Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Poduszka podróżna

Poduszka do podróży samolotem jest niezbędna podczas długich lotów. Podróżowanie w sprawach pracodawcy dowolnym środkiem transportu i podróżowanie z całą rodziną jest już niemożliwe do pomyślenia bez tego tematu, co pozwoli ci się zrelaksować i dobrze spać w każdych ekstremalnych warunkach. Kupując, musisz poprawnie wybrać produkt, biorąc pod uwagę jakość.

Formularze

Poduszka podróżna ma różne kształty. Bardzo popularne są produkty o standardowym geometrycznym wyglądzie, zszyte w kształcie „kości”, „bajgla”, „kołnierza”. Asymetryczny kształt obiektu jest wygodny, zapewniając pewne ułożenie ciała podczas odpoczynku. Poduszki są podzielone na nadmuchiwane i wypchane, różniące się właściwościami tkaniny, wygodą i transportem.

Przed zakupem poduszki podróżnej musisz pomyśleć o położeniu ciała podczas snu. Gdy dana osoba śpi na plecach, pod głowę dopasuje się do niej poduszka. Z boku znajduje się przedmiot na szyję w kształcie podkowy lub podobny do kołnierza.

Poduszkę można umieścić między siedzeniami. Przedmiot nie musi być mocowany za pomocą pasków i przesuwa się wygodnie między ramionami, jeśli konieczne jest umieszczenie go po drugiej stronie.

Występuje następujący niuans: przedmiot przypominający podkowę umieszcza się „pod głową do góry nogami”, co pozwoli ci wygodnie spoczywać na plecach.

W przypadku naruszeń w układzie mięśniowo-szkieletowym pojawia się zapotrzebowanie na przedmiot, który ma kształt półkuli z bokami i wypełnieniem, które jest wygodne dla ciała. Ma zdolność przystosowywania się do osoby zgodnie z zakrętami ciała. Tak dobre utrwalenie umożliwia zapobieganie bólowi głowy, zawrotom głowy, drętwieniu kończyn górnych i dolnych, dyskomfortowi w kręgosłupie, szyjce macicy i okolicach ramion.

Wewnętrzne wypełnienie

Zwykle wśród podróżników z niewielkim doświadczeniem i tych, którzy najczęściej podróżują transportem lądowym, takie przedmioty jak Senhos Ich pozytywnymi cechami są niska cena, lekkość, miniaturowość, dostępność możliwości napompowania produktu do komfortowego stanu. Mały minus to obecność szwów. Nie jest to trudne do wyeliminowania za pomocą bawełnianego szalika, małego ręcznika lub standardowego szalika. Nadmuchiwane poduszki do stóp są dostępne w sprzedaży.

Opinie o tym produkcie są mieszane. Niektórzy użytkownicy uważają, że obiekt zmienia swój kształt w krótkim czasie, ponieważ nie może utrzymać powietrza przez długi czas. Inni wręcz przeciwnie, są całkowicie zadowoleni z produktu, szczególnie z możliwości korzystania z niego podczas pływania w stawie.

Podróżni z doświadczeniem nie żałują wydatków na wygodę i korzystają z produktu, który zajmuje wiodącą pozycję - to Model lotu ComfortTravelling.

Nowość ma mechanizm z wewnętrznym zaworem, który nie pozwala na ucieczkę powietrza. Zawór znajduje się wewnątrz i zapewnia dość płaską powierzchnię poduszki. Istnieje możliwość regulacji sztywności, co pozwala nie stać się zbyt sztywnym, gdy ciśnienie skacze podczas lotu nadmuchiwanego produktu. Różnorodność wypchanych poduszek jest ogromna. Jako wypełniacze stosuje się poliester, holofiber, naturalny lateks, kulki styropianowe i piankowy poliuretan z pamięcią.

Wybierając produkt, należy pamiętać, że koszt i czas użytkowania, a także komfort podróży, zależą od właściwości wypełniających produktu.

Poduszka podróżna Cabeau EvolutionPillow jest uważana za doskonały produkt pod względem właściwości i przystępnego kosztu. Jest to poduszka nowej generacji wypełniona pianką ortopedyczną. Pokrowiec wykonany jest z materiału przypominającego aksamit, który można łatwo zdjąć i prać w pralce. Obecność wygodnego elementu blokującego nie pozwoli na przemieszczenie obiektu. Jest boczna kieszeń, w której można umieścić odtwarzacz, co pozwoli ci cieszyć się dobrą muzyką po drodze. Zatyczki do uszu są dostarczane z poduszką, aby chronić przed irytującymi sąsiadami i innymi hałasami. Poduszka pomaga utrzymać głowę w wygodnej pozycji i nie pozwala na obrót szyi pod niewygodnym kątem. Pozwala to na zmianę pozycji podczas snu, jak chcesz.

Według opinii użytkowników ta poduszka jest bardzo wygodna do spania na brzuchu. Ma unikalny kształt przypominający misę, która jest wykonana na podobieństwo kanap do masażu. Produkt jest wygodnie transportowany. Pokrowiec produktu jest wyposażony w pasek, za pomocą którego można go przymocować do torby podróżnej, co pozwala nie zaśmiecać przestrzeni wewnątrz bagażu.

Następny produkt wypełniony kulkami z pianki poliuretanowej uważany jest za podkładkę masującą „Manciano”.

Pozytywne cechy modelu:

  • masowanie różnych punktów ciała;
  • Dobry prezent dla krewnych i pracowników, którzy spędzają większość czasu w podróży.

Minusem poduszki jest to, że nie jest nadmuchiwana.

Materiał obudowy

Temat turystyki przez długi okres kontaktu z ludzką skórą, więc wrażenia z niej nie są ostatnią wartością. Od kontaktu z akcesorium powinno być co najmniej przyjemne, maksymalnie - produkt nie może podrażniać skóry. Ponieważ wiele poduszek wykonano z odpornej na zużycie flokowanej powierzchni, są one dość przyjemne w dotyku. Jeśli głowa zacznie się pocić z produktu, pojawi się swędzenie, to najlepszym sposobem jest samodzielne uszyć pokrowiec z naturalnych materiałów - lnu, bawełny, satyny.

W wyżej wymienionych produktach stosuje się polichlorek winylu o fakturze weluru, który jest podobny do naturalnego aksamitu.

Zgodnie z odpowiedziami ludzi wniosek sugeruje się, że ten produkt nie zapewni żadnych nieprzyjemnych wrażeń.

Zalecane wypełniacze

Model produktów turystycznych ma różne rodzaje wypełnień, od których zależy, jak szybko wyrównane jest obniżenie po wyrównaniu.

Popularne rodzaje wypełnień to:

  • Lateks Przybiera kształt głowy, ale może szybko przybrać oryginalną formę. Ten wypełniacz jest hipoalergiczny. Przedmioty z tym wypełnieniem można prać w pralce.
  • Małe kulki. Jest to jeden rodzaj syntetycznego związku - poliester. Poduszki z takim wypełnieniem natychmiast przyjmują swoją oryginalną formę. Ta opcja ma niski koszt.
  • Ci, którzy kochają naturalne materiały, polubią ten produkt. łuska gryki. Ta poduszka jest używana do celów ortopedycznych i wymaga specjalnej opieki.
  • Wiskoelastyczna pianka. Innowacje wśród rodzajów wypełnień. Dzięki niemu kołnierze mają efekt pamięci, łagodzą napięcie mięśni szyi. To dobry antystres na drodze.

Wymiary

Przed zakupem musisz ocenić rozmiar produktu lub, jeśli to możliwe, przymierzyć produkt: nie powinien być śliski, wyprowadzić się. Należy zwrócić szczególną uwagę na boki poduszki. Nie powinny być zbyt wysokie, ponieważ spowoduje to napięcie mięśni szyjnych, a bardzo niskie zapewnią słabe podparcie, powodując sztywność mięśni.

W następnym filmie znajdziesz przegląd poduszki do samolotu Trelax Cruise P26, P36.

Loading...

Zostaw Swój Komentarz