Popularne Wiadomości

Wybór Redakcji - 2020

Szafa

Spódnice, sukienki, swetry rozpinane, kamizelki, bluzki, spodnie, odzież wierzchnia, paski - wszystko to oferuje marka odzieżowa Emka Fashion. To rosyjska marka, wszystkie rzeczy są szyte w naszym kraju. Odzież damska Emka Fashion wybierana jest przez jasne, młode, aktywne, ambitne dziewczyny. Rzeczy tej firmy wyróżniają się kolorem i stylem, dają pozytywne i pomagają tworzyć modne obrazy.

Czytaj Więcej

Długie spacery przy każdej pogodzie są kluczem do zdrowia dziecka. Ponadto młoda matka jest również przydatna, aby oderwać się od rutyny domowej. Aby spacery były naprawdę długie i spokojne, musisz się odpowiednio ubrać. Odzież dla noworodków powinna pasować do pogody i oczywiście być piękna. Rodzaje Konieczne jest kupowanie odzieży wierzchniej dla noworodka przed jego narodzinami: kombinezon lub koperta będzie potrzebna natychmiast, w momencie wypisu.

Czytaj Więcej

Gepur rozpoczął działalność w 2010 roku. Marka ta stała się znana jako pierwszy ukraiński producent specjalizujący się w stylu Fast fashion. Ten format charakteryzuje się szybką aktualizacją kolekcji marki oraz dostosowaniem do szybkich zmian w świecie mody. Dziś firma stale uczestniczy w międzynarodowych wystawach mody i produkuje wspólne kolekcje ze znanymi ludźmi.

Czytaj Więcej

Współczesny rynek odzieży dziecięcej jest znacznie większy i bardziej zróżnicowany niż 20 lat temu. W dzisiejszych czasach niektórym rodzicom czasami trudno jest dokonać szybkiego wyboru na korzyść tej czy innej rzeczy, a wszystko to z powodu obfitości kolorów, tkanin i stylów. Teraz dzieci są modnie i stylowo ubrane na długo, zanim same zaczną rozumieć, czym jest moda i styl.

Czytaj Więcej

Charakterystyka i sposób rozpoznawania znaków dla tego rodzaju wyglądu Określenie rodzaju koloru odgrywa ważną rolę w kształtowaniu stylowego wizerunku męskiego i żeńskiego. Taka wiedza pozwala poprawnie skomponować garderobę, umiejętnie dobrać i połączyć zestawy ubrań. Ponadto możesz korzystnie podkreślić swój wygląd, znając te kolory, które najbardziej Ci odpowiadają.

Czytaj Więcej

Sklep dla kobiet „Vikosta” jest jedną z głównych rosyjskich firm dostarczających produkty dla pań z nadwagą. Organizacja weszła na rynek w 1997 roku i od tego czasu specjalizuje się w dostarczaniu eleganckich i żywych artykułów dla dziewcząt noszących przedmioty w rozmiarach od 52 do 72. Katalog zawiera znane znaki handlowe rosyjskich i włoskich producentów, takich jak Silver String, Berkline i Liza Macco.

Czytaj Więcej

Najpopularniejsza marka. Prawdopodobnie nie ma na świecie ani jednej mody, która nie poznałaby szwedzkiej marki H&M. Ta firma tworzy nowoczesne ubrania dla mężczyzn, kobiet, młodzieży i dzieci, buty, akcesoria domowe doskonałej jakości w przystępnych cenach. W sezonie firma produkuje kilka kolekcji. Stałe, bardzo dobre rabaty i wyprzedaże przyciągają wielu odwiedzających.

Czytaj Więcej

Moda jesienno-zimowa: główne trendy Każdego roku nowe kolekcje modowe zaskakują nas odwagą i oburzeniem. Subtelne poczucie piękna i niewyczerpana wyobraźnia projektantów tworzą obrazy, które czasem zadziwiają wyobraźnię. Ale tylko główne motywy tej wspaniałości, dostosowane do codziennej rzeczywistości, docierają do nas z wybiegów w życiu codziennym.

Czytaj Więcej

Jak określić rozmiar Dowiedz się niezawodnie, jaki rozmiar dokładnie pasuje do Twojego dziecka, możesz to zrobić dopiero po jego urodzeniu. Podczas rodzenia dziecka możesz w przybliżeniu dowiedzieć się o wzroście dziecka za pomocą ultradźwięków. Jednak żaden specjalistyczny sprzęt nie jest w stanie dokładnie określić wielkości okruchów. W większości przypadków po urodzeniu niemowlęta mają 48–53 cm wzrostu.

Czytaj Więcej

Dynamicznie rozwijająca się firma House co roku zaskakuje swoich fanów oryginalnymi kolekcjami odzieży, która jest bardzo popularna. Wszystkie produkty tego producenta składają się z eksperymentów, awangardowej mody i odważnych decyzji. Tutaj znajdziesz najbardziej uderzające, stylowe i prowokujące modele.

Czytaj Więcej

Sekret sukcesu Od czasów ZSRR fińska odzież zawsze była kojarzona ze znakiem jakości dla Rosjan. Fińska kurtka puchowa nie była łatwa, były drogie - jak dobre naturalne futra. W dzisiejszych czasach nie ma problemu z zakupem fińskiej kurtki lub kurtki puchowej, ale popyt na nie jest nadal bardzo wysoki.

Czytaj Więcej

W dzisiejszym świecie istnieje ogromna ilość odzieży na każdą okazję. Istnieje również wystarczająca liczba klasyfikacji. Na przykład rzeczy można warunkowo podzielić na codzienne i specjalistyczne, z pewną swoistością. Pierwsza grupa obejmuje ubrania domowe. Zwykle ma luźny krój, główny nacisk kładziony jest na wygodę i prostotę, ale biżuteria jest nieobecna lub minimalna.

Czytaj Więcej

Podstawowe zasady Większość kobiet, wybierając ubrania w sklepie, zwraca uwagę na trendy w modzie, rzeczy, które mają dobrą zniżkę, atrakcyjny kolor lub styl. Wracając do domu z takim zakupem, okazuje się, że nie ma go ze sobą. Obraz nie wygląda harmonijnie, więc zakupy muszą zbierać kurz na półkach szafki.

Czytaj Więcej

O firmie CHERUBINO to rosyjska marka odzieży dla dzieci, która szybko nabiera tempa. Biuro projektowe firmy znajduje się w Europie i zajmuje się opracowywaniem i tworzeniem nowych kolekcji. Wszystkie modele ubrań są zaprojektowane tutaj, kierując się najnowszymi europejskimi trendami w modzie dziecięcej.

Czytaj Więcej

Podczas ciąży każda kobieta chce wyglądać stylowo i nosić modne modne ubrania, ale nawet dziś trudno jest znaleźć naprawdę godny komfortowy model. Pomimo różnorodności marek specjalizujących się w produkcji odzieży dla kobiet w ciąży, nie wszystkie z nich będą w stanie zaspokoić ich gusta.

Czytaj Więcej

Odzież damska Indian narodowych ma swoje własne cechy, których żadna moda nie mogłaby przeszkadzać przez wieki. Nawet wraz z pojawieniem się europejskich tradycji w Indiach większość indyjskich kobiet woli nosić sukienki, które ich przodkowie nosili od czasów starożytnych. Funkcje i zalety Każdy model tradycyjnej odzieży ma swoją nazwę.

Czytaj Więcej

Historia Dzianie nazywa się produkcją obrazów i tkanin z przędzy. Jako rzemiosło znane jest od czasów starożytnego Egiptu. Pierwsze produkty pojawiły się w Europie w XII wieku. Potem zaczął się rozkwit robótek i początkowo był to męski zawód. Pierwsze pojawiły się pończochy damskie, a masowo dzianiny zaczęto produkować od momentu pojawienia się pierwszych krosien w XVI wieku.

Czytaj Więcej

Odzież dla przyszłych matek powinna być jak najbardziej wygodna i wygodna. Gdziekolwiek kobieta jest na spacerze, w domu, na przyjęciu, u lekarza, wszędzie potrzebuje pocieszenia. Specjalne miejsce w szafie zajmują specjalne ubrania dla kobiet czekające na narodziny dziecka. Dzięki nowoczesnym osiągnięciom w branży odzieżowej zaufane marki oferują odzież wierzchnią, która uwzględnia wszystkie subtelności sytuacji w dowolnym momencie.

Czytaj Więcej

Snowboard to popularny sport. Wiele kobiet, chcąc poczuć dreszczyk emocji, zdecydowało się docenić wszystkie jego zalety, podbijając zaśnieżone szczyty. W tym samym czasie każda z kobiet stara się wyglądać modnie i pięknie. Ale wybór ubrań do snowboardu jest dość skomplikowanym procesem.

Czytaj Więcej

O marce Reima pojawiła się w Finlandii w 1944 roku. Swoją podróż rozpoczęła od stworzenia damskiej odzieży roboczej z pozostałości wojskowego materiału kamuflażowego. Później, po kilku latach, firma opracowała nowe rodzaje materiałów o wysokiej wytrzymałości. Z tego materiału odzież dziecięca zaczęła być szyta w fabryce, która stała się bardzo popularna nie tylko w swoim kraju, ale także za granicą.

Czytaj Więcej