Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Odzież wierzchnia

Co to jest Płaszcz ponczo to tkaninowy prostokąt z uniwersalnym otworem pośrodku, dzięki czemu można go nosić na głowie. Współcześni projektanci pożyczyli ten produkt od kultu Indian, którzy mieszkali w południowych i środkowych regionach Ameryki. Jeśli wcześniej służyły jako ochrona przed palącym słońcem, kurzem i wiatrem i szyły je z wełny w paski, to w czasie teraźniejszym jego funkcje i materiał różnią się od poncho z tamtych czasów.

Czytaj Więcej

Krótki damski płaszcz przeciwdeszczowy jest doskonałym towarzyszem w chłodne, wietrzne lub deszczowe dni. To także świetny sposób na pokazanie swojego dobrego smaku nawet w pochmurny dzień. Z reguły płaszcze przeciwdeszczowe są wykonane z wodoodpornego materiału i przypominają skrócony płaszcz. Ta praktyczna i stylowa rzecz powinna znajdować się w szafie każdej kobiety, niezależnie od jej wieku i statusu.

Czytaj Więcej

W zimnym sezonie wszyscy potrzebujemy ciepłej i wysokiej jakości odzieży wierzchniej. Znani projektanci regularnie uzupełniają swoje kolekcje o stylowe modele kurtek puchowych, płaszczy, kurtek, płaszcze przeciwdeszczowe i futrzane, aby klienci mieli zawsze duży wybór. Ale w ostatnich sezonach parki nie opuściły modnych etapów - wydłużone kurtki na izolacji, które różnią się prostym i wygodnym krojem.

Czytaj Więcej

Współczesny rytm życia zmusza wielu z nas do porzucenia nawet bardzo eleganckich, ale tak niepraktycznych rodzajów odzieży wierzchniej. Ale to wcale nie oznacza, że ​​ludzie żyjący w ciągłym ruchu powinni wyglądać nudno. Współcześni projektanci systematycznie zachwycają miłośników aktywnego stylu życia nowymi modelami kurtek sportowych.

Czytaj Więcej

Kurtki Parka zajęły już silną pozycję w modzie ulicznej dzięki niesamowitemu połączeniu wygody i stylu. Beżowa kurtka jest jedną z najpopularniejszych opcji dla tego rodzaju odzieży damskiej i męskiej. Cechy i zalety Park charakteryzuje się prostym krojem i obecnością sznurkowej koronki w talii. Duża liczba kieszeni i kaptur to nie tylko funkcjonalne detale, ale także elementy nadające kurtce modny wygląd.

Czytaj Więcej

Doskonałą opcją dla odzieży wierzchniej jest krótki płaszcz. Krótki płaszcz wygląda bardzo elegancko, poza tym ten produkt jest bardzo praktyczny. Różnorodność dzisiejszych stylów i materiałów pozwala wybrać krótki płaszcz dla właścicieli każdego rodzaju figury, a ponadto warto podkreślić zalety i ukryć istniejące wady.

Czytaj Więcej

Krótkie płaszcze damskie są idealne dla dziewcząt i kobiet. W zimne dni ten strój z ciepłą podszewką i futrzanym kołnierzem będzie doskonałą alternatywą dla obszernych kurtek puchowych, kożuchów i kurtek. Cechy i zalety Dobrze dobrany krótki płaszcz doskonale podkreśla cechy figury i ukrywa jej wady.

Czytaj Więcej