Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Termosy Xiaomi: funkcje i przegląd produktów

Chińska marka Xiaomi została założona w 2010 roku i od tego czasu wypuściła ogromną liczbę nowych produktów na rynek technologiczny. Markowe produkty znane są z jakości i przystępnej ceny. Z roku na rok powiększa się oferta firmy. Termos do picia i jedzenia stał się jednym z ostatnich produktów wprowadzonych na rynek. Urządzenia są bardzo popularne i przydatne zarówno na co dzień, jak i na wędrówki. W tym artykule omówiono funkcje i zalety termoz Xiaomi, najpopularniejsze modele, a także przegląd opinii klientów.

Funkcje i zalety

Termos to specjalny pojemnik na napoje, który utrzymuje temperaturę przez kilka godzin, a czasem w ciągu dnia. Programiści Xiaomi starali się, aby produkty były nie tylko funkcjonalne i wysokiej jakości, ale także wygodne.

Nowoczesny i stylowy wygląd urządzeń przyciąga wzrok i pozwala korzystać z urządzenia nawet podczas świątecznych uczt. Jesteśmy przyzwyczajeni do modeli o dużych rozmiarach, które trudno jest zmieścić w plecaku, ale termos chińskiej marki zadowoli rozmiar obudowy, który z łatwością zmieści się nawet w torebce (w zależności od modelu). Oczywiście istnieją większe opcje dla domu i biura, ale nie są przenośne.

Konstrukcja produktów została zaprojektowana w taki sposób, aby utrzymywały pożądaną temperaturę napoju od 8 godzin do dnia. Programiści Xiaomi wdrożyli technologię nawet w termosie. Dlatego niektóre „inteligentne” modele są wyposażone w czujnik, który pokazuje stopień nagrzewania lub chłodzenia zawartości.

Utworzono nawet aplikację na smartfona, dzięki której przez Bluetooth można połączyć się z urządzeniem i śledzić wszystkie informacje.

Jedną z głównych zalet produktów marki są surowce, z których jest produkowana. Stal nierdzewna 316 odnosi się do rodzajów żywności i jest przeznaczona do produkcji takich artykułów. Ważną cechą tego materiału jest obecność molibdenu. Ten składnik zapobiega występowaniu rdzy o 100% i zwiększa odporność na ciepło produktów. Marki ze stali nierdzewnej 316 są czasami używane w przemyśle chemicznym i marki zajmujące się biżuterią.

Produkty Xiaomi mogą służyć do przechowywania nie tylko gorących, ale także zimnych napojów. Wielu używa ich do lodów, soków, wody, aby ochłodzić się w letnim upale. Turyści wkładają jedzenie do termosu, na przykład: zupy, gorące sosy, gulasze. Większość modeli jest wyposażona w podwójne pokrywy, można je odkręcić lub częściowo otworzyć za pomocą zatrzasku. Pozwala to na użycie modelu jako kubka, dlatego też Kupując termos Xiaomi, otrzymujesz 2 w 1.

Ciecz nie wylewa się z zamkniętego termosuponieważ system jest całkowicie szczelny, pokrywa i korpus przylegają ściśle do siebie. Dzięki temu można spokojnie umieścić urządzenie w torbie lub plecaku i nie martwić się, że płyn rozleje się i zniszczy rzeczy.

Ogromnym plusem produktów chińskiej marki jest przystępny koszt. Jednak wysoka jakość i funkcjonalność w pełni opłacają termos.

Należy zauważyć, że takie naczynia termoizolacyjne są pozytywnie prezentowane na środowisku: możliwość wielokrotnego użycia wyklucza stosowanie produktów jednorazowego użytku, które zanieczyszczają przyrodę.

Przeglądaj popularne modele

Asortyment termosów Xiaomi jest dość zróżnicowany, więc każdy może wybrać produkt dla siebie, zgodnie ze swoimi potrzebami.

Kubek próżniowy Viomi ze stali nierdzewnej

Firma produkuje ten model w dwóch objętościach: 300 i 460 ml. Jedyną różnicą między produktami jest zmodyfikowana okładka w mniejszej objętości. Kolory wydania: biały, złoty, czarny. Termos otwiera się w niezbyt klasyczny sposób: pokrywa nie odkręca się, zamieniając się w filiżankę. Kubek próżniowy Viomi ze stali nierdzewnej wyposażony w mały zatrzask, który należy podnieść, a następnie nacisnąć przycisk.

Pokrywa otwiera się, aby otworzyć miskę, można z niej korzystać na różne sposoby (w zależności od sytuacji). Końcówka jest wyposażona w dyszę, z której wygodnie jest pić bezpośrednio lub wlać napój do szklanek. Świetna opcja do codziennego użytku i na wypady na kemping, ale niezbyt higieniczna, jeśli najpierw pijesz z gardła, a następnie dzielisz gorącą kawę z resztą. Pokrywa zamyka się szczelnie, a dodatkowy zamek uniemożliwia przypadkowe otwarcie urządzenia. Wewnętrzna kolba, podobnie jak obudowa, jest wykonana z metalu, co pozwala przechowywać napój w oryginalnej postaci przez 24 godziny, jeśli zawartość jest gorąca, a 12 godzin zimna. Cena tego termosu wynosi 890 rubli za objętość 300 ml i 1890 rubli za 460 ml.

Puchar Kiss Kiss Fish CC

„Inteligentny” model, wykonany przy użyciu nowych technologii, wygląda jak standardowy termos, ale czytając parametry techniczne produktu, możesz mieć pewność, że wszystko nie jest takie proste. Przede wszystkim należy zauważyć mały wyświetlacz zamontowany na pokrywie, który pokazuje stopień nagrzania cieczy. Aby go włączyć, odwróć naczynia na pięć sekund, a następnie sprawdź dane.

Ogromną zaletą tego urządzenia dla turystów będzie duża objętość 525 ml i obecność kilku wymiennych tacek przeznaczonych do przechowywania napojów, jaj i owoców. Ta jednostka pozwoli nie tylko utrzymać temperaturę, ale także ugotować jajko na wędrówce. Pokrywa jest odkręcona i działa jak kubek. Model dostępny jest w szerokiej palecie: białej, niebieskiej, czarnej i jasnozielonej. Pokrywa wszystkich opcji jest biała. Cena Xiaomi Viomi Stainless Vacuum Cup wynosi 2100 rubli.

Kiss Kiss Fish OLED

Idealne dla młodzieży. Stylowy, futurystyczny design wygląda nowocześnie i świetnie wygląda w dłoni. Duża objętość 430 ml zawiera wystarczającą ilość herbaty lub kawy, aby przetrwać cały dzień.

Jest prezentowany w kolorach czarnym, białym i brązowym z metalicznym połyskiem. Wygodny kształt został specjalnie zaprojektowany do dobrego zamocowania w dłoni, a pasek przymocowany do etui zapewnia jeszcze większą niezawodność. Kiss Kiss Fish OLED odnosi się do gatunku „inteligentne” jednostki, które pokazują stopień napoju na pokrywce. Potrzebuję tylko przeciągnij palcem, a cyfry zaświecą się na ekranie.

Nawiasem mówiąc, nie trzeba ładować wyświetlacza, ponieważ bateria jest zainstalowana w środku. Oprócz termosu znajduje się wkład do parzenia gorących napojów. Koszt urządzenia wynosi 2250 rubli.

Mufor musi

Klasyczna termos o pojemności 480 ml jest dostępny w kolorze białym, niebieskim, żółtym, czerwonym i pomarańczowym z matowym wykończeniem. Model utrzymuje temperaturę gorącej i zimnej zawartości przez 6 godzin. Cienkie ściany zapewniają lekkość urządzenia. Wygodna pokrywa jest wykonana z przyjaznego dla środowiska materiału i wyposażona w mały zaczep do przenoszenia.

Można go szybko odkręcić i ponownie przykręcić, a przylega ściśle do ciała i zapobiega nawet najmniejszemu zalaniu płynem. Xiaomi Mufor Musi jest dość kompaktowy, idealnie pasuje do torby lub plecaka. Koszt modelu wynosi 1200 rubli.

Garnek próżniowy ze stali Viomi

Model o pojemności 1,5 litra nie przypomina zwykłego termosu, bardziej przypomina dzbanek. Jest idealny do biura.. Wlej zawartość do kubka dopiero po naciśnięciu przycisku zamontowanego na pokrywce. Niestety nie zaleca się noszenia produktu w plecaku, ponieważ pomimo blokady termo-dzbanek może przypadkowo się otworzyć (jeśli płyn się nie rozleje, z pewnością dostaną się do niego małe zanieczyszczenia).

Brak kubka może być minusem dla entuzjastów turystyki pieszej, ponieważ dodatkowe urządzenie zajmie miejsce w torbie i uczyni ją cięższą. Temperatura w stalowym naczyniu próżniowym Xiaomi Viomi jest utrzymywana przez 24 godziny. Możesz kupić model w kolorach białym i czarnym. Cena wynosi 1400 rubli.

Inteligentna butelka Sguai G3

„Inteligentny” model jest jednym z najnowszych wydanych przez markę, jeszcze bardziej zmodyfikowanym. Charakterystyczną cechą inteligentnej butelki Xiaomi Sguai G3, oprócz wyświetlacza na pokrywie, jest możliwość połączenia z telefonem przez Bluetooth. Firma opracowała specjalną aplikację, która pokazuje poziom naładowania baterii i temperaturę napoju w środku. Podobne dane można zobaczyć na okładce samego urządzenia.

Baterię można naładować, w tym celu w zestawie znajduje się ładunek. Baterie działają przez długi czas, więc nie będzie problemów z użytkowaniem. Cena urządzenia wynosi 2500 rubli.

Recenzje

Recenzje na temat termosu chińskiej marki Xiaomi są pozytywne. Zadowoleni klienci chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami z używania tak przydatnego przedmiotu. Produkty wygodnie leżą w dłoni, mają atrakcyjny wygląd i zawierają wystarczającą ilość płynu. Użytkownicy jednogłośnie twierdzą, że urządzenia utrzymują temperaturę napojów przez czas określony w instrukcji.

Właściciele „inteligentnych” modeli uważają za dużą zaletę możliwość wyświetlania informacji bezpośrednio na okładce lub w telefonie. Termosy Xiaomi będą doskonałym zakupem zarówno do codziennego użytku, jak i do wędrówek.

Aby uzyskać najbardziej szczegółowy przegląd Xiaomi VIOMI 460 ml izolowanego próżniowo kubka, zobacz następny film.

Loading...

Zostaw Swój Komentarz