Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Produkty turystyczne

Współcześni producenci produktów dla aktywnego stylu życia znacznie wyprzedzili w porównaniu do ubiegłego wieku. Dziś, aby pojechać na kemping, nie musisz wcale rezygnować z wygody, ograniczać się do czegoś lub nosić wielki ciężki plecak. Wszystko stało się technologiczne, lekkie i wygodne - ubrania, sprzęt, a nawet przybory kuchenne.

Czytaj Więcej

Jeśli przypadkowo zgubisz się w lesie, ale na szczęście nawet mały składany nóż znajduje się w kieszeni spodni - to powodzenia. Warto mieć dobry nawyk noszenia ze sobą dobrego noża turystycznego do lasu. Rozumiemy ich odmiany. Dlaczego potrzebuję noża na wędrówkę? Nóż do wędrówek w swoim uniwersalnym zastosowaniu jest używany na przedłużeniach tras i parkingach, aby zapewnić komfort, zapewnić bezpieczeństwo i, oczywiście, w ekstremalnych sytuacjach, aby przetrwać.

Czytaj Więcej

Podczas wędkowania, oprócz wędek, rybak potrzebuje noża, a nie jakiegoś narzędzia kuchennego lub długopisu, ale specjalne ostre narzędzie, które tnie ryby i tnie żywność i tnie żyłkę. Główne cechy Prymitywni ludzie używali kamiennych noży, a następnie nasi przodkowie nauczyli się robić stalowe ostrza.

Czytaj Więcej

Pierwszym i najważniejszym wymogiem dla noży myśliwskich jest wysokiej jakości stal nożowa. Łatwo jest naostrzyć wysokiej jakości nóż, nie jest głupi przez długi czas w trakcie pracy i będzie służył przez wiele lat. Nóż myśliwski powinien dobrze ciąć, siekać i siekać. Znak dobrej stali. Gatunki stali różnią się procentem zawartego w nich węgla.

Czytaj Więcej

Żywność gotowana na otwartym ogniu nabiera specjalnego smaku. Mięso staje się niesamowicie soczyste, warzywa nabierają wyraźniejszego aromatu, a kruche i złote ziemniaki stają się ... Aby uniknąć błędów podczas gotowania na stosie, ważne jest, aby wybrać odpowiednią patelnię, a to zadanie może nie być tak proste, jak się wydaje na pierwszy rzut oka.

Czytaj Więcej

Łowcy potrzebują różnych rodzajów broni i sprzętu. Spośród nich zaleca się zwrócić szczególną uwagę na specjalne noże. Ten sprzęt jest nie mniej ważny dla normalnego polowania. Funkcje Nóż myśliwski jest wymagany do: rzeźbienia ofiary; kołki do pułapek; wyciąć małe gałęzie na drewno opałowe; zabijać ranne zwierzęta; bronić się przed atakiem.

Czytaj Więcej

W dzisiejszym świecie niewiele osób ma czas, aby cieszyć się porankiem w domu w miłej atmosferze przy filiżance aromatycznej kawy. Wszystko dzieje się teraz w biegu, człowiek musi zrobić zbyt wiele w ciągu jednego dnia. Kubek termiczny na kawę to przydatny element dla aktywnych i energicznych osób. Pozwala wypić gorący orzeźwiający napój w dowolnym miejscu.

Czytaj Więcej

Kubek termos został stworzony, aby utrzymać jak najdłużej temperaturę wlewanej do niego cieczy. Może być stosowany nie tylko do gorących napojów (herbata, kawa), ale także do zimna (soki, napoje owocowe), których pragnienie jest tak przyjemnie gasione w gorący letni dzień. Przegląd modeli Akcesoria zostały opracowane w Japonii.

Czytaj Więcej

Nóż myśliwski to nie tylko narzędzie do rozwiązywania codziennych problemów i szlifowania. Jest wiecznym towarzyszem i przedmiotem dumy każdego myśliwego. Nóż powinien być zawsze czysty i ostry. Kąt ostrzenia nowego noża jest optymalny, narzędzie może trwać dość długo, ale z czasem się pogarsza: pojawiają się mikropęknięcia, czasem nawet nacięcia, a ponadto mogą po prostu przestać być ostre.

Czytaj Więcej

Xiaomi stara się rozwijać i utrzymywać trendy w modzie, wypuszczając nowe produkty. Kubki termiczne stały się bardzo popularne nie tylko wśród młodych ludzi, ale także wśród dorosłych, którzy zawsze wolą mieć pod ręką gorący napój. Ekolodzy są szczególnie zadowoleni z popularności takich jednostek, ponieważ napoje we własnych pojemnikach wielokrotnego użytku nie zanieczyszczają przyrody, podobnie jak jednorazowe plastikowe i papierowe kubki.

Czytaj Więcej

Naczynia energooszczędne są bardzo wygodne i mogą przyjść na ratunek w różnych sytuacjach. Jednym z jego najjaśniejszych przedstawicieli jest kubek termiczny. We współczesnym świecie ten produkt jest prezentowany na półkach sklepowych w ogromnej różnorodności, możesz go wybrać na podstawie własnych preferencji, a powinieneś wziąć pod uwagę wygląd, kolorystykę, cenę.

Czytaj Więcej

Na Zachodzie lekkie namioty turystyczne zyskują coraz większą popularność. Stopniowo takie opcje podbijają rynek rosyjski. Fani turystyki pieszej i rowerowej docenili lekkie namioty, ponieważ podczas podróży praktycznie nie dodają wagi i nie wypełniają całej objętości plecaka.

Czytaj Więcej

Emsa jest jednym z najpopularniejszych producentów kubków termosowych. Markowe produkty mają wiele zalet i pozytywne recenzje w sieci. W tym artykule rozważymy opis termomug Emsa, zastanowimy się nad najpopularniejszymi modelami i pomożemy określić wybór jednej lub drugiej odmiany.

Czytaj Więcej

Thermomug jest bardzo wygodnym i przydatnym akcesorium. Tak miło jest pić schłodzoną herbatę w letnim upale lub ogrzewać się filiżanką gorącej aromatycznej kawy w zimowy mróz. W tym artykule skupimy się na termoparach Rondell. Cel i funkcje Termomug jest „młodszą siostrą” termosu. Jest przeznaczony do krótkotrwałego (przez kilka godzin) przechowywania i picia różnych napojów, zarówno schłodzonych, jak i gorących.

Czytaj Więcej

Podczas polowania lub wędkowania z noclegiem na świeżym powietrzu wiele osób używa śpiworów, ale ta opcja nie jest odpowiednia, jeśli planujesz pozostać na zewnątrz przez kilka dni. W tej sytuacji wojskowe płaszcze przeciwdeszczowe są zalecane jako tymczasowe schronienie. Niezawodnie chronią przed złymi warunkami pogodowymi i są łatwe w montażu.

Czytaj Więcej

Aby namiot zachował swoją funkcjonalność przez długi czas, musi mieć niezawodną, ​​solidną ramę. Dlatego wybór projektu zawsze wiąże się z jakością materiału, z którego wykonane są łuki. Zrozumienie, co jest lepsze, jest ważne, jeśli część jest zepsuta, a naprawy są należne. Wymagania dotyczące ramy namiotu Główne cechy niezbędne do budowy namiotu - lekkość, elastyczność, odporność na duże obciążenia.

Czytaj Więcej

„Pathfinder” - namioty przeznaczone dla rybaków spędzających czas na ulubionych zajęciach w każdych warunkach pogodowych. Niezawodna ochrona przed zimnem, wiatrem i wilgocią w sezonie zimowym jest szczególnie ważna, a nowoczesny budynek staje się niezawodnym tymczasowym schronieniem zapewniającym komfort i ciepło. Cechy i zalety Nowoczesna konstrukcja w kształcie sześcianu ma swoje indywidualne cechy, które odróżniają ją od innych modeli. Struktura jest łatwa do złożenia, ma niewielką wagę (6-13 kg), dzięki czemu łatwo ją przewieźć w bagażniku samochodu.

Czytaj Więcej