Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Wszystko o kubkach arktycznych

Gdy wybierasz się w naturę, w długą podróż lub po prostu do pracy - termos staje się niezbędny. Dzięki swoim właściwościom możesz cieszyć się gorącym napojem po kilku godzinach. Jeśli termos nie jest często otwierany, napój pozostaje gorący nawet po 12 godzinach. Kubek termiczny różni się od termosu - nie zamyka się tak szczelnie, ale ma pokrywkę z gumową uszczelką. Na gumce znajdują się 2 otwory, aby wygodnie pić napój w podróży lub w podróży.

Termomug „Arctic” jest prezentowany w szerokim asortymencie. Tanie modele są w sprzedaży od 9 lat - każdy będzie mógł znaleźć kubek, który mu się spodoba.

Funkcje wyboru

Kubki termiczne zostały stworzone, aby osoba mogła cieszyć się gorącym napojem przez długi czas. Pomimo tego, że zatrzymują mniej ciepła niż termos, wycieki są popularne, ponieważ chętnie zabierają je na łono natury lub w podróż, jadąc w podróż. Wybierając kubek termosowy, powinieneś wziąć pod uwagę materiał naczyń.

  • Plastikowe Produkty wykonane z tego materiału są lekkie, kompaktowe i łatwe w użyciu. Nadają się do pracy w domu lub w trybie siedzącym, na przykład w biurze. Wnętrze jest zwykle wykonane z powłoki polipropylenowej lub szklanej, a korpus wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.
  • Stal nierdzewna. Modele ze stali nierdzewnej różnią się od innych właściwościami - są bardziej niezawodne i trwałe. Jeśli wybierzesz kubek ze stali nierdzewnej, możesz być pewien, że temperatura napoju utrzyma się na odpowiednim poziomie przez długi czas. Podczas zajęć na świeżym powietrzu potrzebny jest kubek termiczny ze stali nierdzewnej.
  • Szkło Modele, w których kolba jest wykonana ze szkła - najlepiej utrzymuj temperaturę zawartości napoju. Ponadto ma wiele zalet w stosunku do innych - materiał taki jak szkło jest łatwy do czyszczenia i niewrażliwy na zapachy. Stabilność temperaturowa jest tym, co czyni kubek wyjątkowym.
  • Ceramika. Kubki z tego materiału nie są tak popularne jak ze szkła lub stali nierdzewnej, ale taki kubek termiczny jest całkiem odpowiedni dla domu. Możesz również zabrać go ze sobą w podróż i wykorzystać w swoim pokoju hotelowym. Faktem jest, że ceramika jest delikatnym materiałem, ale plusem jest to, że takie kubki są łatwe do mycia i są tanie.

Wybierając kubek termosowy, powinieneś skupić się na swoich uczuciach - lub wygodnie jest używać kubka, trzymając go w dłoniach. Powinien być łatwy do mycia, z długopisem i kompaktowy. Różnorodność termicznych „arktycznych” spodoba się każdemu, ponieważ produkt można wybrać według własnych upodobań - w dowolnym kolorze i wzorze, z rączką lub bez.

Rodzaje i cechy charakterystyczne

Rozważ popularne kubki arktyczne.

  • Model 406-500. Objętość: 0,5 l Materiał: stal nierdzewna. Produkt utrzymuje temperaturę przez 12 godzin, więc będzie to godny zakupu. Możesz zabrać go ze sobą w podróż i cieszyć się gorącą kawą lub innym napojem o każdej porze dnia. Produkt wykonany jest w dwóch kolorach: czarnym i khaki. Model ma wygodny uchwyt, który pozwala cieszyć się drinkiem ze wszystkimi udogodnieniami. Stal nierdzewna chroni kubek przed uszkodzeniem w razie przypadkowego upadku.
  • Model 412-500. Asortyment zawiera 3 kolory: niebieski - z wizerunkiem książek i śpiącego kota, zielony - z rybą, biały - kubek pokazuje dolinę, góry, przejeżdżający samochód. Objętość: 500 ml. Materiał: stal nierdzewna. Kubek różni się od innych tym, że na szyi znajduje się sitko - można go wykorzystać do zrobienia herbaty, która może być potrzebna podczas podróży.
  • Model 802. Możesz wybrać kubek z pokrywką w takich kolorach jak: niebieski, czerwony, zielony i brązowy. Można go używać na spacer, przyrodę lub w domu. Model ma podwójną ściankę - zewnętrzna powierzchnia nie nagrzewa się, więc zranienie dłoni jest niemożliwe. Objętość: 200–450 ml (opcjonalnie). Materiał: stal nierdzewna.
  • Model 801. Kubek termiczny wykonany jest w kolorze srebrnym. Będzie darem niebios dla tych, którzy lubią delektować się gorącymi napojami poza domem. Objętość: 200–450 ml (opcjonalnie). Materiał: stal nierdzewna. Niedroga cena produktu pozwoli każdemu kupić kubek termosowy - dla siebie lub jako prezent.

Kubki termiczne „Arctic” - to świetna okazja, aby cieszyć się gorącym napojem spożywanym przez kilka godzin przez letnich mieszkańców, turystów, podróżników i po prostu miłośników pysznej aromatycznej kawy. Ponieważ utrzymuje ciepło przez długi czas - możesz pić swój ulubiony napój, rozciągając przyjemność.

Omówienie termosupu arktycznego patrz w następnym filmie.

Obejrzyj wideo: ARKTYCZNA BAZA MOBILNA - Recenzja LEGO CITY 60195 Nowość! (Marzec 2020).

Loading...

Zostaw Swój Komentarz