukłymi napisami dobrze leży w dłoniach. W modelach Emsa wszystko jest przemyślane w najdrobniejszych szczegółach, są bardzo wygodne w użyciu.

Przede wszystkim należy zauważyć wygodny otwór do picia, który pozwala pić kawę z dowolnego kierunku, więc teraz nie trzeba obracać kubka w poszukiwaniu pijącego. Pojemnik jest łatwy do czyszczenia, jest rozłożony na dwie części i można go myć w zmywarce. Powiedz osobno około 100% szczelności termosu, co pozwala bezpiecznie przenosić go w torbie lub plecaku, nie martwiąc się o to, że płyn może się rozlać i zrujnować rzeczy.

Termiczny kubek próżniowy można łatwo otwierać i zamykać za naciśnięciem jednego przycisku dzięki funkcji Quick Press na przycisku.

Wygodne jest picie z kubka Emsa podczas chodzenia lub prowadzenia samochodu. Dużym plusem markowych potraw jest obecność na podstawie powierzchni antypoślizgowejco zwiększa stabilność. Rozmiar podstawy termomugów został tak zaprojektowany, aby łatwo pasowały do ​​samochodowych uchwytów na kubki. Oczywiście należy zauważyć obecność szerokiej palety kolorów, w której każdy może wybrać interesujący kolor lub wzór.

Wśród minusów kubków termosowych Emsa, być może warto podkreślić niezbyt długi okres przechowywania ciepła. Dla niektórych osób sześć godzin to za mało, potrzebują większego bezpieczeństwa, na przykład podczas wycieczki pieszej lub dłuższego dnia pracy. Ale dla studentów lub pracowników biurowych, gdzie w dowolnym momencie możesz zaparzyć nowy napój, produkty markowe będą idealnym nabytkiem. Doskonałą opcją byłby czajnik termosowy, który utrzymuje ciepło do 12 godzin i zimno w ciągu dnia.

Przeglądaj popularne modele

Emsa oferuje szeroką gamę termomugów w różnych kolorach i objętościach.

Kubek podróżny Emsa Grande

Duży kubek termiczny o pojemności 0,5 litra będzie doskonałym zakupem. Występuje w kilku wariantach kolorystycznych: stalowa obudowa z czarną pokrywką i paskiem Soft Touch wykonanym z gumy w kolorze niebieskim, czarnym, białym, fioletowym, jasnozielonym, czerwonym i innych kolorach. Najpopularniejszym wśród kupujących jest model Emsa Black. Zarówno obudowa, jak i termos są wykonane z dwuściennej stali nierdzewnej. Pozwala to utrzymać ciepło przez sześć godzin, a zimno - przez 12 godzin.

Firma produkuje również mniejszy analog kubek podróżny Emsa, którego objętość wynosi 360 ml.

Kubek podróżny Emsa Fun

Stylowy, elegancki design w ciekawych kolorach. Objętość tego termozbioru wynosi 0,36 litra, mieści dwie szklanki kawy. Obudowa jest wykonana z tworzywa sztucznego i ma dwie ściany, co wskazuje na możliwość większej ochrony cieplnej. Jasne i piękne kolory są reprezentowane przez kombinacje kilku kolorów: biały korpus z jasnozielonym paskiem, trawiasta zieleń z jasnozielonym, malinowy z różowym i czarny z szarym.

Kubek miejski Emsa

Stylowy kubek termiczny z dwuścienną stalową obudową i czarną pokrywką z kierunkowym otworem do picia. Jest optymalny dla kierowców i miłośników gorącej kawy w podróży. Objętość modelu wynosi 360 ml, kubek otwiera się jedną ręką. Ciepło w kubku miejskim Emsa utrzymuje się przez trzy godziny, zimno - około dwunastu.

Puchar podróżny Emsa

Miniaturowa wersja kubka podróżnego o pojemności 200 ml jest idealna do okresowych i automatycznych ekspresów do kawy. Pasek Soft Touch zapewnia nie tylko ciekawy wygląd, ale także ergonomię pojemnika. Model wykonany jest w odcieniach czerni, bieli, czerwieni, jasnozielonego i niebieskiego. Travel Cup ma obrotowy, odporny na zachlapanie zawór do picia.

Rozmiar szklanki pozwala na użycie go do lodów, a nawet porcji owsianki, jeśli nie miałeś czasu na śniadanie w domu, a chcesz zjeść gorące danie rano.

Jak wybrać

Kupując kubek termiczny, zaleca się zwrócenie uwagi na niektóre szczegóły, które pomogą określić wybór konkretnego modelu pod względem funkcjonalności. Oczywiście przede wszystkim zwracamy uwagę na wygląd produktu i oceniamy go według projektu. Wszystkie termomugs Emsa wyglądają stylowo i bardzo nowocześnie, więc każdy zakup sprawi ci przyjemność, jeśli ocenisz tylko według tego kryterium. Istnieje jednak kilka innych, nie mniej ważnych.

Tom

Kiedy zdecydujesz się na projekt kubka termosowego, powinieneś zwrócić uwagę na potrzebną objętość, od której zależy również rozmiar pojemnika. Jeśli planujesz nosić naczynia w dużym plecaku lub w samochodzie, możesz kupić większą opcję o pojemności 0,5 litra. Dla dziewcząt bardziej odpowiedni jest rozmiar 360 lub 200 ml, który bez problemu zmieści się w torebce. Do domu i biura można kupić czajnik z termosem, który utrzyma temperaturę gorącego napoju przez prawie cały dzień.

Użyteczność

Bezpośrednio przed zakupem zaleca się trzymanie kubka termicznego w dłoniach, aby ocenić, jak dobrze będzie pasować do dłoni i czy ma wygodny rozmiar. Zwróć uwagę w drodze do otwierania i zamykania pokrywy, wiele z nich jest wygodnych dzięki opcji zatrzasku, regulowanej jedną ręką, ponieważ obie ręce nie zawsze mogą być wolne, na przykład podczas prowadzenia samochodu.

Szczelność

Jest to bardzo ważny punkt, który rzadko jest brany pod uwagę przy wyborze kubka termosowego. Od szczelności pokrywy zależy czystość w plecaku. Nie każdy model jest przeznaczony do silnego stoku lub transportu w torebce. Pojemnik z otwartym nosem jest idealny dla tych, którzy poruszają się z kubkiem w dłoniach pieszo lub we własnym samochodzie, podczas gdy szklanka jest zawsze w pozycji pionowej.

W transporcie publicznym nie jest tak łatwo mieć kubek w dłoni, lepiej jest umieścić go w plecaku. W takim razie lepiej dać pierwszeństwo całkowicie zamkniętemu modelowi, ponieważ szczelnie zamknięta pokrywa zapobiegnie rozlaniu płynu, nawet jeśli szklanka odwróci się do góry nogami.

Istnieją kubki termiczne z dodatkowym zamkiem, który eliminuje możliwość przypadkowego otwarcia poidła w 100%, nawet jeśli przylgnie on do czegoś w plecaku.

Czas magazynowania ciepła

Kupowany jest kubek termiczny, aby utrzymać temperaturę napoju przez jak najdłuższy okres. Każdy model ma swój własny okres czasu, w którym można napić się gorącej kawy lub herbaty. Niektóre modele są zaprojektowane na sześć godzin, inne na dwanaście, a inne na cały dzień. W takim przypadku wszystko zależy od twoich potrzeb. Bezpieczeństwo temperatury wynika z dwóch czynników: obecności izolacji próżniowej między obudową zewnętrzną i wewnętrzną żarówką, a także materiału obudowy.

W przypadku braku izolacji próżniowej bezpieczeństwo temperatury kawy będzie bardzo niskie. Jeśli pomiędzy ścianami zewnętrznymi a kolbą jest powietrze, napój szybko ostygnie i po kilku godzinach stanie się ciepły lub całkowicie chłodny. Oprócz próżni materiał, z którego wykonany jest kubek termiczny, wpływa również na czas utrzymywania temperatury herbaty. Najlepszą opcją dla skrzynki jest stal nierdzewna, to ona ma najlepszą wydajność. Kolba może być wykonana ze szkła lub ceramiki.

Ogrzewanie ścienne

Postaraj się uzyskać kubki termiczne z dwiema ścianami, ponieważ jedna będzie bardzo gorąca i nie będzie możliwe podniesienie urządzenia bez dodatkowej ochrony. Zazwyczaj producenci w takich przypadkach robią szeroką wkładkę z silikonu, plastiku, gumy lub korka, zapobiegają oparzeniom, a reszta obudowy nagrzewa się.

W następnym filmie znajdziesz przegląd termicznego próżniowego kubka Emsa Travel Mug.

Loading...

Zostaw Swój Komentarz