Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2019

Opcje osłony termosu

Osłona termosu może stać się dekoracyjnym dodatkiem, a dobrze izolowana osłona termiczna. Możesz sam stworzyć taką powłokę za pomocą improwizowanych środków lub kupić w sklepie. Obie metody mają swoje zalety i wady, które zostały szczegółowo omówione w naszym artykule.

Jak to zrobić samemu?

Robienie tego samemu zawsze jest przyjemnością. Jest to szczególnie dobre, gdy powstałe rzemiosło nie tylko ozdobi półkę pamiątkami, ale jest używane i jest właściwe. Poniższe metody pozwalają stworzyć skrzynkę do przechowywania termosu własnymi rękami z improwizowanych środków.

Z wątków

Prostym sposobem na stworzenie torby termosowej jest użycie przędzy. Wystarczy zakupić wybrany przez siebie nić, wybierając opcje pogrubione (aby chronić termos przed uszkodzeniami zewnętrznymi). Konieczne jest rozpoczęcie od spodu pokrywy, blokując pożądaną liczbę pętli powietrznych w pierścieniu, a następnie zszyj 13-17 kolumn szydełkiem na pierścieniu. Co więcej, trudności się kończą i bez problemu możesz szybko przekręcić ściany osłony.

Górną część pokrywy można zaprojektować tak, jak chcesz - dodaj długopisy lub przycisk, za pomocą którego możesz zamknąć termos.

Wybierając tę ​​metodę produkcji torebki, należy pamiętać o rozmiarze naczyń termoizolacyjnych, do których przeznaczone jest akcesorium. W przeciwnym razie termos może nie zmieścić się w obudowie lub zawiesić się w niej. Rezultatem powinien być jednoczęściowy woreczek z dzianiny.

Dżins

Oczywiście nie trzeba kupować nowych jeansów, aby zrobić osłonę. Opcje, które służyły przez chwilę i po prostu gromadzą kurz na półce, są idealne. Za ich pomocą można uzyskać oryginalne i wygodne akcesorium do termosu.

Co jest przydatne:

  • nożyczki - do cięcia salp, cięcia pasków;
  • żelazo - wygładzić tkaninę, aby była w dobrym stanie przed pracą;
  • tkanina klejąca:
  • klej do tkanin - połączyć powierzchnię termosu szmatką.

Istnieje nieograniczona liczba opcji (podobnie jak w przypadku przędzy). Na przykład możesz wyciąć wiele pasków dżinsów i splot je razem.

Ponadto możesz wybrać dżinsy, których zupy mają średnicę podobną do termosu. Odcinając jedną taką salpę o wymaganej długości, możesz dowiedzieć się, jak zaprojektować dolną i górną część osłony termicznej.

Z szalika

Szalik może stać się oryginalną i praktyczną osłoną. Ze względu na swoje właściwości magazynowania ciepła takie akcesorium będzie nie tylko dodatkiem dekoracyjnym, ale także w praktyczny sposób na dłuższe utrzymanie pożądanej temperatury napoju. To zajmie szalik i trwałe nici, a także wszelkie ozdobne drobiazgi: w razie potrzeby można ozdobić gotową okładkę różnymi guzikami i paskami, ale nie jest to konieczne. Ściany zszywanego szalika powinny być również izolowane mrugnięciem lub innym materiałem, który dodatkowo oszczędza ciepło.

Dno torby termicznej może być wykonane z niepotrzebnych rzeczy, na przykład: wytnij koło ze starej torby lub znajdź trwałą tkaninę. Wskazane jest nałożenie na nią solidnego materiału izolacyjnego: zrobi to samo mrugnięcie.

Ciekawe opcje zakupów

Nie zawsze są pomysły, czas i chęć zrobienia sprawy własnymi rękami. Wynik może się nie podobać lub nie pasować, a spędzony czas nie może zostać zwrócony. Z tego powodu możesz wybrać skrzynkę wykonaną fabrycznie. Takie akcesoria mają zwiększoną ochronę przed upadkiem i ocieploną konstrukcję, która nie pozwala termosowi ostygnąć przez kilka godzin dłużej.

Często producent termosów dostarcza wraz ze swoimi towarami skrzynkę z logo firmy. Takie akcesoria najczęściej nie mają właściwości izolacji termicznej, ale mogą służyć jako ochrona przed uszkodzeniem i pęknięciem termosu.

Aby skorzystać z oficjalnej ochrony, czy nie - każdy użytkownik sam decyduje.

  • Zielona wojskowa obudowa termiczna z dodatkową kieszenią na pewno nie będzie odpowiedni dla dziewczynki lub pracownika biurowego, ponieważ całym swoim wyglądem wykazuje zaangażowanie w polowanie, wędkowanie i wędrówki. Dodatkowa kieszeń korzystnie odróżnia tę opcję od innych, ale jest to również minus: jeśli włożysz w nią coś ciężkiego, sam termos z pewnością spadnie i nie utrzyma równowagi. To akcesorium można nazwać etui, które jest tym, czym jest: akcesorium można przymocować do specjalnych miejsc w pobliżu plecaka.
  • Wielokolorowy, jasny, z postaciami z kreskówek. Idealny do termosów dla małych dzieci (do 1 litra). Górna część pokrywy jest otwarta i nie pokrywa całkowicie termosu, ale nie stanowi to problemu, ponieważ zastosowany materiał doskonale utrzymuje temperaturę cieczy w środku. Jasnozielony, niebieski, czarny, szary, czerwony, żółty - kolory są dostępne do wyboru przez użytkownika.
  • Torby termosowe są najlepszym rozwiązaniem dla kobiet. Oczywiście takie akcesorium nie ma właściwości termoizolacyjnych i nie wydłuża okresu zatrzymywania ciepła. Jednak zadeklarowane dni będą wystarczające, aby dziewczyna mogła wygodnie pić gorącą herbatę na spacerze. Taka osłona uratuje gospodynię przed niedogodnym noszeniem termosu za uchwyty.

O tym, jak zrobić termo-osłonę na termos własnymi rękami, zobacz dalej.

Obejrzyj wideo: JAK WYPIĆ MAŁĄ MIKSTURĘ OSŁONY BEZ OPÓŹNIENIA W FORTNITE BATTLE ROYALE? PORADNIK (Listopad 2019).

Zostaw Swój Komentarz