Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Wybór maty piknikowej

Wyjeżdżając z miasta w towarzystwie dobrej zabawy, zdecydowanie musisz zabrać ze sobą wygodną matę piknikową. Do tej pory takie akcesorium można łatwo kupić osobno lub w zestawie. Jakie wymagania powinna spełniać taka mata? Jak wybrać akcesoria piknikowe? Wszystkie odpowiedzi i rekomendacje są już w naszym materiale.

Funkcje i zasady wyboru

Wybierając się na piknik, powinieneś zadbać nie tylko o jedzenie, ale także o swój komfort i bezpieczeństwo.

Wcześniej wszyscy zabierali ze sobą koc lub koc domowy, ale dziś większość miłośników rekreacji na wsi woli specjalne maty piknikowe.

Zabierając ze sobą zwykłą narzutę z domu, wielu ryzykuje przeziębienie, ponieważ ziemia może być zimna, a nawet wilgotna. Dlatego najlepiej jest dać pierwszeństwo jakościowemu i praktycznemu produktowi, który idealnie nadaje się do takich wycieczek po kraju.

Wysokiej jakości akcesoria piknikowe muszą być wodoodporne. Z reguły takie dywany są dwustronne: jedna strona jest wykonana z miękkiego i praktycznego materiału, a druga to tylko jedna, która nie przepuszcza wody.

Ponadto mata powinna być wygodna i niezbyt cienka. Spróbuj wybrać produkt, który ma dodatkową warstwę, a mianowicie wypełniacz. Ta opcja pozwoli ci nie odczuwać dyskomfortu podczas pikniku. Taki wypełniacz pełni również rolę dodatkowej izolacji.

Bardzo ważne dzięki czemu praktyczne akcesoria są bezpretensjonalne w utrzymaniu. Produkt musi być wykonany z tkaniny, która nie boi się poważnych zabrudzeń i jest łatwa do prania.

Dywaniki te są wykonane z różnych materiałów.

Z reguły górna strona takich produktów jest wykonana ze słomy, polaru, ceraty, a nawet polipropylenu. Jeśli chodzi o spód produktu, który będzie miał kontakt z podłożem, może być wykonany z poliestru, folii lub sztucznej skóry.

Odmiany

Istnieje kilka rodzajów dywanów: składane i dywany, które zamieniają się w torbę.

Składane

Najbardziej praktyczne i wygodne są składane.

Podobna opcja od firmy Baymax jak wielu współczesnych konsumentów. Jest to wodoodporna mata, która jest praktyczna i wszechstronna. To akcesorium może służyć jako dywanik lub obrus. Górna część dwuwarstwowego produktu jest wykonana z praktycznego materiału, który łatwo się myje. Druga strona nylonowej podszewki nie pozwoli na zamoczenie materiału.

Firma Wildman produkuje różne składane dywany dla wygodnego pikniku. Dwustronne akcesorium wykonane jest z bawełny i polimeru. Produkt jest bardzo lekki i kompaktowy, dzięki czemu zawsze wygodnie jest go zabrać ze sobą. Powierzchnia maty jest miękka i doskonale chroni przed różnymi uderzeniami.

Akcesoria marki Mat również duże zapotrzebowanie wśród współczesnych konsumentów. Składana mata ma wodoodporną podstawę, można ją łatwo złożyć i zamocować za pomocą niezawodnego rzepu.

Dzięki takiemu dywanowi wygodnie będzie odpoczywać zarówno na plaży, jak i na leśnej polanie. Ponadto produkt ten jest wyposażony w specjalną skrzynkę do przechowywania, co jest bardzo wygodne.

Torba w kratę

Torba na koc ma kilka funkcji, dzięki którym wielu miłośników pikników wybiera tę konkretną opcję - ten dodatek jest bardzo wygodny do zabrania ze sobą, łatwo go złożyć i rozłożyć. Ponadto jest wyposażony w specjalny uchwyt, który ułatwia przenoszenie takiej maty.

Wiele pozytywnych recenzji otrzymuje produkt od marki. Spokey. Jest to trójwarstwowy dywanik, który można łatwo złożyć i przymocować dzięki wysokiej jakości rzepowi. Dodatkowo torba w kratę jest wyposażona w regulowany uchwyt, który pozwala nosić akcesorium nawet na ramieniu.

Górna część akcesorium plażowego wykonana jest z polaru, a spód z folii aluminiowej, co zapewnia komfortowy pobyt. Produkt ma wypełniacz piankowy, dzięki czemu będzie miękki, ciepły i wygodny do siedzenia na takim dywanie.

Firma Gsung produkuje również praktyczny produkt, który składa się w wygodną torebkę. Ta opcja jest idealna na piknik, a nawet na relaks na plaży. Produkt wykonany jest z tkaniny Oxford i ma wodoodporną warstwę, dzięki czemu może wygodnie pomieścić dużą firmę. Mata jest wyposażona w wygodne uchwyty do przenoszenia.

Wygodna składana mata z praktycznym uchwytem od Czas eko również świetnie nadaje się na piknik.

Produkt jest dwustronny i wykonany z polaru i poliestru. Akcesoria są łatwe w utrzymaniu, mają warstwę hydrofobową, nie zajmują dużo miejsca, są proste i wygodne w użyciu.

Zobacz przegląd maty piknikowej poniżej.

Loading...

Zostaw Swój Komentarz